Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 המכות לא רק במצרים - או מ 100 ל 0 ביומיים. השקעה בניקיון שיורדת לטמיון.

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חוקי עזר עירוניים של עיירות מסוימות, שגורסות שהאכלת חתולים שגוררת אחריה לכלוך פני הסביבה היא אינה חוקית.

כלומר אסור להאכיל במזון רטוב, אלה רק במזון יבש.

אני חושב שתתחילו מזה שתדברו ללבם של המאכילים, שיבינו שאתם אוהבים את רכבכם כמו שהם אוהבים את החתולים.

בו בזמן תרחיקו לזבל את האוכל, כלי האוכל והשתייה, שהמאכילים משאירים מסביב למכוניתכם.

אם לרגע נעזוב את העצבים ונעבור לפסיכולוגיה, אז כנראה שהמאכילים הם אנשים די אומללים שרוצים להרגיש טוב עם עצמם שהם עוזרים לחתולים ושהחתולים זקוקים להם. ברגע שהמאכילים יבינו שבו בזמן הם מציקים והורסים לאנשים אחרים את שלוות הנפש, הם פשוט יעברו למקום אחר.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש חוקי עזר עירוניים של עיירות מסוימות, שגורסות שהאכלת חתולים שגוררת אחריה לכלוך פני הסביבה היא אינה חוקית.

כלומר אסור להאכיל במזון רטוב, אלה רק במזון יבש.

אני חושב שתתחילו מזה שתדברו ללבם של המאכילים, שיבינו שאתם אוהבים את רכבכם כמו שהם אוהבים את החתולים.

בו בזמן תרחיקו לזבל את האוכל, כלי האוכל והשתייה, שהמאכילים משאירים מסביב למכוניתכם.

אם לרגע נעזוב את העצבים ונעבור לפסיכולוגיה, אז כנראה שהמאכילים הם אנשים די אומללים שרוצים להרגיש טוב עם עצמם שהם עוזרים לחתולים ושהחתולים זקוקים להם. ברגע שהמאכילים יבינו שבו בזמן הם מציקים והורסים לאנשים אחרים את שלוות הנפש, הם פשוט יעברו למקום אחר.

תקרא את ההודעה הקודמת שלי בנושא.

אותם מאכילים תמימים אינם עושים זאת "מרצונם החופשי", שוכן בתוכם טפיל המאלץ אותם לעשות זאת.

ולכן דיבור הגיוני לא ישפיע, יתכן והם יסכימו איתך לאותו רגע, ולאחר מכן ימשיכו בשלהם.

שיהיה בהצלחה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם הם באמת במצב פסיכוטי.. אז אין כל כך עם מי לדבר.

אבל סביר להניח שאם הם במצב פסיכוטי, אז יהיה להם מאוד קשה לאורך זמן להשיג מזון לחתולים.

אני מניח שלרובם יש הפרעות כאלה ואחרות, אבל אין בכוונתם לעשות רע.

צריך לנסות דבר ראשון להסביר להם, כמה סבל הם גורמים לבעל הרכב המאוהב :shock:

אם זה לא מסתדר, אז צריך כבר לפעול בדרכי תחבולה כמו שנאמר "מלחמה תעשה בתחבולה" :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהם משאירים לחתולים אוכל יבש ליד הקעריות מים ואז החתולים רבים ושופכים את המים והכל נהיה מסריח ורטוב. :x

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהם משאירים לחתולים אוכל יבש ליד הקעריות מים ואז החתולים רבים ושופכים את המים והכל נהיה מסריח ורטוב. :x

מדהים. התאור מדוייק למה שאני מכיר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לכם קייס לערב את העירייה, ברגע שזה מגיע למפגע תברואתי אז העירייה מחויבת לטפל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם הם באמת במצב פסיכוטי.. אז אין כל כך עם מי לדבר.

אבל סביר להניח שאם הם במצב פסיכוטי, אז יהיה להם מאוד קשה לאורך זמן להשיג מזון לחתולים.

אני מניח שלרובם יש הפרעות כאלה ואחרות, אבל אין בכוונתם לעשות רע.

צריך לנסות דבר ראשון להסביר להם, כמה סבל הם גורמים לבעל הרכב המאוהב :shock:

אם זה לא מסתדר, אז צריך כבר לפעול בדרכי תחבולה כמו שנאמר "מלחמה תעשה בתחבולה" :mm_wink:

זה לא מצב פסיכוטי, לא מדובר במחלת נפש או איזה טירוף, פשוט בטפיל שמתנחל במוח של האדם.

יש לזה גם דרכי טיפול, זה לא משהו בלתי הפיך .

ומזון לחתולים מה הבעיה להשיג? אם לא קונים יבש תמיד מורידים שאריות מהארוחה האחרונה, ועוד עם הטפיל הזה הם יחסכו מעצמם ארוחה בשביל החתולים המסכנים ברחוב.

מעניין אותי אבל איך תפעל נגד זה, תשים גדר חשמלית מסביב לרכב ? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בחיי שזאת לכאורה תגובה הזוייה, אבל אני בודק לפני שאני קובע עמדה. (ראו גם תגובה 57#)

ואכן, יש דבר כזה:

http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1692677

השאלה היא האם התופעה הזאת (האכלה כפייתית של חתולים) היא תוצאה עגומה של הטפיל? האם יש טענה כזאת?

האם ניתן לקבל קישור לטיפול לזה...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חם.

נערך סיכום עם מאכיל החתולים - עמדת האכלה תועבר למיקום מרוחק מרכבי.

מקווה שאיזור הרביצה ישתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד עדכון מהגזרה שלי, יש משום מה ירידה משמעותית באוכל הזרוק ברחובות וגם במספר החתולים בשכונה. זה כבר טוב.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם יושבים על מכסה המנוע בגלל שהוא חם ולא כי הוא נקי. הרכב שלי מלוכלך כבר הרבה זמן ותמיד החתולים חוגגים על מכסה המנוע. הבעיה הגדולה היא שכשאתה מתקרב לרכב הם נבהלים ובורחים ומשאירים שריטות בצבע, סימני כפות רגליים זה שולי.

כנראה שאין מנוס מלכסות את הרכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הבעיה עם החתולים , הם מאוד אוהבים מכוניות היא נראת להם כמו מיטה זמינה

אני לקחתי קופסה עם מלא בגדים ישנים וכרית ובניתי להם מקום קטן והם עזבו

את הרכב שלי במנוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי אחרי צבע ולא שטפתי אותו 3 שבועות בערך...

הכל בגלל הגשם המזורגג! שיבוא כבר הקיץ!

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יושבים על מכסה המנוע בגלל שהוא חם ולא כי הוא נקי. הרכב שלי מלוכלך כבר הרבה זמן ותמיד החתולים חוגגים על מכסה המנוע. הבעיה הגדולה היא שכשאתה מתקרב לרכב הם נבהלים ובורחים ומשאירים שריטות בצבע, סימני כפות רגליים זה שולי.

כנראה שאין מנוס מלכסות את הרכב.

כמו שכתבתי - אצלי הם מעדיפים רכב נקי... חתולים מיוחסים.

מכיר את הבעיה עם החתולים , הם מאוד אוהבים מכוניות היא נראת להם כמו מיטה זמינה

אני לקחתי קופסה עם מלא בגדים ישנים וכרית ובניתי להם מקום קטן והם עזבו

את הרכב שלי במנוחה

אתה מוכן לפרט? תמונה? באיזה מרחק הצבת את הקופסה? כמה חתולים משתתפים בחגיגה? האם לא עולים יותר על הרכב?

האם המשפט - if you can't beat them join them הוא למעשה הפתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון. מאז השיחה עם מאכיל החתולים באיזורי לפני כ 3 שבועות, נרשמה התייאשות טוטאלית מצד החתולים באיזור הרכב.

בכל התקופה, רק פעם אחת גיליתי סימנים של טיול על המכונית!

מסקנה - לטפל במי שגורם לחתולים להיות באיזור המכונית זה הכי אפקטיבי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...