Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נא להכיר: ד"ר תחת

נמרוד רחמימוב
שימו לב! השרשור הזה בן 7200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוקטור מקצרים ל - ד"ר. אני לא יודע למה, אבל כך נוהגת האקדמיה ללשון העברית:

http://hebrew-academy.huji.ac.il/decision3.html#f

אני לא יודע למה, אבל מה שאני מוצא משעשע בכל הסיפור, הוא שמי שפתח את השרשור הזה

הוא רופא מנתח (בכיר?). כלומר, אני מדמיין לעצמי את נמרוד יושב וקורא מאמר רפואי בספריית

האונ' (או האו"נ, אם תרצו, ברוח השרשור), ופתאום מתחיל לצחקק כמו Beavis / Butthead

(He said ass... hehehehe).

או באמצע ניתוח... מסביר לאנשים שמסביבו למה פרץ בצחוק... "לא... סתם... נזכרתי במשהו

שקראתי..." :shock:

אני חושב שגם נשיא ביהמ"ש העליון יצחקק אם יופיע בפניו עו"ד תחת. יתכן ואפילו יכניס לפסק הדין כמה משפטים עם כפילות לשון בנושא. זה משהו שמצחיק את כולם. רופאים ממין זכר הם אינפנטילים כמו כל הזכרים. זה עניין גנטי.

צר לי לבשר לך עומר, אבל לספריה כבר מזמן לא הולכים - לספריה גולשים. מה שפעם היה לוקח שעות של חיפוש, היום לוקח שניות. אני יכול להוריד בכל מחשב מאמרים מאלפי ז'ורנלים רפואיים שבועות לפני שיגיעו לספריה. בניגוד לספריה, אפשר עם מחשב גם להתעסק בעוד כמה דברים חשובים במקביל (כמו למצוא את ד"ר תחת ולשתף בחויה את קוראי הקארזפורום).

לגבי ההתנהלות בחדר ניתוח, לא ארחיב את הדיבור - מי שמכיר מכיר. אציין רק שזה שונה לגמרי ממה שרוב האנשים מדמיינים לעצמם.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהם לא יקימו חברה משותפת - בולבול בתחת בע"מ.

אני הייתי לוקח חברה שכזו בערבון מאד מוגבל.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקטור מקצרים ל - ד"ר. אני לא יודע למה, אבל כך נוהגת האקדמיה ללשון העברית:

http://hebrew-academy.huji.ac.il/decision3.html#f

ת-ו-ד-ה רבה! :wave:(על ההבהרה)

אולי פה יסתיים הויכוח הנצחי והנושן של כמה מחברי הפורום כיצד רושמים דוקטור בקיצור.

אתה הבנת את זה, ברוך? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...