Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנות בסקודה פאביה

NatashaCar
שימו לב! השרשור הזה בן 4108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי סקודה פאביה חדשה, ורציתי לברר מספר דברים לגבי ההתקנות:

אני נאלצת להתקין איתוראן save, ורציתי לעשות זאת דרך החברה על מנת להיות בטוחה במאת האחוזים שההתקנה תתבצע כיאות.

להפתעתי, אחרי שדיברתי עם הסוכן אני מגלה שהרכב לא יגיע עם האיתוראן אלא אני צריכה פיזית לקחת את הרכב ולבצע את ההתקנה במוסך המורשה שלהם (בזבוז של זמן יקר שגם כך אין לי מבחינתי)

האם זה מקובל?

אם כן - לאיזה מוסך אתם ממליצים לפנות באיזור חיפה והצפון שהוא מורשה סקודה? (הסוכנות הציעה ללכת ל'מיכאל' בצ'ק פוסט אבל קראתי עליהם ביקורות לא מהללות כאן בעבר)

רב תודות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה ביטוח לא עונים לי כבר כמה ימים, ואין לי עבר ביטוחי כך שחברות ש"עושות לי טובה" ומסכימות לבטח אותי דורשות איתוראן save (וגם זה במחיר מופקע). עם זה כבר השלמתי, מה שמעצבן אותי זה העובדה שהיבואן לא מסכים לבצע את ההתקנה אצלו לפני קבלת הרכב (שלמיטב הבנתי כן מקובל - לפחות לפי מה שכתוב באתר של איתוראן), ואם לא אגיע לקחת את הרכב עד יום שישי אצטרך להוסיף את המע"מ. ההתעסקות עם הסוכנות הזאת כבר מתחילה לעצבן אותי ואני ממש שוקלת לבטל את הרכישה הזאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות בחיפה. האם קיבלת את ההתקנה בחינם במסגרת מבצע כלשהו ולכן ההתקנה הייתה אצלם או ששילמת בנוסף? (פשוט רוצה לדעת אם יש לי קייס להתעקש על זה, כי אצלי ההתקנה היא בתוספת מחיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי את האוטו עם איתורן חינם לשנה. מותקן . אם שילמת בעת הקניה בחברה על איתורן הם צריכים למסור לך את האוטו שאיתורן מותקן כבר

מתחרט עד היום שהתפתתי ל"חינם הזה " אחרי שהבנתי שפירקו חצי אוטו כדי להתקין

שאגב מותקן בדש בורד מצד הנוסע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שלא שילמתי על האיתוראן מראש כי הדגשתי בפני הנציג שאני לא יודעת עדיין אם זה נדרש, והוא אמר לי שאוכל ליידע אותו בכל שלב...

גם אני מעדיפה לא להוסיף דבר על הרכב, אבל אף סוכנות לא מסכימה לבטח אותי בלי כלום (והאמינו לי - אני עושה סקר שוק כבר שבוע...) והמינימום שהצלחתי להוציא זה כספת (6,600) או 6000 עם איתוראן.

מה לפי ניסיונכם עדיף - כספת או איתוראן (התחושה שלי היא שזו נבלה וזו טריפה, אבל מנגד - להתקנת איתוראן יש 3 שנים אחריות מהחברה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אני משלם 3800 ש"ח , מיגון כספת , + מערכת שמע מבוטחת.

הכל תלוי בת כמה את ואיזה עבר בביטוח יש לך.

איתורן מהשנה השניה את משלמת דמי מנוי, כדאי לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...