Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 המכות לא רק במצרים - או מ 100 ל 0 ביומיים. השקעה בניקיון שיורדת לטמיון.

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת מבאס, עניין החתולים קורה גם לי, אני מנסה "ללמד לקח" את החתול בהשפרצת כוס מים מהחלון על החתול מבלי שישים לב, זה גורם לו לשוק מסויים ואחריי מספר פעמים זה באמת עובד, החתול מפחד מהרכב, אבל הבעיה הגדולה היא שכשחתול ישן לו בכיף על האוטו, פתאום נופלים עליו 200מ"ל מים מהקומה השנייה, החתול מפרפר עם הציפורניים מינימום כמו ערס שיוצא באור ירוק על רכבליסינגשלאבאשלו, וזה לא בריא (במילים המועטות) לצבע של הרכב, ומשאיר קצת סריטות:shock:.

ובעניין שמירת הרכב נקי גם בחורף, כמה שאני פדנט, בחורף אני לא משקיע כמו בקיץ, בקיץ זה 3-4 שעות כל סופ"ש, ובחורף 2-3 שעות פעם בחודש:-(.

לחתולים וכלבים יש פתרון אחד מעולה - משדר אולטרהסוני.

אם אתה רוצה להבריח אותו מהקומה השניה - יש לך את זה

http://www.ebay.com/itm/Scram-Patrol-Ultra-Sonic-Animal-Chaser-Stops-Dog-Attacks-Jogger-Bike-Safety-Pet-/190875188736?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c710c3e00#ht_348wt_788

יברח במהירות

פתרונות טובים יותר יש כזה למשל

http://www.ebay.com/itm/Electric-Infrared-Ultrasonic-Banish-Dog-Cat-Repellent-For-Kitchen-Garden-Hotel-/181208693541?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a30e13b25#ht_2842wt_886

אתה שם אותו ליד הרכב - יש לו גלאי תנועה ושהחתול מתקרב הוא משמיע קול חזק בתדר שבני אדם לא שומע והוא מבריח את החתול או הכלב.

אתה יכול גם להתקין אותו בגריל של הרכב ולחבר אותו למצבר עם שלט אלחוטי קטן ואז כל מי שיתקרב לרכב מקדימה - חתול כלב עכבר או כל חייה אחרת תברח מיד והם ילמדו שלא להתקרב לרכב שלך.

יש אפשרות גם לכזה התקן ליד הרכב

http://www.ebay.com/itm/Cordless-Ultrasonic-Pest-Repeller-Covers-5000-Square-Feet-Repel-most-Animals-Dog-/200946262468?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec954a1c4#ht_418wt_788

ומי שיש לו גינה פרטית שיתקין כזה

http://www.ebay.com/itm/STV-Mega-Ultra-Sonic-Cat-Repeller-Motion-Sensor-Activated-For-Garden-/290812231948?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43b5c2810c

ואין חתול או כלב שיתקרבו כלל לרכב

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו מהחבר'ה פה באמת ניסה את המוצרים האלה שמשתמשים בגלי קול?

יש חוות דעת?

יש לי שכנה שחושבת שהיא cat woman , מעבר לעובדה שהחתולים מתיישבים לי על הרכב, הם מתנחלים בגינה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מהחבר'ה פה באמת ניסה את המוצרים האלה שמשתמשים בגלי קול?

יש חוות דעת?

יש לי שכנה שחושבת שהיא cat woman , מעבר לעובדה שהחתולים מתיישבים לי על הרכב, הם מתנחלים בגינה.

כן :) - החתול הג'ינגי כבר לא אוהב את המכונית שלי - הללוייההההההה:twisted:

ורציתי לצלם אותו מחליק ממכסה המנוע אבל ייעצו לי שלא להבהיל אותו שהוא שם אחרת אקבל שריטות.

אבל זה ממש כמו בסרט מצוייר - הוא קופץ ומתחיל לנוס חחח אחד הדברים הכי הזויים שיש.

ולגבי השכנה - אם אתה שם את המכשיר שניראה כמו גלאי של מערכת אזעקה היא לעולם לא תדע מאיפה זה הגיע

ורק תא תבין מדוע אין חתול או כלב שמוכנים לההכנס "לאיזור הסכנה"

אפילו אם אתה מפעיל אותו על סוללות בגלל שהוא לא פועל קבוע (יש גלאי תנועה) הסוללות יחזיקו המון זמן ותקבל ממש שטח סטרילי

נקי מכלבים, חתולים ואולי גם מאנשים שאוהבים להאכיל את החתולים כי הם ישנו את מקום ההאכלה אחרי שיראו שאין חתול שמוכן להתקרב לאיזור.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

טוב... זה חייב להיות פה. בגלל פסח ובגלל שעוד סוג של מכה נוראית לכל מי שניקיון רכבו בדמו ניחתה עלי.

בפסח נסענו לטייל בדרום עם ה smax וה st נשארה בחניה...

לאחר 4 ימים, כשחזרנו, בעודי נוהג לחניה, מיד שאני רואה את ה st ממתינה לי, חיוך גדול ממלא אותי ואני אומר בקול "אוי כמה שהתגעגעתי אליך חמודה שלי".

הילדים והאשה כמובן מתפוצצים מצחוק עד שלפתע שקט חותך את העליזות.

"אבא, אתה לא תאמין... אל תשאל" , " הוא הולך להשתגע..."

מסתבר שצינור ביוב שנמצא מאחורי מכוניתי שמוריד את כל הסחורה שהשכנים מייצרים, ניתק ממקומו ומלבד ערימה של תוצרת מעיים שסבלה מהמצות וניירות הטואלט, שנערמה לה בסמוך למכונית, רסס של גושים וניירות ניתז על אחורי המכונית שלי...!!! (ה st)

כמובן שלא חלף הרבה זמן עד שצינור מים היה בידי וניקיתי את כל החניה, וכן תיקנתי את צינור הביוב (מישהו קשר אליו אופניים וגנב מנוול ניסר את הצינור) ובהמשך מלאכת טיהור של המכונית עם כמויות מים אדירות, תרכיז ONR כחול עד שהמכונית נצצה מחדש.

לא תם ולא נשלם...

אתמול, כנראה תחושת הטראומה האחרונה עוררה בי צורך לפנק - המכונית נוקתה שוב ואוטם הצבע wolf hb קיבל חיזוק ע"י ה QD המיוחד לכך (של wolf). המכונית נצצה!

הבוקר בעודי נכנס לחניון העבודה, אני שם לב לרטיבות קלה על רצפת החניון, מה שגורם לי להאט בכדי שהמכונית לא תסבול מרסס מהגלגלים.

אבל חבל שהמוח לא עבד...כי במקום לשים לב לרטיבות הייתי צריך לחפש ממה היא נובעת. תוך כדי ההאטה המכונית חוטפת גשם עכור שניתז מתקרת החניון.

כשאני יוצא מהמכונית אני מגלה שנקיה היא כבר לא. באסה. כשחזרתי מהעבודה, לא יכולתי לשאת את המצב ועשיתי QD ONR ירוק...

היא שוב נוצצת. אבל די ברור שצפוי משהו מחר...

לא מתכוון להשבר.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משובחת כמו תמיד..

חבל שאתה לא מפנק באיזו תמונה

מקווה שלא תותקף מחר בבוקר על ידי ברגים סוררים שכן זכור לי שהנך מנוסה בסוגיית הברגים ואפילו מנוסה היטב :-D

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תרסיס מיוחד נגד חתולים שאני מכיר הוא טוב שווה לנסות (אני לא יודע אם הצעתם אותו אי אפשר לראות את התמונות שפירסמתם דרך האייפון).

זה החומר http://m.ebay.co.uk/itm/330646634138

באיביי יותר יקר!!

עריכה אחרונה על ידי ofekr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאלה שלי היא לשמור על האוטו נקי ליותר מ48 שעות , לא יותר , please .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משובחת כמו תמיד..

חבל שאתה לא מפנק באיזו תמונה

מקווה שלא תותקף מחר בבוקר על ידי ברגים סוררים שכן זכור לי שהנך מנוסה בסוגיית הברגים ואפילו מנוסה היטב :-D

תודה רבה. יש לך זיכרון מעולה. בוא נדבר על זיכרון...

עבדכם הנאמן הוא סוג של אלטעזאכן או במילה מתאימה יותר אולד-פאשן. זה יכול להסביר אולי את החוסר באינסטנקט הכל כך משותף לכל יצור מודרני לפיו עושים סלפי בכל מצב. לכן אולי לא חשבתי להצטלם עם המערום העיסתי שנח לו בסמוך למכונית המטונפת. מצטער. לכן אין תמונה.

לפחות לפי העולם שבו גדלתי, תעוד כזה הנו סוג של סטיה. לא זו בלבד, אלא היה צורב ללא יכולת מחיקה את הזכרון הדוחה הזה.

ליד המיטה ממתין לי לקריאה ספר בשם 5 מתנות למוח. אם אני לא טועה, אחד הדברים הנטענים שם זה כי ניתן לטפל בזכרונות לא נעימים ע"י טכניקה של שחזורם ומתן סוף טוב להם.

כידוע ללא מעט זכרונות יש לא רק תמונה אלא גם ריח... אנשים מקבלים פלאשבק למצבים בזכות ניחוחות. אחד הדברים האחרונים שהייתי רוצה זה להגיע למצב שכל פעם שאני עובר ליד ביוב יש לי אסוציאציה של מכונית אהובה :-)

בעניין הזה אני חייב לציין שהסוף הטוב לסיפור הוא בזכות החומרים. ל ONR הכחול וגם לירוק ניחוחות חיוביים מאוד, סוג של ממתק ואילו ל wolf qd ריח מבושם יוקרתי. ככה שבמודע או שלא, אני אשתדל לשמר את סיום החוויה כחיובית...

אני בהחלט יכול לצלם את החומרים ולהעלות - אם זה זה יעשה למישהו את היום ;-)

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...