Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יכול להמליץ על רום מעולה לגלקסי 2? לא חייב שיהיה עברית.

אני עם bestbeanil מספק אותי מעולה,

מבוסס על 4.1.2 של סמסונג.

צריכת סוללה של 5% לשעה~ באיידל

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור הדיוט מוחלט בתחום, שאלה למומחים שכותבים כאן:

המכשיר הוא סמסונג גלקסי 2. נרכש במקור מסלקום עם אנדרואיד בגירסה 2.3.4. בעקבות קריסות חוזרות ונישנות של אפליקציית WAZE הומלץ לי לעדכן גירסת אנדרואיד.

הלכתי לסלקום, שעדכנו לי את המכשיר ל-4.0.3. מאז אומנם WAZE עובד כמו כריש, אבל באופן כללי אני מרוצה פחות מהגירסה הזאת מהסיבות הבאות:

1. הדפדפן משמעותית פחות טוב ביחס לגירסה הקודמת. איכשהו הקישורים אינם בדיוק מכויילים עם המקום שבו הם מופיעים על המסך, כלומר: כאשר אני רוצה ללחוץ על קישור מסוים, אני צריך ללחוץ טיפה שמאלה מהמקום שבו הוא מופיע, אחרת הוא לא יילחץ או לחילופין יילחץ קישור אחר שנמצא לידו (מקווה שהייתי ברור בתיאור הבעיה).
  2. עוד עם הדפדפן: בגירסה הקודמת, כאשר היה מופיע מספר טלפון בדפדפן (נגיד, אם הייתי נכנס לאתר של מסעדה מסויימת או משהו בסגנון), מספיק שהייתי נוגע בו כדי שהמכשיר יעבור לחייגן והמספר יופיע שם וימתין שאלחץ על חיוג. כיום זה פשוט לא קורה.
  3. כאשר אני נוסע עם WAZE פועל ונכנסת שיחה, ברגע שהיא מתנתקת המכשיר ננעל. בגירסה הקודמת בתום השיחה ה-WAZE היה חוזר באופן אוטומטי מבלי שהייתי צריך להתערב.
  4. לא בדקתי את זה בצורה אמפירית, אבל איכשהו אני מקבל את הרושם שהסוללה נגמרת הרבה יותר מהר ביחס למה שהיה פעם, ואני עוד כל הזמן לוחץ על "מחק זכרון" במנהל המשימות.

תודה מראש לכל מי שיוכל לעזור לי בפתרון הבעיות הללו, בדגש על שלוש הראשונות שמפריעות לי במיוחד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור הדיוט מוחלט בתחום, שאלה למומחים שכותבים כאן:

המכשיר הוא סמסונג גלקסי 2. נרכש במקור מסלקום עם אנדרואיד בגירסה 2.3.4. בעקבות קריסות חוזרות ונישנות של אפליקציית WAZE הומלץ לי לעדכן גירסת אנדרואיד.

הלכתי לסלקום, שעדכנו לי את המכשיר ל-4.0.3. מאז אומנם WAZE עובד כמו כריש, אבל באופן כללי אני מרוצה פחות מהגירסה הזאת מהסיבות הבאות:

1. הדפדפן משמעותית פחות טוב ביחס לגירסה הקודמת. איכשהו הקישורים אינם בדיוק מכויילים עם המקום שבו הם מופיעים על המסך, כלומר: כאשר אני רוצה ללחוץ על קישור מסוים, אני צריך ללחוץ טיפה שמאלה מהמקום שבו הוא מופיע, אחרת הוא לא יילחץ או לחילופין יילחץ קישור אחר שנמצא לידו (מקווה שהייתי ברור בתיאור הבעיה). מדובר כנראה בכיול המסך. תקיש *#*# 4636 #*#* וגע בכיול מסך. יהיה לך מין סנייק כזה לעשות עם האצבע מסביב למסך ובחצאים שלו וזה אמור לכייל את המסך.
  2. עוד עם הדפדפן: בגירסה הקודמת, כאשר היה מופיע מספר טלפון בדפדפן (נגיד, אם הייתי נכנס לאתר של מסעדה מסויימת או משהו בסגנון), מספיק שהייתי נוגע בו כדי שהמכשיר יעבור לחייגן והמספר יופיע שם וימתין שאלחץ על חיוג. כיום זה פשוט לא קורה. מדובר בהגדרות הדפדפן. כנס להגדרות ואמור להיות שם משהו עם מספרי טלפון או חיוג.
  3. כאשר אני נוסע עם WAZE פועל ונכנסת שיחה, ברגע שהיא מתנתקת המכשיר ננעל. בגירסה הקודמת בתום השיחה ה-WAZE היה חוזר באופן אוטומטי מבלי שהייתי צריך להתערב. שוב, מדובר בהגדרות תוכנה.
  4. לא בדקתי את זה בצורה אמפירית, אבל איכשהו אני מקבל את הרושם שהסוללה נגמרת הרבה יותר מהר ביחס למה שהיה פעם, ואני עוד כל הזמן לוחץ על "מחק זכרון" במנהל המשימות. הרום הזה ידוע כזללן של חשמל. בגלל זה אני תמיד מעדיף רום מקוסטם ולא רגיל, כי יש לי שליטה על המעבד, ועל הסוללה.

תודה מראש לכל מי שיוכל לעזור לי בפתרון הבעיות הללו, בדגש על שלוש הראשונות שמפריעות לי במיוחד.

באדום.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הקשתי את המחרוזת שכתבת - זה לא הביא אותי לשום דבר שקשור לכיול המסך, וממילא בשאר היישומים אין בעיה בכיול. התופעה הזאת מופיעה רק בדפדפן.
  2. אין שום דבר בהגדרות של הדפדפן שמתייחס לזה.
  3. סבבה, אבל איפה לחפש?
  4. אז אכלתי אותה? :|

תודה על התייחסותך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על מה. אם אל מצאת אז כנראה שהדפדפן לא תומך. אני לא מכיר את גרסא -.4.0. אני לא מכיר את גרסאת הדפדפן (סביר להניח כרום, אבל עם התאמות שונות ומשונות). אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך לינק לעדכון לגרסא -.4.1.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ על רום מעולה לגלקסי 2? לא חייב שיהיה עברית.

אומנם לא ג'לי בין, אבל זה הרום הכי יציב וחיסכוני בסוללה שהיה לי אי פעם -

XWLPT

סטוק של סמסונג, בגירסה נראה לי בריטית, אנדרואיד 4.0.4 ללא רוט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלעד ולכל מי שיש סמסונג S2, תתקינו CM10.1, מערכת הפעלה גרסה 4.2.2 מבוססת על קוד המקור של גוגל ללא כל השטויות של סמסונג.

עברתי כבר הרבה מערכות הפעלה על ה S2 שלי וזו בהחלט הטובה ביותר מבחינת יציבות, זמני סוללה ופיצ'רים.

יש הוראות התקנה בלינק:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2036229

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפרתי על ההוראות. תן לי לקרוא מנדרינית, יש סיכוי שאני אבין יותר. תודה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, כטירון בעולם האנדרואיד גם לי זה היה בלתי מובן לחלוטין אך מדובר במספר קטן של שלבים פשוטים. צריך רק להצמד להנחיות במדויק ולעשות צעד אחר צעד בדיוק כפי שכתוב.

אדידס, לאחר מספר ימים עם הרום הזה שנתקלתי בקריסות, קפיאות ונדרשתי לעיתים להוציא הסוללה שאז אחוזי הסוללה צנחו, ובכלל זמן סוללה לא משובח במיוחד, אני מנסה כעת סטוק 4.1.2 על מנת לבדוק. אמנם זה נראה על הפנים אך אם זה יקנה לי יציבות וזמן סוללה ראויים, אשאר איתו לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלעד ולכל מי שיש סמסונג S2, תתקינו CM10.1, מערכת הפעלה גרסה 4.2.2 מבוססת על קוד המקור של גוגל ללא כל השטויות של סמסונג.

עברתי כבר הרבה מערכות הפעלה על ה S2 שלי וזו בהחלט הטובה ביותר מבחינת יציבות, זמני סוללה ופיצ'רים.

יש הוראות התקנה בלינק:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2036229

פעם אחרונה שניסיתי את הגירסה הזאת, היא קרסה כל שניה, וחצי מהדברים לא עבדו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, כטירון בעולם האנדרואיד גם לי זה היה בלתי מובן לחלוטין אך מדובר במספר קטן של שלבים פשוטים. צריך רק להצמד להנחיות במדויק ולעשות צעד אחר צעד בדיוק כפי שכתוב.

XDA קשים מאוד להבנה להדיוטות. רוב החבר'ה שם הם מפתחים או משתמשים ברמה גבוהה, לוקח המון זמן לקרוא ועוד יותר בשביל להבין (אם בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4.0.3 זה אנדרואיד כשלון לכל מכשיר

אני עם cm10.1 על גלקסי gt-i9100g שהוא קצת שונה מה2 שמוכרים בארץ,.פשוט לשלי יש יותר פיתוח.

לאחרונה התחלתי להשתעשע עם קרנל דואל בוט (מאפשר לבחור איזה רום להעלות בהדלקת המכשיר) ואני משתעשע עם paranoidandroid 3 ואפילו ububtu phone לגלקסי 2

אבל אני תמיד חוזר ל10.1.

אחד היציבים למכשיר שלי, לא יודע בנוגע לגלקסי 2 הרגיל, מהכמה עשרות מכשירים שהתעסקתי איתם, הוא לא מראה הכי הרבה יציבות, וזה עצוב.

ממזר שמן, קוד פתוח של האנדרואיד כן, אבל חוסר תאימות לדרייברים בכל השאר, צריך.לבדוק שהגרסא אכן תומכת בהכל.

בקטע הזה הaosp קצת מאחור לעומת רומים מבוססי סמסונג

אממה, כל רום מבוסס aosp/aokp יעבוד בצורה זהה, צוות הפיתוח של cm פשוט גדול יותר, בגלל זה רומים אחרים משאילים מהם פיצ'רים.

לדעתי האובונטו פון עומד לקחת בגדול אץ האנדרואיד מבחינת חווית שימוש בפלאפון

והפאראנויד אנדרואיד פשוט מהנה עם כל הפיצ'רים, כמו חלון בתוך חלון וכו'.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר אלי, שהs1 שלקחתי ממך עם ה10 והסמפור עובד כמו פר הרבעה מיוחם והילדונת מרוצה לחלוטין. לא יודע למה על הs2 הוא מעפן. ניסיתי גם את ה10 לפני ה10.1,.

שמר, זה נכון שמרבית הדיונים שם בת׳רדים הם לאנדרואידולוגיים, אך דווקא ההנחיות להתקנת רומים הם די פשוטות אם נצמדים אליהן. אולי בפעם הראשונה זה לוקח זמן רב יותר אבל עקומת הלימוד יחסית קצרה, אם לא מתפזרים.

הבעיה שלי היא שרוב הרומים הם נסיון לא מוצלח להיות מושלם ולהיות הכי טוב בהכל, מה שבהכרח מוביל לתחושה של עיסוק בלתי פוסק.

כבעל נקסוס 7 אני יכול להצהיר שאין מחיר לרום מקורי של גוגל. מבחינתי זה הדבר היחיד שיכול באמת ובתמים להתחרות בios אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...