Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחרי רכב...מה כבר לא נאמר עליהם. גם ה"רישמיים"

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי באתר יד2 מודעה על רכב שיש לו כאן בפורום נציג פעיל.

המודעה פורסמה על ידי הטרייד אין הרשמי של היבואן.

פניתי לנציג כאן באתר ונמסר לי שהרכב הספציפי אינו רלוונטי עוד. זה היה לפני החג.

היום המודעה עדיין מופיעה. התקשרתי לסוכנות. אמרו שיחזרו אלי. חזרו. ביקשתי לדעת האם הרכב הספציפי רלוונטי, לא שום הצעה אחרת, לא שום רכב אחר. להפתעתי (?) הרכב לא רלוונטי. נמכר. "בטח שכחו להוריד את המודעה".

גם עכשיו המודעה עדיין מופיעה ביד 2, סוג של פתיון. חכה.

אם זה היה סוחר סוג ג', ניחא. לא הייתי מצפה מהם לנהוג אחרת.

מטרייד אין רשמי של יבואן גדול - אני מצפה ליושר ואמינות. אם אתם משקרים כבר במודעה, חזקה עלי שתמשיכו לשקר כל הדרך.

גיא משברולט - איבדתם אותי כלקוח פוטנציאלי. גם את הסביבה הקרובה אלי.

מודעה על רודאו.JPG

התכתבות.JPG

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרוב ככה עובדים, לכול סוג של רכב משאירים מודעה שפעילה, במקרה ויש לקוח שמעוניין לקנות - יוצר קשר ואומרים לו "תבוא נראה לך"...הלקוח מגיע ואז הסיפורים מתחילים(נמכר, טעות, נגנב, נחטף והלאה) ובסוף יש סכוי שילך על דגם אחר כי חירטטו לו מספיק.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור דומה שלי אך עם חברת כלמוביל

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=4047514#post4047514

זאת שיטה של סוחרים להציע דילים מפתים ואז כשאתה כבר מגיע אליהם אז "הרכב נמכר אך יש לי A\B" ונותנים לך ומצטער על הבוטות קקי בשקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתתלבט בין רכבים, תקבל הסבר באורך מגילה למה השברולט ספארק/ סוניק/ קרןז וכו׳ היא הכי טובה בקטגוריה שלה. התנהגות ברמה הכי נמוכה שיש שקיימת אצל עוד יבואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, התופעה הנ"ל קיימת בהרבה תחומים.

מציעים לך מוצר, במחיר מפתה ובבואך לרכוש זה בדיוק נגמר.

אבל, יש משהו "משודרג" כמובן בתוספת תשלום.

פות"ש, מדוע לאחר שנאמר לך חד משמעית שהרכב נמכר.

המשכת לעקוב אחר המודעה, להתקשר וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו. אם תחפש טוב היו כאן כבר שירשורים על השיטה הזו (זכור לי בחור שחיפש גטס ונתקל באותה תופעה).

צרת רבים נחמת...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התשובה של "גיא" הייתה קצרה ולקונית, לא כך הייתי עונה ללקוח פוטנציאלי שפונה אליי לראשונה.

אולי יש מונה על האותיות במערכת הה''פ.

הרוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהשיטה. אני מופתע מזה שחברה מכובדת, בעלת מוניטין כמו UMI מתנהגת כך.

למי ששאל אם עקבתי אחרי המודעה גם אחרי שנאמר לי שהרכב נמכר - התשובה היא לא. אחד החיפושים שלי לרכב שטח (שיהיה שלישי בבית) הוא רודיאו משנת 2002, עם יד 'נמוכה'. המודעה עלתה עם החיפוש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהשיטה. אני מופתע מזה שחברה מכובדת, בעלת מוניטין כמו UMI מתנהגת כך.

למי ששאל אם עקבתי אחרי המודעה גם אחרי שנאמר לי שהרכב נמכר - התשובה היא לא. אחד החיפושים שלי לרכב שטח (שיהיה שלישי בבית) הוא רודיאו משנת 2002, עם יד 'נמוכה'. המודעה עלתה עם החיפוש.

כשרוצים למכור משהו - כנראה שכל הדרכים כשרות :?

זו לא תופעה חדשה, לא חד פעמית, ולא ייחודית לשום סוכנות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה לגיטימית ונפוצה.

הרי הלוחות האלה הם פלטפורמה שפרסומית וכל פרסום מטרתו להביא אותך להתקשר כדי שמשם השיחה תתגלגל.חוץ מזה אני בטוח ששקלת לבד להתקשר לטרייד של היבואנים כדי לבדוק אם נח אצלם אוטו כמו שאתה מחפש.

זה שבשברולט יושב מטומטם שלא יודע למנף את השיחה לפחות ברמת הצעת חלופות שעונות לצרכים אם לא לקיחת פרטים והבטחה שיחזרו אליך אם ייכנס משהו מתאים זה כבר סיפור אחר.

אם היו אומרים לך שהאוטו נמצא, מריצים אותך אליהם ואז אומרים שאין זה כבר סיפור אחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה זה לגיטימי? רושמים לך במודעה פרטים של רכב ספציפיים. אתה פונה אליהם כי אתה מעוניין ברכב הזה. כלומר משקרים לך שיש להם מה שאתה רוצה כדי לנסות למכור לך משהו אחר.

אולי זה חוקי אבל זה לא הכי ישר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה Bait and Switch, כלומר לתפוס אותך בחכה עם פיתיון מסוים ולהחליף אותו בפיתיון אחר.

זה נפוץ אבל זה ממש לא לגיטימי.

אני סולד מאנשים מכירות שעושים את זה.

הנוכחות של נציגי מכירות של UMI וחברות אחרות, וההמלצות על רכבים בינוניים מינוס כתחליף לרכבים סבירים היא גם לא ממש תורמת לדעתי.

אם הם היו פחות מוכרים ויותר עוזרים, ניחא.

אבל הם מנסים להשחיל לאנשים רכבים שבכל מקרה הם פחות טובים משמעותית מאלטרנטיבות אחרות בשוק.

"הספארק תתאים לצרכים שלך" My motherfucking ass!

אני לא חובב יונדאי אבל עדיין הייתי לוקח I10 על פני ספארק, I20 על פני סוניק I35 על פני קרוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...