Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה בטוח במה שאתה אומר?

במוטורולה הייתי צריך להחליף קרנל בעזרת התוכנה שלהם(לא זוכר איך קוראים לה) ושימוש בקבצים עם סיומת SBF, ובסמסונג זה היה רק דרך הרקוברי עם קבצי זיפ.

על השיטה הזאת, עוד לא שמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למכשירי סמסונג. התבלבלתי. יש את SuperOneClick שעושה רוט לכל מכשיר. אני התגלגלתי בין התוכנות...

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בכל מקרה.

בסוף הבעיה לא הייתה בקרנל, אלא בהתקנה. יש לי HTC HD2 שהחזרתי לחיים, הפעם עשיתי בפעם הראשונה התקנה של SD NATIVE (משתמשים בזכרון חיצוני כי למכשיר שנמכר בארץ ובאירופה בזמנו יש רק 512 מגה) ופספסתי את אופן ההתקנה (יש מדריך ביו-טיוב, ברגע שעבדתי לפיו הכל הסתדר).

המכשיר הזה מפתיע אותי מחדש בכל פעם. במושגי סמארטפונים זה מכשיר שצריך לקבל לוחית "אספנות" (יצא לשוק לפני כ-4 שנים), הוא יותר עתיק אפילו מגלקסי 1 (תכל'ס, שנינו עתיקים באותה מידה), אבל המפרט שלו עדיף לטעמי.

הוא נולד כWINMO6.5, אבל מריץ עליו אנדרואיד לדורותיו (יש אפילו 4.2.2, למרות שכרגע התקנתי 4.1.2), WP7 ואובונטו - ואת כל זה עם ביצועים בהחלט סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עושה התקנות קרנלים ישירות מהריקברי של המכשיר.

מקריאה הבנתי שיש עדיפות לצריבת קרנל על רום חדש, לפני שימוש. לא שמתי לב להבדל, אבל אני לא פדאנט.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא בניצול של הזיכרון, מעבד, חשמל וכד'. הקרנל הוא בערך כמו הביוס של המחשב, רק עם יותר יכולות (כמו שאמרתי על ניצול מעבד, זיכרון וכד').

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מספר שנים עם אייפונים התחלתי לאחרונה להשתעשע מעט באנדרואיד במקביל.

קיבלתי גלקסי 2 שנרכש בעבר מסלקום במתנה והתחלתי לשחק איתו.

עשיתי לו רוט והתנסיתי במספר רומים, אבל ההרגשה שזה אף פעם לא ממש מושלם.

למשל jellybam, שנראה שניסו לדחוס את כל מה שיכלו בערך לשם, יש קפיאות ותקיעות וקריסות ושלא נדבר על זמן סוללה מעפן. (עשיתי את כל הוויפים וכו')

בימים האחרונים עם CM 10.1, גם תקיעות פה ושם שמצריכות הוצאת סוללה.

אני חושב כבר להתקין רום סטוק וזהו.

א. באיזה רום בעלי הS II כאן משתמשים?

ב. מה המשמעות של ה"רוסיה" ברום סטוק הזה?

האם זה הרום שאצטרך על מנת להגיע למצב מקורי ונקי?

תודה.

*ברשותי נקסוס 7 שלא נגעתי בשום דבר והוא עובד פצצה, חלק לחלוטין. אי אפשר להגיע למצב כזה עם הS II?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אפשר. אבל הסטוק סתם משעמם - הוא 2.3.4. לא מעניין. צרוב עליו CM7 שהוא מבוסס רום 2.3.7. קצת יותר יפה.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אפשר. אבל הסטוק סתם משעמם - הוא 2.3.4. לא מעניין. צרוב עליו CM7 שהוא מבוסס רום 2.3.7. קצת יותר יפה.

נכנסת ללינק שצירפתי?

Base Firmware: I9100XWLSE (4.1.2)

Region: Europe

Country Russia

Carrier: Unbranded

Build Date: 5 February 2013

Modem: XXLS8

CSC: OXELS6

Change List: 889555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שמאחר והרומים שהתנסיתי בהם אינם עובדים חלק, קריסות תקיעות וזמן סוללה נמוך, אני שוקל להתקין רום סטוק עדכני.

שאלתי אם הרום הרוסי ההוא זה הרום ומה משמעות הענין שהוא רוסי. אבל הרום הזה הוא 4.1.2 מקורי, ולא 2.3.4,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שדיברת על הלינקים שלי. כשכתוב שם של מדינה, זה רום שבא מאותה מדינה. לאו דווקא שהוא יהיה בשפת המדינה, אבל סביר להניל. אין מפתחים ששמם הוא שם מדינה. הם תמיד קוראים לעצמם בשם ייחודי.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...