Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחוץ דיטלינג ל- BMW 330 E92 שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א.אתה צודק לגמרי בנושא של בדיקת העובי.

ב.נניח ואותו דיטיילר מהולל בדק לך עובי הלקה והחל בפוליש של הרכב.. אבל מה לעשות ויש לך מלא RDS והוא "שחט" לך את הלקה על מנת להגיע לרמה גבוהה שתספק בחור כמוך שגולש בפורום דיטיילינג. מה אז? מה עזר לך שהוא מדד לך את הלקה? אני יכול להעיד על עצמי ולא על אחרים. וכרגע אין לי מכשור למדידת עובי לקה..לכן אני מקבל רכבים שלא נעשה בהם בכלל פוליש.

או שנעשה באופן ידני וחובבני ככה שאתה יודע שלא הורדה שם שכבה רצינית.

כמו כן כל מי שבאמת לוקח את העניין ברצינות יודע לעמוד את גובה הנזק שעומד מולו. ולכן מתחיל את הפוליש הכי עדין שעומד לרשותו..ורק כשאר אתה רואה שהפוליש לא מוריד סווירלס, אתה מתקדם לפוליש יותר אגרסיבי.

אגב אף אחד בפורום גם לא גובה אלפייה לעבודה לפי דעתי. ובפעם האחרונה שבדקתי יבגני לוקח 200 ש'ח לשעה. אין ספק שהוא הכי טוב בארץ. אבל אם תשאל אותי, מישהו מהפורום יעשה לך כמעט אותה עבודה (אם לא אותה עבודה) כמעט בחצי. ואם אתה מתעקש תקפוץ איתו לכל מוסך פחחות ויבדקו לך את עובי הלקה.

מה גם שבאותה מידה מישהו אחר יכול להגיד שיבגני נראה לו לא רציני כי אין לו מקום כמו של יעקב אלטר.. בקיצור אין סוף לדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוא נגיד ש 200 שקל לשעה זה לפני משא ומתן. לא שהוא זול, אבל יש מצב שהוא יקח קצת פחות

מזה, בעיקר אם מדובר בחיצוני+פנימי. שלא תבינו, אני לא נגדו או משהו כזה, רק פשוט חושב שאנשים

נסחפים קצת קצת מעבר למה שצריך. יש כאן מקצוענים בפורום, שזה לא רכב ראשון או שני שהם עושים,

ועם כל הכבוד, דיטיילינג זה לא מדע טילים, וכמו שכתבתי, עם כלים נכונים, חומרים טובים, קצת נסיון

וראש על הכתפיים, יתנו לכם תוצאות דומות מאוד לאחרים.

אז אם יש לי חבר פורום, שתורם מהידע שלו, עוזר לאנשים אחרים, מייעץ, וגם מתפרנס מזה,

למה שאתן למישהו אחר לעשות את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את המחירים האלה. וזה כמובן תלוי בפוליש עצמו, כמה שלבים צריכים.

אני שילמתי לג'יפ, דיטייל חיצוני ופנימי, אצל אחד מאלה שאתם מחשיבים ממנו דיטיילר רציני,

וזה לא הגיע לסכום שאתה מציין. אז לזרוק לאוויר סכומים גם אני יכול, תוך ניפוח מחירים שאינו קשור

לכלום. על מה 1500 שקל? אולי אם הצבע כולו שרוט, עם סווירלים מכאן ועד הודעה חדשה,

וצריך יומיים כדי לעבוד על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את המחירים האלה. וזה כמובן תלוי בפוליש עצמו, כמה שלבים צריכים.

אני שילמתי לג'יפ, דיטייל חיצוני ופנימי, אצל אחד מאלה שאתם מחשיבים ממנו דיטיילר רציני,

וזה לא הגיע לסכום שאתה מציין. אז לזרוק לאוויר סכומים גם אני יכול, תוך ניפוח מחירים שאינו קשור

לכלום. על מה 1500 שקל? אולי אם הצבע כולו שרוט, עם סווירלים מכאן ועד הודעה חדשה,

וצריך יומיים כדי לעבוד על הרכב.

בוא נתחיל בזה שאתה לא תגיד שאני סתם זורק לאוויר סכומים אוקי?

מבדיקה שלי בטלפון עם מספר מהמקומות שדיברו עליהם למעלה, לרכב אמריקאי כמו מאליבו שאין לו שום נזק רציני בצבע, ביקשו באזור ה 1500 ש"ח לעבודה כולל אופטיקוט או בערך 1200-1300 ללא אופטיקוט.

דובר שזאת הערכה גסה אבל זה סדר גודל המחירים.

ערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא נסיים בזה שאני אומר שאני שילמתי על דיטייל מלא, פנים וחוץ, לג׳יפ, סכום נמוך ממה שציינת,

ולא דיברתי בטלפון או ראיתי באתר כלשהו, אלא באתי, עשיתי מו״מ ענייני, שמוציא אותי ואת בעל המקצוע

מרוצה, ושילמתי לו על העבודה, וגם הוספתי טיפ, שיהיה מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חו לי שאני מגיב בצורה כזאת אני מכבד את כל הדיטילירים בפורום אבל הבחור רוצה לגשת לבחור מקצועי ששם את הדיטייל לא כתחביב אלא כדיטיילר כמקצוע .

גש ליבגני יעקב או רומן ובלב מלא תיהיה מרוצה בלי לפחד על הרכב .

שוב פעם אני מציין הרמה בפורום גבוה מאוד אבל כל בן אגם והבקשה שלו.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב דיטלרים מהפורום.

אבל אני מאוד פדנט וחשוב לי הפנים בדיוק באותה רמה שחשוב לי החוץ ולא פחות ממנה.

לכן עם עדין רלונטי חברה שיודעים לעבוד על הבחוץ ויש להם את המכשור והחומרים גם לפנים הרכב אשמח שיציאו את עצמם בשימחה..

הנייד שלי הוא 0503436005 אסף

אשמח עם יהיו טלפונים וכתובות של היבגני הזה והאלטר הזה ועם יש עוד חוות דעת.. הצבע שלי מעולם לא עבר פוליש ולא תיקון צבע אחד אבל הצבע שחור ומלא בסיוורלים .

הנדסאי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב דיטלרים מהפורום.

אבל אני מאוד פדנט וחשוב לי הפנים בדיוק באותה רמה שחשוב לי החוץ ולא פחות ממנה.

לכן עם עדין רלונטי חברה שיודעים לעבוד על הבחוץ ויש להם את המכשור והחומרים גם לפנים הרכב אשמח שיציאו את עצמם בשימחה..

הנייד שלי הוא 0503436005 אסף

אשמח עם יהיו טלפונים וכתובות של היבגני הזה והאלטר הזה ועם יש עוד חוות דעת.. הצבע שלי מעולם לא עבר פוליש ולא תיקון צבע אחד אבל הצבע שחור ומלא בסיוורלים .

יבגני לרוב עובד בסדנא של יעקב אלטר בפתח תקווה ורומן עובד באזור תעשיה החדש בראשלצ במתחם שמתחת לאוטו שי.

לא נראה לי שהם יתקשרו אליך הם לא כל כך פעילים בפורום אם בכלל .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הדיטיילרים גדל פלאים. אישית מכיר כמה וכמה דיטיילרים שעושים עבודה מעולה הודות לידע עמוק, חומרים וכלים ברמה גבוהה וכמובן ניסיון. אני דווקא מדבר על פחות מוכרים וכאלו שדורשים מחיר זול מאותם חברים מוכרים יותר. שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הדיטיילרים גדל פלאים. אישית מכיר כמה וכמה דיטיילרים שעושים עבודה מעולה הודות לידע עמוק, חומרים וכלים ברמה גבוהה וכמובן ניסיון. אני דווקא מדבר על פחות מוכרים וכאלו שדורשים מחיר זול מאותם חברים מוכרים יותר. שווה בדיקה.

כיף לשמוע המון דעות והמלצות.

המון תודה, אך בקיצור ולעניין דיטלרים של פורום או דיטלרים של בחוץ.. יש מישהו שמוכן להרים את הכפפה ולהמליץ על מישהו שהוא סומך עליו ויודעי שהוא ברמה גבוהה הן מבחוץ והן מבפנים.. ואני סוגר.

האוטו שלי צועקקקק תנקו אותי בבקשה

אחלה יום

הנדסאי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...