Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 המכות לא רק במצרים - או מ 100 ל 0 ביומיים. השקעה בניקיון שיורדת לטמיון.

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין עם החתולים בעייתי באמת ונפוץ בארץ .

אני חושב עדיף להמתין עם שטיפת הרכב בכלל האבקה הצהובה הזאת שיורדת בזמן האחרון עד שמזג האוויר ישתנה קצת או שיירד גשם.

כבר פעמיים שטפתי ולמחרת זה נראה כאילו העבודה הייתה כמעט לחינם .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכנסתי לסטטיסטיקה, היום שטפתי את האוטו ניקוי יסודי (פנימי+חיצוני) לקח כ-3.5 שעות (לוקח את הזמן) ועכשיו יורד גשם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה לא רק עם החתולים,נעבור בחזרה לניקיון. אנשים לקראת פסח צובעים את הבית, מנקים, מתחרפנים בחג הזה ואז מגיע האובך והורס הכל. מה אנשים לא מבינים שצריך לנקות אחרי האובך והסירחון? וכנ"ל גם לגבי הרכב, אם אני ינקה אותו היום מחר הוא יהיה מלוכלך והעבודה כאילו נעשתה חינם. אני מחכה עוד כמה ימים לראות אולי המצב ישתפר ואז יתן בראש.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה לא רק עם החתולים,נעבור בחזרה לניקיון. אנשים לקראת פסח צובעים את הבית, מנקים, מתחרפנים בחג הזה ואז מגיע האובך והורס הכל. מה אנשים לא מבינים שצריך לנקות אחרי האובך והסירחון? וכנ"ל גם לגבי הרכב, אם אני ינקה אותו היום מחר הוא יהיה מלוכלך והעבודה כאילו נעשתה חינם. אני מחכה עוד כמה ימים לראות אולי המצב ישתפר ואז יתן בראש.

המצב אף פעם לא יישתפר, שניה אחרי שתגמור לנקות משהו אחר ייקרה (אובך\גשם\חתולים\סתם בן #@$% שהאוטו נראה לו נקי מידי והחליט שמתאימה שריטה חדשה).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה. ברכב השני של המשפחה גיליתי שהשכנה לא הצליחה להחנות את הפיז'ו המיני שלה אז היא גילחה את הכנף. ושבוע לפני כן מישהו שרט חצי רכב. ימים קשים עוברים עלינו.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מקפיץ רק כדי להביע הזדהות. אחרי שטיפה של שתי הרכבים לפני יומיים, בלילה הביפר צפצף פעמיים. היום אני יורד להוציא את הכלבות, ועל המכסה מנוע השחור יש סימני כפות חומות. :-(

את הכחולה החנתי מחוץ לבנין אז עליה פסחו החתולים. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקפיץ רק כדי להביע הזדהות. אחרי שטיפה של שתי הרכבים לפני יומיים, בלילה הביפר צפצף פעמיים. היום אני יורד להוציא את הכלבות, ועל המכסה מנוע השחור יש סימני כפות חומות. :-(

את הכחולה החנתי מחוץ לבנין אז עליה פסחו החתולים. :-P

אני הולך להציע לך הצעה חריגה ביותר, זכותך להתעלם ממנה :)

פחיות ריח קליפורניה- אני מת עליהן אבל כל חברי, משפחתי ובת הזוג שלי חושבים שהריח חריף וחזק מדי, חלקם סבלו מגירויים לא נעימים כאשר נכנסו לרכב שלי.

אתמול ישבתי אצל זוג חברים והבחור בדיוק הלך לשים ברכבו פחית חדשה של קליפורניה, הוא פתח אותה בבית והלך לרכבו שהיה בחצר. מהרגע שהוא פתח אותה 2 החתולים שלו טסו לקומה למעלה ולא ירדו במשך שעות. הם פשוט סבלו מהריח הזה בדיוק כמו רבים מחברי.

בשניה שקלטתי את זה הבנתי שעליתי על משהו.

אולי זה מספיק שהפחית בתוך הרכב מכיוון שלחתולים יש חוש ריח טוב ואולי זה לא מספיק ועדיף לשים אותה מתחת לרכב במשך הלילה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנוורט חתיכת פראייר שכמוך,תתחיל למכור כריות להברחת חתולים במחיר מופקע עם קוביות של קליפורניה בתוך הכרית...

נראה לי בהתחשב בכמות השרשורים על הנושא כאן בפורום שאתה הולך להתעשר ומהר...:-D

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנוורט חתיכת פראייר שכמוך,תתחיל למכור כריות להברחת חתולים במחיר מופקע עם קוביות של קליפורניה בתוך הכרית...

אני אעשה זאת אחרי שהשיטה תבדק לפחות על 10 חתולים שונים בגילאים שונים ובצבעים שונים.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון. מאז השיחה עם מאכיל החתולים באיזורי לפני כ 3 שבועות, נרשמה התייאשות טוטאלית מצד החתולים באיזור הרכב.

בכל התקופה, רק פעם אחת גיליתי סימנים של טיול על המכונית!

מסקנה - לטפל במי שגורם לחתולים להיות באיזור המכונית זה הכי אפקטיבי!

הציטוט הנ"ל נכתב לפני כחודשיים וחצי.

לאחר כ 3 חודשים מהשיחה המתוארת, אין ספק שחל שיפור מהותי במצב. להערכתי אני נתקל בסימנים כי חתול ערך טיול על המכונית רק אחת לכמה שבועות. עדיין לא מושלם, אבל...

יתכן כי הפשרה שהושגה עם המאכיל - על המקום בו יציב את עמדת האכלה (במקום היכן שהייתה מוצבת קודם - צמוד לרכבי) אינה אופטימלית והיה עדיף להרחיקה עוד יותר. אבל כרגע אני חי עם הפשרה הזו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון.

לאחרונה (כשבועיים), באופן קבוע, חתול שמנמן התנחל לו על גג המכונית שלי.

משום מה, הוא מגיע לגג לאחר שהתחפר באיזור עם אדמה, עובדה שמשאירה לי סימני אדמה, שערות ושומן על הגג.

מחריד!

לא זו בלבד, אלא שמכיוון שהמכונית חלקלקה, מצאתי באחד הבקרים 4 שריטות שמעידות שמישהו הפתיע אותו ובעת המנוסה הוא נאלץ לשלוף ציפורנים בכדי לא להחליק.

כן, זה מבאס.

אתמול בערב, הבן שלי מספר לי שהוא עבר ליד המכונית והוא הבריח את החתול ששורץ לו שם... כן. גם במקרה זה, הציפורניים נשלפו.

מכיוון שבתוך שבועות מספר אני מתכוון לעשות תחלופה ב"צי" הרכב, החלטתי שחייבים לעשות משהו שיבטיח שמכונית חדשה לא תסבול מהמכה הזו.

נשברתי, והזמנתי את הדבר הזה http://dx.com/p/ultrasonic-cat-dog-repeller-white-107769

מעריך שתוך כשבועיים אדווח על האפקטיביות.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מגניב, מעניין איך זה עובד.

יש כזה גם נגד בני אדם :wink: ?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני במקומך מבקש מדימה דיבידנד על המכירות :lol:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...