Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסיכוי שלי לבטל/לשנות חוק? (חוק הכלבים המסוכנים)

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 3641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזו בדיוק הנקודה רועי - החוק בתיאוריה צריך לחול על כל כלב.

דרייב ידידי - מניסיוני והכירותי עם ה"ספרות המקצועית" ואנשי מקצוע, אמנם זכרים קצת יותר טריטוריאלים - אבל נקבות - ברגע שהן מתחילות לריב - לא ירפו (גם מניסיון).

ליביו

דיברת על כלבים או בני אדם??:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחינתי, החוק יכול להשתנות ופשוט לחייב כל בעל כלב, קטן כגדול, להסתובב עם רצועה ולהיות מוחזק בשטח הבית בלבד. כלב חופשי ברחוב - יאסף ע"י העיריה באותו רגע.

כבר יש חוק כזה, שמחייב את כול בעלי הכלבים להסתובב אם רצועה.

אני חופשי יכול להבין אותך, רק לפני שבועיים התקיף אותי כלב שמסתובב חופשי ללא הבעלים לידו בכלל.

זה כבר הפך למנהג בכמה ישובים, אנשים חושבים שהכלב יכול להוציא את עצמו לטיול, אז הם פותחים לו את הדלת שילך לטייל לבד :shock:

באמת שזו תופעה שצריך לעקר מהשורש, אני לא מבין למה לא מוציאים רכב אם שני פקחים שיסרקו צ'יפים ויוציאו קנס אוטומטית לבעלים של כול כלב וכלב.

לא דיברתי על הסגר בשביל זה צריך הרבה עבודה לוגיסטית, אבל פעם בשבוע\שבועיים אפילו חודש זה יכול היה להיות מעוד אפקטיבי.

roee אף אחד לא מתווכך על זה, וזה בדיוק הנקודה, כול כלב יכול לתקוף.

אבל החוק בה ואומר לך שרק ה8 גזעים המסוכנים באמת יעשו זאת והשאר לא.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען שהחוק הזה הוא שיא האפקטיביות או החוכמה אבל האלטרנטיבה היא לא בלי חוק בכלל, אלא חוק לכל בעלי הכלבים. אני בטוח שזו פשרה סבירה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזה חוק?

החוק כיום כבר מגדיר הרבה תקנות.

שהעניין מגיע לכלבים מסוכנים אז ההבדלים בגידול מסתכם בסירוב/עיקור וקנסות מוגדלים.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרייבמאסטר חבר, לפי מה שכתבת עד עכשיו, החוק הזה צריך לחול על כל כלב...

נכון מאוד!

כל כלב עלול להיות מסוכן.

אתמול פגשתי שכנה מהבניין לידי עם לברדור בן 13.

היא סיפרה לי שהוא היה בהסגר כי הוא נשך את התינוקת של השכנים.

נפל לה צעצוע והיא והכלב ניגשו ביחד להרים אותו. (הכלב גדל עם ילדה בת שנתיים!!!)

הכלב התעצבן ונשך אותה.

הבן של שכנים שלי שיחק עם פודל מעורב וקיבל ממנו ביס בעין!

הוא עבר כמה וכמה ניתוחים.

הפודל שייך לחברים שלהם שגם להם יש ילדים קטנים.

לעומת זאת, בואו תראו את הילד הזה משחק עם "הכלבה המסוכנת" שלי.

וזו בדיוק הנקודה רועי - החוק בתיאוריה צריך לחול על כל כלב.

דרייב ידידי - מניסיוני והכירותי עם ה"ספרות המקצועית" ואנשי מקצוע, אמנם זכרים קצת יותר טריטוריאלים - אבל נקבות - ברגע שהן מתחילות לריב - לא ירפו (גם מניסיון).

ליביו

מסכים לגמרי!

אבל בבסיס הן מעט יותר רגועות. ולכן ה"סף" שלהן גבוה יותר.

אתה לא תאמין איך כלב בינוני, לא משהו מאסיבי (20-25 ק"ג), יכול לקרוע לאדם בוגר את היד...
:arrow:

אבל יש בעיה לבעלי כלבים מסויימים - הם לא מבינים שלא כולם אוהבים כלבים.

לא כולם רוצים שכלבים יסתובבו בלי מחסום ובטח ובטח בלי רצועה.

אצלנו חוק העזר העירוני מחייב כל כלב להיות עם רצועה ועם מחסום. גם פינצ'ר.

יש אנשים שמפחדים מכלבים. יש כלבים שלפעמים תוקפים בלי סיבה אמיתית. מישהו שפוחד מכלב גורם בד"כ לכלב לחשדנות ותנועה אחת לא במקום - והכלב ינשוך.

אם תמצא חוק שמונע מאנשים טיפשים להחזיק כלבים אז תודיע לי. עד אז שישאירו את המחסומים על הכלבים.

גם עם זה אני מסכים לגמרי!

דרך אגב, איפה אתה גר?

הבעייה שבגלל החוק יש נתייה לציבור לחשוב שבגלל שאמרו שהכלבים האלו מסוכנים אז כול השאר פוני ורוד שלא מסוגל לפגוע בזבוב.

והסטטיסטיקות למיניהם מאשרות זאת.

אוקי אז אפשר לתפוס ערסים ולהאשיר את קופת המדינה בעוד 1000 שקל כנס ובעוד הסגר וכו.

אבל זה כמו בבדיחה.

איזה איש הולך ברחוב אם פנס בעיין, שואלים אותו מה קרא, אז הוא עונה " וואלה איזה אחד רצה לבעוט לי בתחת אבל התחמקתי ממנו"

זה בערך מה שאנחנו עוסקים בו, מתחמקים מלקבל מכה קטנה בתקציב במדינה אבל חוטפים מכה רצינית בדמות נפגעים, וכול זה על חשבון הבטחון שלי ושלך.

בקצרה בשנת 2011 דווחו על 1394 מקרי נשיכה ורק 67 נשיכות מכלבים המוגדרים כמסוכנים(כלב מסוכן זה כלב שנשך יותר מ3 פעמיים או גזע מסוכן)

לדעתי זה בזבוז זמן להלחם ב4.8% נפגעים ולהתעלם לחלוטין משאר ה95%, מה שבטוח שזה הרבה יותר נוח :)

לא זכרתי את הנתון המדוייק ולכן לא רציתי סתם לכתוב, אבל זה בדיוק מה שחיפשתי!

מצאתי נתון דומה על השנים 2006-2008. מתוך כ4000 נשיכות, רק כ5% היו של כלבים מגזע מסוכן.

באותה הנימה אני מציע שנפנה לממשלה ונבקש לאסור על החזקת הונדה סיוויק, יש חשש שערסים ינהגו באחת כזו.

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

בינתיים מה שהכי מצחיק, שהחוק התבסס על מדינות שונות שהכניסו חוק דומה.

כמה מהם כבר שינו את החוק וביניהם גם ארה"ב , וכול זה אחרי שהם הגיעו למסכנה שאין לחוק לא סיבה ולא תועלת כלל.

באנגליה זה הפחית בפחות מ1% את הנשיכות של הגזעים האלה. (שמראש לא היו הרבה נשיכות שלהם!)

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת.

בסוף הכתבה יש קישור לחלקה השני.

לדעתי שווה קריאה. בעיקר לכל שונאי הגזע.

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמנות שפרסמו היום בפייסבוק.

הוגשה תלונה במשטרה נגד הבעלים. כרגיל לא יעשו כלום לבעלים, אבל מה יעלה בגורל הכלב?

מהודעה זו נמחקו תמונות של אלימות בבעלי חיים לבקשת מספר משתמשים. נא לא להעלות תמונות כאלו לפורום.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התמונה השניה לא ראיתי!

הכלב הוסגר לרשויות.

מה שאומר שיש סיכוי טוב שיורדם :cry:

אני מקווה שינסו להעביר אותו לאחת מחוות השיקום של הגזעים האלה לפני שזה יקרה.

הבנתי ששני ה"חבר'ה" האלה עכשיו במעצר בית.

מה יהיה הסוף במדינה הזאת?!?

מה זה מעצר בית?

מה יהיה עם המערכת המשפטית הדפוקה הזאת?!

אני מיואש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נהיה באופנה כל התמונות התעללות האלה בפייסבוק וזה דוחה. יש תמונות שנראות לא אמיתיות בכלל או כאלה שרואים מישהו משקה גור כלבים ומציגים אותו כאילו הוא רוצה לחנוק את הכלב עם השתיה.

מזל שלא צילמו אותי משחק עם הכלב שלי הייתי נראה שם כמו אחד שמתעלל סדרתי בכלבים

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזדעזע מהשטויות האלו ואין לי כוח או רצון לראות את זה.

החברה שלי משתפת את הדברים האלו של "מישהו התעלל בכלב, בואו נחטיף לו" ואז כועסת שאני לא רוצה לזעזע את כל מי שלי יש בפייסבוק בשביל השטויות האלו.

לא עושה לי טוב לראות את זה וזה לא עוזר לכלב או לאף אחד אחר.

אין לי סיבה להרוס לאנשים את הבוקר עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר שלפעמים כל השיתופים האלו גורמים לאפקט החקיינים , שרוצים לצאת גיבורים, למרות שיש דברים שכן שווה לשתף כדי להעלות מודעות.

ולאחר שקראתי את רוב הפוסטים פה שאני יכול לומר שהבעיה היא לא כל כך בכלבים ( שזה דיי ברור) הבעיה בבעלים הערסים שלהם.

אני אספר לכם סיפור קטן , היה לי חתול מדהים (מסורס) בן 8 שלפעמים היינו משחררים אותו לטיולים בחוץ והוא כמובן היה חוזר אחרי זמן קצר עד שיום אחד נתקל ב 2 כלבי תקיפה משוחררים (לא זוכר את הגזע) שלא השאירו לו שום סיכוי לברוח.

ראיתי לאחר כמה חודשים את הבעלים של הכלבים בעיר וכמובן שלפי החזות שלהם הבנתי שאין טעם ללכת להתלונן במשטרה או לדרוש שהכלבים יהיו עם מחסום פה.

לגבי החוק או שינוי החוק , לדעתי הוא לא רלוונטי בערים קטנות או ישובים בפריפריה , כי שם אין אכיפה ממשית של החוק הזה. בעלי כלבים מסוכנים מסתובבים ולפעמים גם משחררים אותם לקטול חתולים בשביל ההנאה, כרגע אני גר בעיר אחרת ופה אני שם לב שאנשים עם כלבים שמוגדרים "מסוכנים" כן מקפידים על מחסום פה וכו' (לא כולם), ואפילו יש פה פיקוח של העייריה על חתולי רחוב(מסרסים ומעקרים אותם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שוב:x

אפשר לראות איך בעלים של כלב גורם לכלב להיות רוצח. ולגרום לאנשים אחרים שנאה לכל הגזע.

וידאו קשה לצפייה. לא לבעלי לב חלש, לא מועלה לפורום לינק לפייסבוק בלבד!

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב:x

אפשר לראות איך בעלים של כלב גורם לכלב להיות רוצח. ולגרום לאנשים אחרים שנאה לכל הגזע.

וידאו קשה לצפייה. לא לבעלי לב חלש, לא מועלה לפורום לינק לפייסבוק בלבד!

פשוט חרא מזוקק, אין לי מילים. הלוואי והחוק היה שם כל אחד כזה בכלא לחמש שנים, הרי ברור שמי שמתעלל בבעלי חיים ישתדרג גם בני אדם

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...