Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר שימוש בSonax מנקה ריפודים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום ניסיתי את הSonax Interior Cleaner, ניסיתי אותו בגב המושבים האחוריים, היה שם כתם, התזתי ממנו על כל המשטח, אז שפשפתי עם מטלית מיקרופייבר לחה, שתפתי וסחטתי את המטלית ואז ניגבתי, הריח טוב, ובהחלט יש שינוי לטובה אבל החומר לא ניקה כ"כ את הבד, הוא אפילו השאיר כתם יותר בהיר באיזור שהיה הכתם הכהה,

האם עשיתי משהוא לא נכון?

האם צריך להשפיץ ואז לתת לחומר כמה דקות לשבת על הריפוד?

אולי צריך להשפיץ פחות חומר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את החומר, היה לי אותו וממש לא התלהבתי [בטח לא כמו חברי פורום אחרים].

החומר חלש מידי ולא מנקה ביעילות שום משטח [לא פלסטיק ולא בד].

התוצאות שהשגתי היו במקרה הטוב בינוניות, מוצר בינוני ומטה.

תנסה לרכוש מנקה רב תכליתי כגון זה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=453303, עושה רושם שהם הכי יעילים והכי זולים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל יש לי כרגע את הSonax ובאמת קראתי עליו שהוא מעולה, לא רק פה בפורום, לכן רציתי קודם לבדוק אם אני מבצע את הניקוי בצורה נכונה, לאחר שריססתי את החומר לא נתתי לו לשבת, אלא ישר ניגבתי אותו, אולי זאת הייתה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לעבוד עם מברשת ודלי מים אחרי שאתה משפריץ על המושב.

באיזה אופן? לטבול את המברשת במים?

חשבתי שעדיף כמה שפחות לערב מים בשביל שלא יווצרו כתמי מים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפני,הסונאקס לא תכשיר שמנקה ביסודיות.

הוא נועד לתחזוקה,אבל אם אתה כבר רוצה להשתמש בו,תפעל כך:

-רסס במים רגילים את האיזור המוכתם.

-תן כמה שפריצים של סונאקס על האיזור

-חכה כמה שניות ולאחר מכן שפשף עם מברשת בחוזק בינוני.

-לאחר מכן תעבור עם מטלית יבשה על האזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים חומר של חברת wruth לניקוי מושבים,השתמשתי בו בעבר והשגתי תוצאות מצויינות,בכלל יש להם מספר חומרים לא רעים בכלל.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים חומר של חברת wruth לניקוי מושבים,השתמשתי בו בעבר והשגתי תוצאות מצויינות,בכלל יש להם מספר חומרים לא רעים בכלל.

איפה אפשר להשיג אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אופן? לטבול את המברשת במים?

חשבתי שעדיף כמה שפחות לערב מים בשביל שלא יווצרו כתמי מים

אם תעבוד נכון לא יווצרו כתמים. תטבול את המברשת בדלי כדי ליצור לחות במושב וככה הסונקס יתחיל לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני השתמשתי ועדין משתמש במוצר הזה. כמו שכתבו לפניי - החומר נועד לתחזוקה שוטפת ולא כמסיר כתמים. משמע מדובר על חומר עדין יחסית שמהווה פשרה בין מסיר כתמים לבין שמירה על הבד וצבעו.

כשאני רוצה להסיר כתם נקודתי - אני משתמש בחומרים חזקים יותר כמו ה- APC של CG או של מגוואיירס. בשטיפה השבועית אני עובד עם ה- SONAX שמנקה ביעילות את לכלוך השבוע השגרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני השתמשתי ועדין משתמש במוצר הזה. כמו שכתבו לפניי - החומר נועד לתחזוקה שוטפת ולא כמסיר כתמים. משמע מדובר על חומר עדין יחסית שמהווה פשרה בין מסיר כתמים לבין שמירה על הבד וצבעו.

כשאני רוצה להסיר כתם נקודתי - אני משתמש בחומרים חזקים יותר כמו ה- APC של CG או של מגוואיירס. בשטיפה השבועית אני עובד עם ה- SONAX שמנקה ביעילות את לכלוך השבוע השגרתי.

הוא מיועד גם לדשבורד או רק לריפודים/שטיחים? אני משער שהוא מיועד להכל כי זה סוג של מנקה רב תכליתי אבל עדין יחסית

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...