Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחוץ דיטלינג ל- BMW 330 E92 שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול להגיד לך, שרמת המקצועיות כאן בפורום לא נופלת מיעקב, רומן או יבגני, שאנשים כאן מדקלמים את

השמות שלהם כאילו היו איזה עושי קסמים ולוחשי כשפים, ורובם אפילו לא שמו אצלם רכב לשטיפה, שלא לדבר

על דיטיילינג מלא.

תעיף מבט על העבודה של הפג'ארו, וזו רק דוגמא אחת. יש כאן עבודות שלא נופלות מאף דיטיילר בעל שם,

ויש גם הרבה כאלה שעובדים בלי לפרסם וליחצן את עצמם. אני לא אומר שהשלושה שהוזכרו למעלה לא מקצועיים,

או לא עושים עבודה יפה, נהפוך הוא. אבל כמו בכל דבר, שווה לעשות סקר שוק קטן, ואם זה אומר לשלם 1200-1500

שקל, או לשלם חצי מזה, או לא יודע כמה פחות, ולקבל תמורה לא פחות טובה, אז לא הייתי הולך כעיוור אחרי שמות.

אני לא אתן לך המלצה על מישהו ספציפי מהפורום, כי אני לא רוצה לקפח אף אחד, אבל תעבור על העבודות שפורסמו

כאן בחודשים האחרונים, אני בטוח שתמצא אחד שאתה אוהב את העבודה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול להגיד לך, שרמת המקצועיות כאן בפורום לא נופלת מיעקב, רומן או יבגני, שאנשים כאן מדקלמים את

השמות שלהם כאילו היו איזה עושי קסמים ולוחשי כשפים, ורובם אפילו לא שמו אצלם רכב לשטיפה, שלא לדבר

על דיטיילינג מלא.

תעיף מבט על העבודה של הפג'ארו, וזו רק דוגמא אחת. יש כאן עבודות שלא נופלות מאף דיטיילר בעל שם,

ויש גם הרבה כאלה שעובדים בלי לפרסם וליחצן את עצמם. אני לא אומר שהשלושה שהוזכרו למעלה לא מקצועיים,

או לא עושים עבודה יפה, נהפוך הוא. אבל כמו בכל דבר, שווה לעשות סקר שוק קטן, ואם זה אומר לשלם 1200-1500

שקל, או לשלם חצי מזה, או לא יודע כמה פחות, ולקבל תמורה לא פחות טובה, אז לא הייתי הולך כעיוור אחרי שמות.

אני לא אתן לך המלצה על מישהו ספציפי מהפורום, כי אני לא רוצה לקפח אף אחד, אבל תעבור על העבודות שפורסמו

כאן בחודשים האחרונים, אני בטוח שתמצא אחד שאתה אוהב את העבודה שלו.

אם תאכל לשלוח לי בפרטי מישהו שלך עשה את הדיטילינג ויצאת מרוצה.. אשמח מאוד אם תאכל להרים צילצולון 0503436005

עוד יותר אשמח . אחלה אושרי שבעולם.

תודה רבה רבה

אסף

הנדסאי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא שילמתי עבור עבודות ווקס/פוליש וכד'.

תמיד מבצע לבד -מעבר לחיסכון כספי יש הרבה סיפוק מעצם העשייה.

לא צריך להיות מומחה בעל שם כדי ליישם טיפול דיטיייליג באופן יסודי.מה כן צריך? ראשית כול ידיים טובות,ניסיון(נרכש עם הזמן) סבלנות,זמן ומקום.

וניתן להגיע לתוצאות לא פחות טובות מ"מקצוענים" -לטעמי,אפילו טובות יותר.

נכון שיש כאלו שאין להם ידיים מתאימות (יש לי כמה חברים שרק אני עובד על הרכב שלהם -כמובן בחינם) לכן אין להם

ברירות אלא ללכת למקומות מתאימים ולשלם כסף- או להיות חברים של "חובבי" התחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

2

3

4

5

6

צור קשר עם המשתמש שרמת הביצוע שלו הכי מתאימה לך ותסגרו על מחיר.

בהצלחה.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ומספר חבריי נעזרנו ביבגני (Ness Detail) - העבודה משובחת וכך גם המחיר (1000 ש"ח בקלות רבה, לעיתים גם מעבר) - בהחלט לא המחיר שכל אחד יכול לעמוד / מוכן לשלם בעבור העבודה הזאת, מושלמת ונהדרת ככל שתהיה.

הפעם החלטתי לתת ליעקב אלטר צ'אנס, ביקרתי אצלו בסדנא, ראיתי רכבים עליהם עבד (פחחות / דיטיילינג) ובשבוע הבאה נכנסת הפוקוס אליו לעבודת פחחות קלה (תודה לישראלי המצוי שפגע בי בחניית קניון הזהב לפני שבוע, נעלם ולא השאיר פרטים כמובן) ולאחריה דיטיילינג כמובן.

אשוב עם התרשמות בשבוע הבא :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...