Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשטרה, לא בית המשפוט שניזון ממנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המשטרע והפרקליטות מתנהגים כמו אחרון העבריינים !

מציינים את מה שנוח להם ומה שלא נוח להם משתיקים , זה תיק שאם ייגמר בזיכוי הרבה מושחתים יצוצו מתוך המערכת על כל הקומביות והשקרים שלהם והכל בשביל קידום , איכס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה ב Making a Murderer בנטפליקס

טריילר:

כחלק מהסיפור ומשהו שיכול להיות תקף גם לגבי ההודאה של זדרוב באשמה: תחת לחץ, אנשים בעלי אינטיליגנציה נמוכה (או אולי במקרה של זדרוב - מחסום שפה) ניתן באמצעות מניפולציות כאלה ואחרות לגרום להם להודות בכמעט כל דבר.

הסיפור שלו זו הגרסה הישראלית ל-Rubin "The Hurricane" Carter

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרשה ממשיכה להסעיר.

דרמה בתיק הרצח. נמצאה שערה על גופתה של תאיר ראדה שאינה של רומן זדורוב.

בטח שערה של חווה יערי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קצת הזוי שמוצאים שערה אחרי שנים רבות? נראה לי הבן אדם יכול לתבוע את המדינה על מיליונים, אם יזוכה בסוף.

השערה הזו נבדקה כבר ב 2007 אבל לא נעשתה השוואה למאגר האנשים הרחב שעלול להיות קשור לפרשה.

בבדיקה שנעשתה עכשיו ההשוואה כן נעשתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביע את הדעה הלא-פופולרית-בעליל שממש לא השתכנעתי.

עם אמינות הבדיקה הנוכחית אפשר גם להוכיח שבגירה היה שם ביחד עם אושריקו.

לגבי סיפורי א״ק - שום דבר חדש.

התנהלות המשטרה זה נושא אחר שבהחלט צריך לבוא לידי מיצוי

אבל אנשים נוטים לשכוח את האפשרות שהמורשע הוא-הוא זה שרצח.

מכל הפרשה הזאת כן יצא השיח על עיקרון ההרשעה פה אחד, להבדיל מדעת הרוב, וזה דווקא מעניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אמינות הבדיקה הנוכחית אפשר גם להוכיח שבגירה היה שם ביחד עם אושריקו..

איזה שטויות, אני רוצח רק קשישות ג'ינג'יות.

כל ילד יודע את זה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמ-לק;

בכל המקרה המוזר הזה, היו כל כך הרבה תקלות מהותיות בחקירת האירוע, שהן פשוט זועקות לשמיים.

נתחיל בבדיקת המשטרה שהיתה חפיפיניקית (דומה מאוד לחקירת הרצח של החיילת, בת קהילת הכושים העבריים מדימונה, שנטען שהתאבדה אבל לא היו ראיות פורנזיות. ההחלטה הסתמכה על "תחושת בטן" או השערה מבוססת על ראיות נסיבתיות בלבד). קחו לדוגמא את עניין הסכין: לזדורוב היתה סכין יפנית, בעוד שהחתך בגופה של תאיר ז"ל היה חתך מסכין משוננת - כמו זו של החמאה בבית. אין מסבירים את זה? או את עניין סימן הנעל על הניאגרה - אף אחד לא טרח להשוות את הנעליים לנעליו של זדורוב בעת קרות הרצח או סמוך לו. המשטרה טוענת שהרוצח יצא מהדלת, בזמן שהוכח מעבר לכל ספק סביר שהרוצח טיפס מעבר לקיר על מנת לגרום לזה להיראות התאבדות של תאיר ז"ל כי תא השירותים היה נעול.

נמשיך דרך המכון לרפואה משפטית, שהיה אז להזכירכם בניהולו השנוי במחלוקת של פרופ' היס, שלחובתו נזקפים מספר חשדות, בהם עובדות: שימור חלקי גופות בזמן שהגופה כבר שוחררה לקבורה (מקרה דודו טופז ז"ל כמשל), טיוח של ראיות ושיפוץ פרוטוקולים מנתיחות ועד להתעמרות בד"ר חן קודל שהלין על אי סדרים בניהול המכון ע"י פרופ' היס.

עוד חוליה רקובה בשרשרת היא הפרקליטות, שנסמכה על הודאת נאשם בלי לקבל עוד ראיה כלשהי התומכת בהודאה (דבר מה נוסף), נסיבתית ככל שתהיה. מבחינת הפרקליטות סגירת התיק עם הרשעה שווה הכל, גם רמיסת זכויות בסיסיות כמו הזכות להליך הוגן, חזקת החפות ועוד.

בתי המשפט הם עוד נדבך, אבל שלא כמו בארצות אחרות, השופט בארץ מקבל חומר חקירה ואמור לשפוט לפיו. הוא לא יכול לחקור בעצמו (ראה ארגנטינה - השופט הוא גם חוקר. השופט מוצא לבד את החומר לצורכי המשפט וככה מקבל חומר קונקרטי וטהור יותר מאשר רק חומר משטרתי שיכול ועבר סילוף או שיפוץ).

אני לא אתפלא אם יימצא שזדורוב לא רצח את תאיר ז"ל ואפילו אני אתפלא אם אין לו קשר בכלל. יותר אני לא אתפלא, אם זדורוב יתבע את הקומפלקס של משטרת ישראל-פרקליטות-בתי המשפט ויצא צודק ויקבל מיליונים על חשבוננו, רק כי מישהו טיפש לא עשה את העבודה ואולי גם מישהו מושחת שרצה עוד קצת כסף או טובות הנאה בתמורה להרשעה.

אמא של תאיר לא טועה: יודע לב מרת נפשו. זדורוב לא רצח את תאיר, נקודה, סוף פסוק.

הבעיה עכשיו היא אם מישהו יטרח להסיר את הכסת"חים מכל התקלות ויפתח את המשפט מחדש. בכל מצב, אני חושב שועדת חקירה ממלכתית מתבקשת בנסיבות העניין - המשפט הזה הוא פשוט הקש שישבור את גב הגמל בכל עניין ההרשעות בארץ: למעלה מ-90% הרשעות בתיקים פליליים. מה זה אומר? שיש כאן עודף מוטיבציה להרשיע וחוסר גדול מאוד ברצון לחקור לעומק העניינים. ע"ע פרשת ברנס.

לילה טוב.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90% הרשעות זה נתון חסר משמעות - כיון שיש סלקציה חריפה מאד של הפרקליטות לפני הגשת כתבי אישום, כך שכנראה שעבריינים רבים כלל לא מובאים לדין בגלל חולשת הראיות, לפי שיפוט הפרקליט הרלוונטי.

לגבי זדורוב - מספר הסבבים בהם הורשע היה בהחלט יותר מאחד, כך שלא הייתי פוסל את האפשרות שהוא הרוצח. אבל, השאלה היא האם הראיות החדשות אינן מספיקות כדילהטיל ספק בכך, ספק שיוביל לזיכויו מחמת הספק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זדורוב ידע כמה פרטים מכומנים מאוד חשובים, שאחד מהם הוא די נדיר- הוא ידע לספר שתאיר ז״ל היתה עם שיער אסוף ללא גומייה. זה וואחד פרט מוכמן. אני באמת כבר לא יודע לאיזה כיוון לקחת את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זדורוב ידע כמה פרטים מכומנים מאוד חשובים, שאחד מהם הוא די נדיר- הוא ידע לספר שתאיר ז״ל היתה עם שיער אסוף ללא גומייה. זה וואחד פרט מוכמן. אני באמת כבר לא יודע לאיזה כיוון לקחת את זה.

בעיני דווקא טיעון כזה מחליש את אשמתו: לדעתי הסיכוי שגבר, במהלך רצח, ישים לב לפרט כל כך קטן כמו איך היה השיער שלה אסוף ועוד יותר מכך אם זה היה עם או בלי גומיה הוא נמוך מאוד. זאדורוב, גם אם הוא אכן הרוצח, הוא לא רוצח מקצועי ולשים לב לפרט כזה בלהט הרצח נשמע לי רחוק מאוד מלהיות סביר. פרט קטן כזה, נשמע לי יותר הגיוני שנשתל במוחו על ידי החוקרים - וכבר היו מקרים מעולם.

ושוב - אני לא חוקר, אני לא מביע דעה לגבי אשמתו (פשוט כי אני לא מבין בזה כלום), פשוט נשמע לי לא סביר לאור זה שבערב כשאני חוזר מהעבודה אני לא מצליח לזכור איזה בגדים הלבשתי לבת שלי בבוקר (אני: "וואוו... היית בגן יום שלם עם שמלה והיא לא התלכלכלה בכלל??" הבת שלי: "אבא!!! אתה לא זוכר!!! בבוקר לבשתי טייטס וחולצה של כוח פיג'יי!!! עכשיו אני נסיכה אז לבשתי שמלה!")

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אמינות הבדיקה הנוכחית אפשר גם להוכיח שבגירה היה שם ביחד עם אושריקו.

תוכל לפרט?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאאכיל בכפית? תקרא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמאמין בחפותו של זדורוב על סמך כתבות וסרטים (שמתעלמים מפרטים שלא מסתדרים להם עם האג'נדה), מציע לכם לעיין בפסק הדין.

הבנאדם העלים את המכנסיים שלבש ביום הרצח, כיבס את החולצה, וקירצף את הסוליה של הנעליים שנעל - זאת התנהגות של אדם חף מפשע?

בכתבה הזאת יש סיכום של כל הראיות מפסק הדין שהובילו להרשעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...