Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחרי רכב...מה כבר לא נאמר עליהם. גם ה"רישמיים"

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוסי ורוכב איטי, זה שאתם (וגם אני) סולדים מהשיטה לא עושה אותה לא לגיטימית. אתם באמת מצפים שמישהו יפרסם מודעה בסגנון "נכון שאני טרייד אין אבל יש לי רק 3 רכבים וגם הם דפוקים מכל הכיוונים אז תרימו טלפון ונראה מה אפשר לעשות"?

הרבה מאוד מפרסמים מעלים פרסומות למוצר כללי כלשהו מהמשפחה שבה אתה יכול להתעניין על מנת למשוך אותך ולנסות למכור לך מוצר דומה שכן יש להם או שהם מרויחים עליו יותר. ככה עולם המכירות עובד ואנחנו לא נשנה אותו.

לגבי נציגי שברולט, זה שהם תת רמה מקצועית זה כבר ידוע לא מעט זמן. הם עוד לא הפנימו שלהגיד ללקוח "תשמע, יש לי מוצר שלא הכי מתאים לדרישות שלך אבל לשכן יש מוצר שמתאים בול" זה אולי להפסיד מכירה אבל להרויח לקוח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אבל לפחות שיפרסם סחורה שכן יש לו במלאי. שמו שם רכב עם פרטים ספציפיים מאד שלא קיים ובגלל זה אני לא חושב שזה לגיטימי.

אם הוא שם תמונה יפה מהאינטרנט ובמודעה ביד2 רושם שיש רכבים כאלה במבחר אז זה בסדר. לפרסם סחורה שעל בטוח לא קיימת במלאי זה לעבוד על אנשים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומר על זכות השתיקה מפנים ומתקן ניחא

שומר על זכות השתיקה לא מפנים ולא מתקן זה הגרוע

לא מכיר אותו ואת מעמדו לא משוכנע שהוא מסוגל לעשות משהו בנדון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו הוראות מלמעלה.

אני בטוח שהוא באופן אישי כן רוצה לעזור יותר.

שיהיה ברור שלא באתי בטענות אישיות כלפיו או כלפי כל איש מכירות אחר. זו המערכת ואלו הכללים להתנהגות.

יוסי ורוכב איטי, זה שאתם (וגם אני) סולדים מהשיטה לא עושה אותה לא לגיטימית. אתם באמת מצפים שמישהו יפרסם מודעה בסגנון "נכון שאני טרייד אין אבל יש לי רק 3 רכבים וגם הם דפוקים מכל הכיוונים אז תרימו טלפון ונראה מה אפשר לעשות"?

לא צריך להיות ככה אבל אפשר לפרסם את הרכבים שיש להם באמת במלאי.

אתה אומר שלמשל אם אני רוצה לקנות מקלדת למחשב (דוגמה מהחיים) ובאג מפרסמים שיש להם Microsoft Ergonomic 4000 אבל בעצם אין להם אז הם מציעים לי משהו אחר מתוך ידיעה שמעולם לא היה להם את המוצר, זה לגיטימי?

(לבאג גם יש אותה אבל הם חזירים שלוקחים 279 ש"ח עליה במקום 197 בKPS או IVORY)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שלא לגיטימי, אני חושב (ואל תתפוס אותי במילה) שזה גם לא ממש חוקי.

יש מה שנקרא "אמת בפרסום". אם אתה לא מפרסם אמת, אז מה שווה הפרסום?

והנה הציטוט של החוק:

אני חושב שסעיף 7 מאוד מתאים. יש כאן סוג של הטעיה. העניין הוא, שהחוק לא מתייחס למפרסם, אלא לבעל הזיכיון.

6. אמת בפרסום (תיקון: תשס"א)

בעל זיכיון לא ישדר ביודעין או ברשלנות -

(1) תשדיר פרסומת המכיל במפורש או במשתמע, טענה שאינה אמת, או שיש בה כדי להטעות מאזין סביר;

(2) תשדיר פרסומת המציג מידע חלקי או שחסר בו מידע לגבי שירות או לגבי מוצר הכלול בתשדיר הפרסומת, באופן העלול להטעות מאזין סביר;

(3) תשדיר פרסומת הכולל השוואה מטעה או בלתי הוגנת בין מוצרים או בין שירותים.

7. איסור הטעיה

(א) בעל זיכיון לא ישדר תשדיר פרסומת העלול להטעות מאזין סביר.

(ב) בעל זיכיון לא ישדר פרסומת בקולו של אדם המזוהה בציבור כמי שתחום מומחיותו בנושא שאותו הוא מפרסם, בדרך שעלולה להיות בה הטעיה בקרב המאזינים.

מתוך: http://www.fridmanwork.com/X3282.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי - אני מאמין שזה חוקי.

חכם - אני מאמין שזה לא חכם.

שיווקי - אותי זה הבריח מהטרייד אין של UMI. גם גיסי שרצה להיכנס אליהם לרכוש מאליבו קיבל אזהרה לא להיכנס אליהם.

לגבי גיא משברולט - מה בדיוק אתם מצפים שהוא יענה? הוא הרי לא מחליט איזו מודעה הטרייד אין יפרסם, ואילו פרטים יירשמו בה. הוא לא אשם. כתבתי כאן פשוט כדי שיעביר מסר לממונים עליו ש "לשקר זה לא יפה, לא חכם, ומבריח לקוחות". אני בטוח שהוא העביר את המסר. זה באמת לא באחריותו, ואין לתלות בו אשמה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בסיפור דומה לפני חודש וחצי כשחיפשתי פאביה אוטומטית משנתון 2011.

אחרי שעברתי על כל המודעות הפרטיות והתייאשתי, התחלתי להסתכל על מודעות של סוחרים וסוכנויות.

מצאתי ב-yad2 יפהפייה בצבע כחול מטאלי כהה עם גג לבן, וכשהמשכתי להסתכל ראיתי במקרה מודעה נוספת עם נתוני שנתון ומד אוץ זהים ואותן שתי תמונות בדיוק - אלא שהפעם הרכב היה ידני, וזול יותר בהפרש צנוע (DSG הוצע ב-82,000 ש"ח ואילו הגרסה הידנית ב-80K).

אז התחלתי לחשוד אבל בכל זאת התקשרתי. ענה לי סוכן של אוטודיל שביקש שאתקשר שוב למחרת.

מפה לשם הייתי מוכן כבר לנסוע כל הדרך לחיפה לראות את הרכב בחיפה (אני גר באזור השפלה) אבל כשהתקשרתי בפעם השנייה התברר שהרכב האוטומטי שרציתי בכלל לא קיים! אותו סוכן בטלפון התחיל לגמגם וניסה לדחוף לי פאביה אוטומטית עם קילומטראז' גבוה ב-65% ואיך לא, גם יקרה בכמה אלפי שקלים. כמובן סגרתי את השיחה, דיווחתי באתר על טעות במודעה ואיחלתי לו בלב עוד הרבה לילות של שינה על האף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

על כל סוניק שתראה בכביש - תדע שיש אחד שחשב אחרת כמוך.

חבר'ה, למען האמת?

UMI חברה גרועה,אבל מה כן?

עד היום גיא נתן לי מענה בכל שאלה ובכל בעיה,ואפילו עזר לי עם איזה אביזר לאוטו.... הרושם שלי ממנו חיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרושם מגיא יכול להיות חיובי.

הרושם מUMI מאוד שלילי, גם בגלל הטקטיקות שלהם וגם בגלל שיש להם אחוז גבוה מאוד של רכבים פחות מבינוניים.

מי שנוסע על סוניק לרוב אלו אנשים שלא יודעים להעריך איכות של רכב ולא אכפת להם מהרכב עצמו אלא רק חיפשו צורת תחבורה בסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התלונות הן לא על גיא, שכנראה הוא לא זה שמכתיב את מדיניות החברה.

הסוניק יכלה להיות מוצלחת אם לא היה לה כזה גיר אוטומטי גרוע - 6 הילוכים ביחסי העברה של אוטובוס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרושם מגיא יכול להיות חיובי.

הרושם מUMI מאוד שלילי, גם בגלל הטקטיקות שלהם וגם בגלל שיש להם אחוז גבוה מאוד של רכבים פחות מבינוניים.

מי שנוסע על סוניק לרוב אלו אנשים שלא יודעים להעריך איכות של רכב ולא אכפת להם מהרכב עצמו אלא רק חיפשו צורת תחבורה בסיסית.

נכון 90 אחוז מהאוכלוסייה אולי יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התשובה של "גיא" הייתה קצרה ולקונית, לא כך הייתי עונה ללקוח פוטנציאלי שפונה אליי לראשונה.

לפחות לו הוא ענה. כשאני פניתי אליו בהודעה פרטית בנושא אחר, הוא לא הרגיש צורך לענות.

גם אותי הוא הפסיד בתור לקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...