Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 המכות לא רק במצרים - או מ 100 ל 0 ביומיים. השקעה בניקיון שיורדת לטמיון.

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חתולים, באופי שלהם, מעדיפים כל מקום נקי על פני מקום מלוכלך. מי יודע פי כמה המכסה מנוע שלכם יותר נקי מהכביש המטונף שלמטה. חתולים הם בעלי חיים אסתטיים ביותר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנה, היום.

אתמול שטפתי את הטנדר בנוהל שבת, וראו זה פלא: היה רק טפטוף קל גם בערב אתמול וגם בבוקר היום שהשאיר את הרכב חום. :-(

בדיוק מה שקרה לי גם , ואני מסתכל על תחזית מזג האוויר לפני ולא היה מצויין שיירד גשם בבוקר וביום חמישי או שישי ...

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולים, באופי שלהם, מעדיפים כל מקום נקי על פני מקום מלוכלך. מי יודע פי כמה המכסה מנוע שלכם יותר נקי מהכביש המטונף שלמטה. חתולים הם בעלי חיים אסתטיים ביותר.

גם אני חשבתי.

אבל כניראה שהחתולים שבבניין שלי שיושבים כל הזמן על ביבמה מתקלפת משנות ה60 המאוחרות מוכיחים אחרת :?

וסבון נגד חתולים? לא נשמע כמו מדע בדיוני, כל מה שצריך לעשות זה לגלות איזה ריח דוחה חתולים ולשלב אותו בסבון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר עניין ידוע...אחד הטקסים הידועים להורדת גשם, הוא עבודה רצינית במיוחד על המכוניות שלי.

למרות כל "הבעסה" של השטיפה והעבודה הקשה,

אני רוצה לציין שכתבת בצורה שנונה ומצחיקה, ואני לא מפסיקה לצחוק.

:lol:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי מרפי.....

בכל יום שישי העוזרת שוטפת לי את הרכב.

בשישי האחרון היא היתה עסוקה מאוד ולכן הודעתי לה שאין צורך שהיא תשטוף את הרכב כי אני אעשה את זה בעצמי בשבת.

יום שבת, אפור ויבש כרגיל, אני יורד ב-18:00 לחניון התת קרקעי, מרביץ שטיפה זריזה לרכב וב-19:00 עולה הביתה.

קובע מסעדה לשעה 21:30, ואז ב-21:00 מתחיל לרדת לי גשם.....

סוף עניין שבשעה 21:00 הרכב חזר לאותו מראה כפי שהיה לו בשעה 17:59...

מוסר השכל?

הייתי צריך לתת לעוזרת לשטוף את הרכב.

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שכנים שרואים אותי שוטף את המכונית ומיד מורידים את הכביסה מהחבל...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::-D

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטפתי את האוטו ואחרי יומיים התחילו הגשמים (בשבת) ושוב הרכב חום מבוץ.

למרות שהופתעתי היום עד כמה נקי יצא האוטו אחרי הגשמים ביומיים האחרונים - פשוט מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הפעם אתה אשם בסערה...ראה הוזהרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה זה עוד כלום, היום בבוקר עליתי עם אח שלי לנקות את האוטו, עבדנו וניקינו, מבפנים ומבחוץ יצא מדהים אגב.

אחרי זה רצינו ללכת ליערות הכרמל, אח שלי אמר "בוא ניקח את הכלבים" יש שני כלבים, שניהם גדולים יחסית, האחת בת שנתיים ואוהבת מאוד לנסוע באוטו, השני כבר יחסית מבוגר 4-5 (אח שלי מצא אותו תוך כדי גסיסה והציל אותו ממוות בטוח) והוא מעדיף ללכת (הכלב).

אחרי דין ודברים הסכמתי לקחת את שניהם אבל בתנאי שהיו בבגז' (יש בגז' גדול יחסית) ושהיו 3 שמיכות מתחתם, פרסתי את השמיכות של כל הבגז' (שלא ישאירו לכלוך), הלכנו, טיילנו, נהנו חזרנו הביתה ופתחנו את הבגז' וחשכו עיני. כל הצד של הכלב מלא באוכל שלו אחרי עיכול והוצאה מחדש:oops: , אח שלי רואה קיא ומקיא בעצמו, אני הייתי צריך להוציא את השמיכות לנקות את הקרש שעליו הם ישבו (מה שמכסה את הגלגל הרזרבי) וגם נכנס לכול האזור של הגלגל, פירקתי את כל האוטו וניקיתי במשך שעה נוספת מקיא תוך כדי שאני נכנס מתחת לכול הפלסטיקה של האוטו (גם מתחת לזה היה). את שתי מטליות המיקרו פייבר שאיתם ניקנו את האוטו (חדשות פתחנו היום) השתמשתי בהם והם גם הלכו לפח ולמזלי היה לי נייר רטוב כזה כמו שיש במסעדות לנקות את השולחנות ויש להם ריח טוב. האוטו חזר לחנייה שלו ואני מקווה שהוא לא יסריח מחר בבוקר, יותר הכלב לא ישב באוטו. וחברים קחו הכל בפרופורציות "ישנם צרות גדולות יותר".

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מעצבן ומשעשע יחדיו :-)

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע ? הדבר היחיד שהיה משעשע בכול הסיפור היה שאח שלי פתח את הבגז' ובמראה הצלחתי לראות את ההבעת פנים שלו, הוא באמת הפך לירוק זה היה מאוד מצחיק עד שהבנתי מה קרה, אז כבר הפסקתי לצחוק.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, משעשע למי שלא עבר את מה שאתה עברת. בני אדם אכזריים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סיפור מלא ניגודים.

מצד אחד אתם רחמנים ומצילי בעלי חיים. מצד שני סוגרים אותם בבאגז'. מצד שלישי מופתעים שבעל חיים מפריש את צרכיו כשהוא סגור במקום חשוך ונזרק לכל עבר בכביש מפותל כמו של בית אורן/יערות הכרמל.

שלא לדבר על תכנון לקוי. ממרקים את האוטו ואח"כ לוקחים את הכלבים... במצב נורמאלי עושים זאת הפוך.

בכל מקרה - מקווה שארבעתכם התאוששתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סיפור מלא ניגודים.

מצד אחד אתם רחמנים ומצילי בעלי חיים. מצד שני סוגרים אותם בבאגז'. מצד שלישי מופתעים שבעל חיים מפריש את צרכיו כשהוא סגור במקום חשוך ונזרק לכל עבר בכביש מפותל כמו של בית אורן/יערות הכרמל.

שלא לדבר על תכנון לקוי. ממרקים את האוטו ואח"כ לוקחים את הכלבים... במצב נורמאלי עושים זאת הפוך.

בכל מקרה - מקווה שארבעתכם התאוששתם.

כן כולנו התאוששנו, תודה על הדאגה.

האוטו הוא מאזדה cx-5 אז יש להם מקום והבגז' מחובר לתא הנוסעים, והוא די גדול, הם יכולים לשבת בקלות.

הנסיעה הייתה מאוד רגועה, הם לא נזרקו לכול עבר, והם משחקים ונהנים ביער.

הסר דאגה מלבך, שום דבר לא נעשה מתוך מחשבה על התעללות בכלבים. הכלב הזה ספציפית הוא כלב מתוסבך (הוא כנראה הוכה, היה קשור כל חייו ונס על נפשו מאי שם איפשהו.

ואגב הטיול עם הכלבים היה ספונטני ולא מתוכנן.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...