Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, RK כתב:

מגיע לו כל הפירגון שבעולם גם בלי קשר. תקרא על קורות חייו, ועל המחקר שעשו על ילדי הקיבוץ שלו בין היתר, אחד הסיפורים היותר מצחיקים ומאלפים.

לא חושב שיש ספק שהוא איש עשייה. זה לא אומר שהוא לא אדם מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 1 דקה, Renaultrap כתב:

רגב, גוטליב, אמסלם ושות' הם ביטוי למה שקרה למפלגה שלי ע"י היו"ר שלה. הבעתי את דעתי על התהליך הזה יותר מפעם אחת. שוב, לא משנה כמה פעמים אחזור על זה אני עדיין אשאר ביביסט המיוצג על ידי הלהקה הזו, אבל מטורללי ה"מחאה" לא מייצגים אף אחד- לא רדמן, לא ריכטר, לא מורה בישראל שמגדף אם שכולה, לא הכיפות האדומות, לא המתופפים הורודים, לא אנשי התקשורת שאומרים שביבי רוצה שהחטופים ימותו ולא חוסמי הכבישים.

חוסמי כבישים הם מפגינים לגיטימיים. גם אם הם קוראים לעיסקה, גם אם להפלת השלטון וגם אם נגד גיוס חרדים. אין מקום לשים אותם בקבוצה אחת עם השאר.

אנחנו יוצאים נגד אמירות כאלה ונגד מי שתומך בהן. אתה עושה את זה נגד מי שמטפח את האמסלמים והרגבים?

אתה אומר שאדם שאלה ליחיו לא ראוי?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, הצילינדר השישה עשר כתב:

האם מישהו מהם בכנסת? בגוף נבחר אחר? מדובר באדם שלפחות לפי ויקיפדיה תמך ברשימה המשותפת, לא בדיוק ציבור גדול, אפילו לא מדובר באחת ממפלגות ממשלת השינוי. עוד פעם, לא הוכחת רבים. זו לא תמימות, לאעון לגבי  אדם אחד, עשרה, מאה, זה לא רבים.

גם אהוד ברק מייצג את אהוד ברק וזהו בערך. גם אם יש מאחוריהם חצי מנדט, זה לא ״רבים״. יש יותר אנשים בקבוצה החרדית אנטיציונית ואדם שמכבד את עצמו לא יצבע את כל גוש ביבי, או ״רבים״ מהם בגין אותה תת קבוצה.

לוקחים כמה אנשים, צובעים את כל המחנה הנגדי בצבע הזה ומכאן השמיים (או הביוב) הם הגבול

אתה יכול לקרוא על קובי ריכטר, דרכנו, V15 וכו'. זכותך להסכים עם כל מה שהוא עושה. להציג את זה כאילו הוא אזרח תומך רשימה כזו או אחרת ותו לא זה לא רציני. אני מניח ששלום קיטל לא ראיין בכאן ב' את רוב האנשים בשרשור הזה, או קליינטים אקראיים בחנויות חומרי בניין.

לפני כשעה, הצילינדר השישה עשר כתב:

האם מישהו מהם בכנסת? בגוף נבחר אחר? מדובר באדם שלפחות לפי ויקיפדיה תמך ברשימה המשותפת, לא בדיוק ציבור גדול, אפילו לא מדובר באחת ממפלגות ממשלת השינוי. עוד פעם, לא הוכחת רבים. זו לא תמימות, לאעון לגבי  אדם אחד, עשרה, מאה, זה לא רבים.

גם אהוד ברק מייצג את אהוד ברק וזהו בערך. גם אם יש מאחוריהם חצי מנדט, זה לא ״רבים״. יש יותר אנשים בקבוצה החרדית אנטיציונית ואדם שמכבד את עצמו לא יצבע את כל גוש ביבי, או ״רבים״ מהם בגין אותה תת קבוצה.

לוקחים כמה אנשים, צובעים את כל המחנה הנגדי בצבע הזה ומכאן השמיים (או הביוב) הם הגבול

אתה יכול לקרוא על קובי ריכטר, דרכנו, V15 וכו'. זכותך להסכים עם כל מה שהוא עושה. להציג את זה כאילו הוא אזרח תומך רשימה כזו או אחרת ותו לא זה לא רציני. אני מניח ששלום קיטל לא ראיין בכאן ב' את רוב האנשים בשרשור הזה, או קליינטים אקראיים בחנויות חומרי בניין.

לפני 38 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

לא מבין למה עוסקים באנשים פרטיים, בזויים ככל שיהיו, כאשר נבחרי ציבור עסוקים כרגע באתנן למקורבים והחזקת משרדים שאין לנו כסף לתקצב, בפטורים משירות צבאי כאשר הצבא זקוק לחיילים? קודם בואו נטפל בהתקדמות הספינה לקרחון, אחר כך נטפל בנוסע שמקלל חצי מהנוסעים האחרים. סדרי עדיפויות וזה…

ד"ש מהמרפסת במיאמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Renaultrap כתב:

אבל מטורללי ה"מחאה" לא מייצגים אף אחד- לא רדמן, לא ריכטר, לא מורה בישראל שמגדף אם שכולה, לא הכיפות האדומות, לא המתופפים הורודים, לא אנשי התקשורת שאומרים שביבי רוצה שהחטופים ימותו ולא חוסמי הכבישים.

אתה מיוצג על ידי משה מירון, זה עם השלט ״שמאלנים בוגדים״, שהוא אורח קבוע אצל חברי הכנסת של הליכוד?

מה עם הבריונים שיורקים על בני משפחות החטופים? מייצגים אותך? ואלו שמקללים הורים שכולים?

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

מי קורא לדתיים לאומיים משתמטים? לציבור החרדי קוראים כך. זה לא אותו מגזר, אל תהיה גזען.

אני זוכר את אולמרט תוך כדי לבנון השנייה אומר שאחרי המלחמה תהיה התכנסות/נסיגה מיו״ש ואמרתי ״מי ההנהגה המטומטמת הזו שבזמן מלחמה גורמת ללוחמים לדאוג מה יקרה עם הבית שלהם לאחריה?״. אז באותו קו מחשבה בדיוק אני זורם כרגע עם הדרוזים.

אני מדבר על חוק הלאום ואתה לדעתי מתייחס לחוק קמיניץ.

קואליציית המשתמטים.jpg

GAgvhjeWIAAl_8X.jpg

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

חוסמי כבישים הם מפגינים לגיטימיים.

אני חולק עליך כאן. מפגינים לגיטימיים הם אלה שמפגינים ברשיון. הכשרה של עבריינות זו אנרכיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

אתה יכול לקרוא על קובי ריכטר, דרכנו, V15 וכו'. זכותך להסכים עם כל מה שהוא עושה

אני שמח שאתה יודע עם מי אני מסכים. התנגדתי לv15 כמו שאני מתנגד לארגונים ימניים מחו״ל. לזה ולזה אין מקום כאן.

לפני 6 דקות, Renaultrap כתב:

אני מניח ששלום קיטל לא ראיין בכאן ב' את רוב האנשים בשרשור הזה, או קליינטים אקראיים בחנויות חומרי בניין.

אנשים גם מראיינים את דפני ליף. מה זה אומר? זה עדיין בן אדם אחד. פרופיל תקשורתי יותר גבוה? כן. אז מה? עדיין לא הוכחת שיש כאן ״רבים״.

לפני 9 דקות, Renaultrap כתב:

ד"ש מהמרפסת במיאמי

הציבור בישראל (ביניהם אני) מממן את זה, עם אפס תרומה למדינה (ואני עדין) ולפי דיווחים כאלו ואחרים יש לו השפעה לא קטנה על ראש הממשלה. ביום שלאדם בזוי כמו זה שהזכרת תהיה השפעה כזו על ראש ממשלה או מקורב אליו, כן, כדאי מאוד שיעסקו בו בחדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Night Driver כתב:

אנחנו יוצאים נגד אמירות כאלה ונגד מי שתומך בהן. אתה עושה את זה נגד מי שמטפח את האמסלמים והרגבים?

אני הפסקתי להצביע למפלגה שלי בגלל שאיבדה את דרכה. אתה מנקה את המצפון שלך בשורה בפורום.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Renaultrap כתב:

אני מדבר על חוק הלאום ואתה לדעתי מתייחס לחוק קמיניץ.

מי מאלו בתמונה לא משתמט? התייחסו כאן לציבור הדתי לאומי? סמוטריץ הוא חרדי-לאומי.

ולגבי החוק, הדרוזים התלוננו על קמיניץ ועל חוק הלאום שניהם גם יחד. אם הלוחמים הדרוזים מתלוננים על זה, לא ראוי לפחות להיפגש עם המנהיגים שלהם? להוריד משהו מהדאגות של חיילים שנלחמים כרגע? אני יודע שהם לא חיוניים לשימור הקואליציה, אבל בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

אני שמח שאתה יודע עם מי אני מסכים. התנגדתי לv15 כמו שאני מתנגד לארגונים ימניים מחו״ל. לזה ולזה אין מקום כאן.

אנשים גם מראיינים את דפני ליף. מה זה אומר? זה עדיין בן אדם אחד. פרופיל תקשורתי יותר גבוה? כן. אז מה? עדיין לא הוכחת שיש כאן ״רבים״.

הציבור בישראל (ביניהם אני) מממן את זה, עם אפס תרומה למדינה (ואני עדין) ולפי דיווחים כאלו ואחרים יש לו השפעה לא קטנה על ראש הממשלה. ביום שלאדם בזוי כמו זה שהזכרת תהיה השפעה כזו על ראש ממשלה או מקורב אליו, כן, כדאי מאוד שיעסקו בו בחדשות.

V15 עברה מטמורפוזה ל"דרכנו". מאיפה המימון לכל הקמפיין שאנחנו רואים פה כבר שנים? בסדר גמור שאתה זורם עם זה, אבל בוא לא נקרא למי שברח לו הפיפי בשידור אדם פרטי אקראי.

מימון אבטחה למשפחות נבחרי ציבור לא התחילה אצל ביבי, ואני מקווה שלא תסתיים איתו. יש לו בן מעצבן ולפי "דיווחים כאלה ואחרים" אשתו גם לא משהו. העיתונות הצהובה הזו לא מעסיקה אותי. אם אתה אוהב "חדשות" כאלה אז תבלה. אם כבר, יש לי סיבה לחשוב שעם בית כזה הבן אדם יעדיף להיות בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Renaultrap כתב:

אני חולק עליך כאן. מפגינים לגיטימיים הם אלה שמפגינים ברשיון. הכשרה של עבריינות זו אנרכיה.

הם מפגינים ברישיון (לפחות הקפלניסטים). חסימת איילון לא ואני גם לא בעדה למרות שכל עוד שזה ממונן לא רואה בזה פסול (כנל סגירת כביש 4 על ידי החרדים או גשר המיתרים על ידי הכהניסטים).

הפגנות תמיד גם מפריעות. זה חלק ממשחק הדמוקרטי.

לפני 11 דקות, Renaultrap כתב:

אני הפסקתי להצביע למפלגה שלי בגלל שאיבדה את דרכה. אתה מנקה את המצפון שלך בשורה בפורום.

פה אתה טועה.

לא חיכיתי לאסון כדי להפסיק להצביע מרץ. עשיתי את זה מיד כשגלאון לקחה את ההנהגה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Renaultrap כתב:

צקחתי בקול רם. תודה. הפסקת להצביע לביבי. ואו. אתה והסיני ההוא שנדרס על ידי טנק לפני 30 שנה? אותה רמה של מופת אזרחי ועמוד שדרה של עמידה נגד מערכת פוליטית מקולקלת. כי מי שמע בישראל על אנשים שהפסיקו להצביע למפלגה כלשהי, נכון? נניח מפלגת העבודה ומרצ שנמחקו. זה לא אנשים שהפסיקו להצביע להן. זה קרה לבד.

• מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

מי מאלו בתמונה לא משתמט? התייחסו כאן לציבור הדתי לאומי? סמוטריץ הוא חרדי-לאומי.

ולגבי החוק, הדרוזים התלוננו על קמיניץ ועל חוק הלאום שניהם גם יחד. אם הלוחמים הדרוזים מתלוננים על זה, לא ראוי לפחות להיפגש עם המנהיגים שלהם? להוריד משהו מהדאגות של חיילים שנלחמים כרגע? אני יודע שהם לא חיוניים לשימור הקואליציה, אבל בכל זאת.

המצביעים של בן גביר, סמוטריץ' ובמידה מסויימת ש"ס לא משתמטים. רבים מהם שמים את חייהם על הכף בעוד "מעטים בתנועת המחאה" תולים שלטי חוצות על השתמטות.

לגבי הדרוזים. הם יכולים להתלונן על מה שהם רוצים. הם לא צודקים בהכל גם אם הם דרוזים. הפיתוח של יישובים דרוזיים (וערבים בכלל) צריך לקבל תשומת לב, והוזנח לאורך עשורים. תשומת הלב הזו צריכה להיות מאוזנת ותקיפה. אין ספק שיש פה קיפוח ממושך, אך גם הכשרה של אנרכיה גמורה. לגבי חוק הלאום אני לא מתנצל לרגע. לא לפני המלחמה ולא אחריה. ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי. נתק את זה מביבי ותראה שהקהל היחיד שיתנגד הוא זה שעבורו "אללהו אכבר" שקול ל"שמע ישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

למה אתה הורס? הבחור פה בטוח שהוא רוזה פארקס הישראלי, כי הוא הפסיק להצביע לביבי. אל תהרוס.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

העיתונות הצהובה הזו לא מעסיקה אותי. אם אתה אוהב "חדשות" כאלה אז תבלה.

אוהב? אני מביט על התנהגותו של ראש הממשלה שמשנה את דעתו ב180 מעלות אחרי שהוא ביקר בבית (פרשת המגנטומטרים). לא מעניין אותי איך אשתו מתנהגת למנקה, או אם היא אוהבת שמפניה ורודה. 

אני מקבל התייחסות לאחרונים כעיתונות צהובה, לראשונים לא. באותה מידה עניין אותי למי עליזה אולמרט מוכרת ציורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

הם מפגינים ברישיון (לפחות הקפלניסטים). חסימת איילון לא ואני גם לא בעדה למרות שכל עוד שזה ממונן לא רואה בזה פסול (כנל סגירת כביש 4 על ידי החרדים או גשר המיתרים על ידי הכהניסטים).

הפגנות תמיד גם מפריעות. זה חלק ממשחק הדמוקרטי.

פה אתה טועה.

שמח שניקינו מהשולחן את הקטע הלא חוקי. אם היתה תגובה לא מגמגמת כשהתופעה הפסולה הזו התחילה לא היינו מתגלגלים לאנרכיה מסכנת חיים. זה לגמרי על גורמי האכיפה שלקחו צד במחלוקת.

הפגנות וסדר ציבורי הם שני צדדים של אותו מטבע. אני מקבל את זה שהפרעה לסדר היא חלק מהאימפקט של הפגנה שאנחנו צריכים לקבל כחלק מהמשחק הדמוקרטי. יחד עם זה, אני אשתמש במושג המקודש של סבירות. הפגנות המונים פה ושם הן נסבלות גם במחיר חסימות דרכים. הפיכתן לטקס שבועי (או יותר מזה) זה כבר בלתי נסבל. זו הפיכת הסבל הציבורי לאמצעי וזה לא לגיטימי.

עלייתה של גלאון לראשות מר"צ הגיעה כמעט 20 שנה לאחר האסון שמרץ תרמה לו, אבל זה כבר דיון אידיאולוגי. כאלה צריכים להיערך כנראה בשרשור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...