Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 2011 Vs סיטרואן C1 חדשה

batchen
שימו לב! השרשור הזה בן 3854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יש קליאו חדשה ב 65 ש"ח, לא היו לי ספקות.

הקטגוריה של מכוניות הצעצוע האלו קיימת רק בגלל המחיר הגבוה של מכוניות בארץ, אם המחיר של הסופר מיני התחיל לזלוג מטה לתחום של הקטנות, לא רואה שום סיבה לקנות כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה. פתחי איוורור צריכים לזרוק אוויר קר על הנוסעים, לא לתוך חלל הרכב. אי אפשר לבדוק יעילות מזגן בנובמבר-דצמבר גם אם מדובר ביום חם יחסית לעונה. אנחנו מדברים על 22 מעלות בדצמבר ל-42 מעלות ביולי-אוגוסט. מדובר בפער אדיר.

אחד הדברים הטובים בפיקנטו זה המזגן. התחושה כאילו הרכיבו מזגן של פורטה. המזגן מאוד חזק ביחס לגודל הרכב ומקרר את החלל במהירות גם בשיא החום.

הרבה יותר קל לחמם מלקרר. בחורף לא צריך מזגן בכלל. אפשר למשוך את החום של המנוע לתא הנוסעים. הרבה יותר יעיל.

אז זהו - שכאן הרבה מאוד אנשים עושים טעות קריטית - מזגן לא צריך להיות מופנה ישירות כלפיך, בדיוק להפך הוא אמור לקרר את חלל הקבינה של הרכב.

מזגן הוא מוצר שמייבש את האוויר וברגע שהוא מופנה ישירות לפנים שלך, בעוצמה גבוהה הוא יכול גם להביא אותך למצב שהעיניים שלך ייצרו יותר דמעות בכדי לפצות על חוסר הלחות - לפעמים זה אפילו שורף! (מנסיון, עיניים בהירות מאוד ורגישות לאור ויובש הודות לכך) -> אתה מכיר את זה שהעיניים פתאום שורפות לך והן נעצמות בגלל שהן דומעות? -> זה בגלל המזגן, זה יכול אפילו לסכן אותך על הכביש.

בנוסף לכך קירור ישיר של הגוף ביחד עם איוורור יכול להוביל אותך למצב שאתה תתקרר.

סתם לידע כללי\בריאותי

אני רוב הזמן בכלל נוסע כשהמזגן מכוון לרגליים ולשמשה (מפשיר אדים) ואם אני מכוון אותו ישירות לפתחים הקדמיים - אני לעולם לא מכוון אותו ישירות לפנים או לאצבעות (גלגל ההגה).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשים מזגן על חימום או למשוך חום של המנוע. בחורף עדיף למשוך חום מהמנוע.

מזגן של רכב זה לא מזגן של בית. הוא לא מחמם, רק מקרר.

חום מגיע רק מהמנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
הפוך גוטה, הפוך. הפיקנטו היא הטובה בקטגוריה - מרגישה הכי "אוטו" מבין כל המתחרות. היא אולי לא הכי חסכונית אבל תעשה 1:15 ומעלה בלי יותר מדי בעיה, גם בגרסה האוטומטית. (הידנית איטית, אבל זולה משמעותית לקנייה). אם נוסעים פחות מ-15000 ק"מ בשנה זה הבדל של אלפים בודדים של שקלים מדי שנה מול המכונית הכי חסכונית בקטגוריה. גם נוחות הנסיעה בסדר גמור והמושב בוודאי טוב יותר משל מכוניות כמו אלטו או אפילו סיאט מיי החדשה.

והפנדה היוצאת היא מכונית מיושנת מאוד, וככל הנראה הכי יותר צעצועית בחבורה...

למה אתה אומר סתם?? לסיאט מיי יש את המושב הכי טוב בחבורה. זה אחד השבחים שלה

יש לה מושבים יותר נוחים משל האיביזה גם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו היא הכי פחות צעצוע והכי מרגישה כמו "רכב אמיתי". אחריה מגיעה הפנדה הישנה, שבעוכריה העיצוב המיושן (שהיה מיושן גם בזמן אמת) והפלסטיקה הפשוטה.

כל היתר הן באמת צעצועים, כשאפשר למנות ב-C1 וגם בסקודה סיטיגו את שתי הנקודות הרעות ביותר - פח חשוף בפנים הרכב (מזכיר את שנות ה-70) ופתח מיזוג מרכזי שלא מתכוונן.

אתה אומר סתם דברים, פתח המיזוג המרכזי הוא בגלל שהרכב קטן יחסית וזה מקרר את הרכב בצורה מצוינת, בכללי במיי יש מזגן פצצה, מקרר בצורה ממש טובה

ועוד דבר שאמרתה סתם, הפח החשוף הזה זה לא נראה לי משיקולים של להוזיל את המחיר זה אופנתי וvw חשבו בענין שאפשר להזמים חלק מהדשבורד בצבע מסוים ואז נוצר פס כזה לרוחב הרכב, זה דבר יפיפה בעיני, אני לא חושב שאם כמו בפיקנטו היו מכסים את הפח עם פלסטיק זה היה יותר יקר, כי גם צריך לצבוע בפנים ולהבריק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המזגן בMII באמת מעולה. או שישבת ברכב מקולקל או שלא ישבת ברכב...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן בMII באמת מעולה. או שישבת ברכב מקולקל או שלא ישבת ברכב...

חביבי, עניין של הרגשה. אני צריך מזגן חזק שיקרר לי את הפרצוף על המקום.

אם תוך דקה לא נעים לי מאוד מהמזגן, זה מזגן חרא. נקודה.

עכשיו בוא תשכנע אותי שאוויר קר שמסתובב סתם ככה ברכב זה מספיק טוב עבורי ואפילו יותר מוצלח משני פתחים שמזרימים קור בעוצמת אוויר גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חביבי, עניין של הרגשה. אני צריך מזגן חזק שיקרר לי את הפרצוף על המקום.

אם תוך דקה לא נעים לי מאוד מהמזגן, זה מזגן חרא. נקודה.

עכשיו בוא תשכנע אותי שאוויר קר שמסתובב סתם ככה ברכב זה מספיק טוב עבורי ואפילו יותר מוצלח משני פתחים שמזרימים קור בעוצמת אוויר גבוהה.

אם היית יושב ברכב הזה, היית מגלה שזה אכן כך. ישנם פתחים גם בצדדים, מתכווננים, והמזגן זורק אויר חזק מאד.

אבל בגלל שאתה כ"כ מקובע בדעה שפתח מרכזי לא מתכוונן זה יהרג ובל יעבור כנראה שלעולם לא תדע.

אין לי סיבה להתחיל לנסות לשכנע אותך, אני לא מקבל אחוזים ממכירות של הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כי לחוות דיעה על טיב מזגן עפ"י תמונות של הדשבורד באינטרנט זה קצת מוזר לי. לעומת זאת, אם היה אומר שישב שם והמזגן באמת על הפנים הייתי מקבל את דעתו ללא ויכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...