Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RC 1:14.נערך

שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת גרמתם לי להתעניין בנושא.

איביי מעלה תוצאות יותר זולות משמעותית מHPI RACING כמו:

drift gt

Beast Speedy Racing

VERTEX

nitro gas

תמורת כ100$ ק"מ 1/10 והבטחות ל20 מייל/שעה נשמע מעניין. שווה להתעסק?

עריכה- טווח שלט של 6 רגל קרי פחות מ2 מטר זה לא קצר מידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת גרמתם לי להתעניין בנושא.

איביי מעלה תוצאות יותר זולות משמעותית מHPI RACING כמו:

drift gt

Beast Speedy Racing

VERTEX

nitro gas

תמורת כ100$ ק"מ 1/10 והבטחות ל20 מייל/שעה נשמע מעניין. שווה להתעסק?

עריכה- טווח שלט של 6 רגל קרי פחות מ2 מטר זה לא קצר מידי?

נושא מאוד מעניין להתעסק בו, אך לפי מה שכבר הבנתי דורש השקעה מכובדת של כסף זמן וסבלנות כדי לקבל תוצאות מספקות.

הטווח שציינת נשמע לא הגיוני בעליל, בטח טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי, אם תתחיל מדגם ברמת כניסה ומחברה וותיקה וטובה (בדיוק כמו הדגמים עליהם המלצתי) זה לא יהיה יקר מדי ותקבל תוצאות טובות בהרבה מ-20 מייל.

העסק מתחיל להיות יקר כשאתה מתחיל לבנות מכונית תחרותית ואז מגיע לסקאלת מחירים גבוהה מאוד (איזור 8-10K שקלים למכונית, כמו המכוניות שהיו לי).

אני גם התחלתי ממכונית זולה (יחסית לסגנון המכוניות בו התעניינתי), זה חסך לי לא מעט כסף ולימד אותי המון-

כבר בשבוע הראשון במהלך נסיעה עם מצערת מלאה (איזור ה-70 קמ"ש) המכונית איבדה קשר עם השלט, טסה איזה 100 מ' ללא שליטה, כאמור עם מצערת מלאה, עד שנכנס בקיר.

זה הסתיים בשילדה עקומה, 2 דריישפטים עקומים, מיכל דלק מפוצץ, בית דיפרנציאל מרכזי עקום וגשר אחורי עקום.

השילדה\דריישפטים\בית דיפרנציאל עברו יישור בחימום במקום מתמחה, מיכל הדלק הוחלף בחדש וייצרתי גשר אחורי חדש (חסך לי חצי מהכסף על אחד חדש מהחנות).

אם זו היתה אחת המכוניות היקרות יותר שלי כנראה שלא היה לי פשוט לישר חלקים בחימום והייתי נאלץ לרכוש חלקים חדשים ויקרים מאוד.

תתחיל מזול ואיכותי ותלמד מהלקח שלי- אתה לא מתחיל נסיעה מבלי להתקין ולהדליק את ה-FAIL SAFE.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי דוגמא ידידי, אני יודע שאתה מחפש חשמלית (יכולת להבין זאת מהלינקים ששלחתי לך :wink: ).

בכל מקרה, FAIL SAFE תופס גם לרכבי ניטרו ואפילו יותר לרכבים החשמליים (שם לעיתים המנוע החשמלי יוצר הפרעות תקשורת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, ומה לגבי השלט עצמו? כדאי להשקיע באחד אכותי על ההתחלה לא?

בטיסנים אני יודע שמה שבא עם יותר ערוצים זה יותר משוכלל ומתקדם, ואיך זה הולך בעולם הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא מביא דוגמא לבעיה שהייתה לו עם רכב בנזין.

במצב מקביל ברכב חשמלי היית יוצא עם לא פחות נזק.

עריכה

הדגמים שהמלצת עולים 250$ צפונה (אחרי משלוח), הדגמים שאני שאלתי עליהם עולים 100$ אחרי משלוח.

ההפרש מהותי, וכמובן שאני אקבל מוצר פחות טוב. השאלה אם אלה מוצרים שאני עדיין יכול להנות מהחוויה שלהם ולהסיק לגבי ההתקדמות שלי בתחביב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונית אין צורך בהרבה ערוצים, ערוץ להיגוי וערוץ ל-SPEED CONTROLLER ששולט על הגז\ברקס.

אם אתה באמת רוצה להוסיף עוד תאורה וכדומה תצטרך עוד ערוץ נוסף כדי לתפעל את התאורה דרך השלט (או שאתה יכול לחסוך את הערוץ ולתפעל את התאורה ידנית מהמכונית).

חברות מומלצות לשלטים- FUTABA, AIRTRONICS, SANWA.

השלטים שמגיעים בגרסאות ה-RTR של החברות הטובות גם בסדר גמור אם כי בסיסיים יותר מבחינת אופציות תפעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונית אין צורך בהרבה ערוצים, ערוץ להיגוי וערוץ ל-SPEED CONTROLLER ששולט על הגז\ברקס.

אם אתה באמת רוצה להוסיף עוד תאורה וכדומה תצטרך עוד ערוץ נוסף כדי לתפעל את התאורה דרך השלט (או שאתה יכול לחסוך את הערוץ ולתפעל את התאורה ידנית מהמכונית).

חברות מומלצות לשלטים- FUTABA, AIRTRONICS, SANWA.

השלטים שמגיעים בגרסאות ה-RTR של החברות הטובות גם בסדר גמור אם כי בסיסיים יותר מבחינת אופציות תפעול.

סבבה. אני בהחלט הולך להרכיב לדים של תאורה אבל איני חושב שיש צורך להפעיל דרך השלט. זה אמור להגיע עם צ'יק (תקן אותי עם אני טועה) ויש לי כמה מצבים: דולק רגיל, הבהוב כל מס' שניות או גם וגם. לכן אין צורץ בארוץ נוסף אלה אם כן זה לא מוסיף הרבה במחיר השלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה. אני בהחלט הולך להרכיב לדים של תאורה אבל איני חושב שיש צורך להפעיל דרך השלט. זה אמור להגיע עם צ'יק (תקן אותי עם אני טועה) ויש לי כמה מצבים: דולק רגיל, הבהוב כל מס' שניות או גם וגם. לכן אין צורץ בארוץ נוסף אלה אם כן זה לא מוסיף הרבה במחיר השלט.

זה לא מייקר את השלט בצורה דרמטית, מקובל להשתמש במכוניות בשלטי אקדח 4 ערוצים, בכל מקרה לא פחות מ-3 ערוצים ובתדר FM.

דוגמאות ל-4 ערוצים:

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0093p?&C=JEM

ו-3 ערוצים:

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0093p?&C=JCL

בנימה אישית אומר לך שיש מצב שאתה קופץ מעל הפופיק, בניית מכונית תעלה לך הרבה יותר מאשר לקנות רכב RTR.

יש מצב שאתה עכשיו מתלהב ותלך תוציא הרבה כסף ואחרי חודש תגלה שזה לא בשבילך, או לחילופין תגלה שזה כן בשבילך אבל לא בסגנון המכונית שרכשת ואז שפכת לא מעט כסף לחינם.

אני אמשיך לדבוק בהמלצה שלי- מכונית על שלט ראשונה קונים זולה ומחברה טובה.

התחלת להכנס לעניינים ואוהב את זה ורוצה משהו רציני יותר? תמכור את המכונית שיש לך ובמקומה תקנה משהו שמתאים לך יותר.

אצלי זה התחיל ממכונית באגי פשוטה יחסית של OFNA ומשם הבנתי שכן זה בשבילי, העברתי את המכונית כמה תאונות כדי להבין במה להשקיע ומשם נחשפתי לעולם מופלא שרוקן לי את החשבון בנק...

קיטים שהם לימיטד אדישן (FACTORY TEAM KIT), מנועים תחרותיים של RB ו-NOVAROSSI, סרבואיים עם צלעות קירור, חלקי טיטניות ומה לא...

אצלי זה היה ניטרו אבל העקרון דומה גם בחשמלי עם מנועי בראשלס סופר חזקים, שילדות מקארבון פייבר ועוד לא מעט דברים.

הבנת את הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הבנתי ויש לי עוד שיקולים לעשות עם עצמי בנושא.

בגדול מה שאתה אומר זה נכון אך מצד שני אתה מחפש משהו שאתה אוהב לא? במידה ואתחיל מאותם הדגמים ששלחת לי בהתחלה אני לא יהיה מרוצה ממראה הרכב וזה יוריד אותי מהר מאוד מכל הסיפור. צריך את ההתלהבות הזאת לדעתי, כמה שמאוד התלהבתי מגיירו שפרסמתי פה סרטון ותמונות, ככה אני רוצה שהיא תיראה, כזה רכב אני רוצה לבנות לעצמי, אחרת אמצא את עצמי עם צעצוע שהמראה שלו כבר גורם לי לאבד עניין. סה''כ אני מבין את הטענה שלך אבל הנקודה שלי היא לא לקפוץ יישר לרכבי מירוצים שעשוים תחרויות איתם אלה אחד לא רע בכלל (קאסטם) שאני בניתי בדיוק על פי השגועונות שלי ובמידה והסיפור יעלה לי יותר מ 1.5K (כולל הכל) אז איני חושב שאמשיך איתו. דבר אחרון לגבי תאונות אולי זו זה פשוט כמו שזה נשמע אבל אני חושב שאצליח להמנע מהן תוך שימוש עדין ומבוקר ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפספס את העניין חבר- תפריד בין מראה הרכב לבין הפלטפורמה שאתה רוצה.

אתה יכול לבנות מכונית שתעלה לך 700$ ותראה בסגנון של הגאיירדו ואתה יכול לקנות RTR ולסיים את זה ב-250$ (בכל מקרה המראה זה קאסטום בשני המקרים).

אם אתה מחפש מכונית מהקופסא שנראית בדיוק כמו הלמבורגיני ההיא- שכח מזה.

לגבי תאונות, כמה שלא תמנע מהן- הן יקרו וזה לא עניין של כמה תזהר ובייחוד במכוניות כביש בסגנון שאתה רוצה ששם אבן קטנה על הכביש יכולה להעיף אותה לקיבינימט- זו הסיבה שבמסלולי הסעה של רכבי כביש נהוג לעבור על המסלול עם מפוח כדי להעיף אבנים קטנות שאולי עפו עליו לפני תחילת יום הסעה.

דבר נוסף שתיקח בחשבון, זו מכונית חשמלית וככזאת יש לה סוללה שבתום 10 דקות פחות או יותר נחלשת מאוד וכעבור עוד פחות מ-5 דקות היא תתרוקן לגמרי ולכן ממליץ לך להצטייד במינימום 2 סוללות חזקות וכן מטען עם אופציית טעינה מהירה וכן אופציית טעינה ממצבר הרכב, כך תוכל להנות ולא להתבאס.

מקווה שאתה מקבל את העצות\טיפים שלי בסבבה, זה נכתב מהמון נסיון ויותר מדי אנשים שראיתי שהשקיעו המון כסף כי חשבו שזה מגניב ואחרי חודש נותרו עם ציוד שמעלה אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היתי צריך להיכנס לשרשור הזה!

לפני שנה בדיוק רציתי גם להזמין מכונית אבל על ניטרו, בסוף אמרתי לעצמי עזוב זה יקר תבנה לבד.

ואז בניתי טנק מ0 (שעלה כמו מכונית) וסיימתי אותו אחרי שמונה חודשיים.

ועכשיו עשית לי שוב חשק. תודה לך:twisted:

(סליחה שסטיתי מהנושא)

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היתי צריך להיכנס לשרשור הזה!

לפני שנה בדיוק רציתי גם להזמין מכונית אבל על ניטרו, בסוף אמרתי לעצמי עזוב זה יקר תבנה לבד.

ואז בניתי טנק מ0 (שעלה כמו מכונית) וסיימתי אותו אחרי שמונה חודשיים.

ועכשיו עשית לי שוב חשק. תודה לך:twisted:

(סליחה שסטיתי מהנושא)

בוא נזמין ביחד אולי נקבל הנחה :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...