Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת גאנטים.

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה :) מומלץ אך ורק לאחר החלפת צמיגים, כי בצמיגיות סביר להניח שיהרסו לך את הקצוות, לצערי.

ADAMM אכן כן, אבל זה יורד עם האצבע או מטלית מיקרופייבר כי יש על הצמיג TIRE GEL / מבריק צמיגים שדוחה את היצמדות הפלסטידיפ, ופה נאמר על הדרך שלא כדאי שזה יגע בג'אנט כשמיישמים את הספריי :)

נ.ב - שכחתי להעלות תמונה של הג'אנט ללא הספריי על קאפות - את זה הורדתי כמובן הקאפה לא נשארת עם פלסטידיפ

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תהרוג אותי ליאב ואני עדיין לא אבין, אם צבעת ג'אנט אפור, בצבע אפור - מה עשית בעצם....?

D:

אחלה צביעה. לא היה מזיק תמונות של לפני / אחרי, בהנחה שאתה יכול להפריד ביניהן... P:

אגב בנוגע לצביעת הצמיג - אני מרחתי אופטימום טייר ג'ל, אחרי הצביעה כשהורדתי את הפלסטידיפ, אז אכן כל החלק הקרוב לג'אנט (איפה שהצבע היה הכי עבה) ירד בקלות, אבל החלק הרחוק יותר לא ירד בקלות - ולמען האמת לא ירד בכלל, הוא עדיין שם... לא יודע איך להוריד אותו. לא מאוד מטריד אותי, היות והצבע שחור, ובלאו הכי לא רואים את זה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר, הג'אנטים אצלי מגיעים כמו אצל כולם - ניקל / כסוף רגיל לחלוטין

כאלו:

fiat-fiat500-wheels-61660-b.jpg

יש לי שרשור שלם על הלפני אם אתה זוכר.

תחילה צבעתי לצבע אפור פחם ואז קיבלתי סיבוב לטוויסט אחר - מה שהוספתי זה נגיעת מטלייזר כסוף שמביא את זה לאפרפר כחלחל מטאלי, בעין זה נראה מעולה וכמובן צריך צבע בסיס מתאים כדי שזה יצא כך, אם לדוגמא הייתי עושה זאת על שחור התוצאה הייתה מעט שונה, הספריי אפור פחם שהשתמשתי לא קיים בארץ לצערי והוזמן מארה"ב (Anthracite grey) בעזרתו של חבר פורום ותיק scipopo.

נ.ב בכמה הודעות מאחורי העליתי את האפור פחם ואת השינוי בעצם, שים לב לצבע (למזלי צולם בנוט 3 ולא ב HTC הגרוע שלי), אשתדל להעלות תמונה שרואים בה יותר שינוי כי המצלמות הסלולריות לא מטיבות עם העיניים

אצלי לא נשאר ספריי על הצמיג, הכל ירד כמו חמאה בקלות - מרחתי אנדורנס של מגווירס, אגב בפעם הקודמת שמרחתי אופטיבונד / אופטימום טייר ג'ל (זה לדעתי אותו החומר) גם היה קושי בהורדה שלו, כנראה פחות דוחה כימיקלים אבל עושה את העבודה דומה לגמרי על הצמיג מבחינת מראה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם המטאלייזרס היא שהם לא עוברים תמונה, האפקט שלהם פשוט לא נקלט כמו שצריך.

מסקרן מאוד לראות את העבודה במציאות...

ראיתי כמובן את התמונות הקודמות, מעבר לעבודת הצביעה עצמה שנראית נהדר (אחידה וכו'), אני לא יכול לומר שאני רואה הבדל רציני בין תמונות הלפני/אחרי.

אך היות ויש לי נסיון עם החומר, ברור לי שבמציאות ההפרש יהיה הרבה, הרבה יותר מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ליאב, גוון יפה. דומה לגרפיט שצבעתי איתו את הג'אנטים של הסוד (שרשור נפרד מהנוכחי).

שוקל להכהות את הג'אנטים של הנוכחית במידה קלה יותר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, ממליץ לנסוץ להזמין ANTHRACITE מחו"ל או עם מישהו שמגיע מארה"ב במקרה, הצבע מהמם.

עליו אפשר לנסות כל מיני שטויות כמו שעשיתי עם המטלייזר הכסוף

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר זמן רב שאני משתעשע ברעיון לצבוע את הג'נטים, במיוחד לאחר שגיליתי על פלסטידיפ שניתן לאפליקציה עצמאית.

....

עדכון אחרי 3 שבועות:

לבינתיים נראה שהצביעה מחזיקה נהדר, לא נצפו קילופים ומפגעים.

הצבע השחור כ-ל----כ-ך יותר נוח(!!!), הג'נטים כל הזמן "נקיים" היות ואבק בלמים הוא במקרה גם בצבע שחור מט... :roflmao:

בסה"כ אני מבסוט.

עם זאת, אני צופה שבעתיד הלא יותר מדי רחוק אשתעשע עוד קצת ואצבע לזהב כמו בתכנון המקורי, או לברונזה. עכשיו כשיש שכבת בסיס של פלסטידיפ, צביעה של שכבה שניה/שלישית וכו' אמורה להיות קלה בהרבה (כי השלב הקשה ביותר - ניקוי יסודי, לא נחוץ יותר, ואפשר להסתפק ב'סתם' ניקוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בלינק בחתימה שלי (זה), יש שם סיכום מקיף על הרכב ולינק לתמונות עדכניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהשחור ובכללי פלסטדיפ אוהב מאוד אבק בלמים, ללא גלוסיפייר / מטלייזר (שמכיל גלוסיפייר) הוא יתפוס הרבה יותר מאשר עם, מנסיון :p

לנקות אותם - ניקיתי בעזרת APC של שופרסל מדולל 1:4 לטובת המים כמובן, ניקה את האבק בלמים בשניות ודיי הייתי מופתע לאחר שבועיים ללא נקיון + האובך שהיה, היה קליל ביותר (עם הגוון הקודם אלוהים ישמור, הייתי גומר 2 מטליות מיקרופייבר וחצי בקבוק SIMPLE GREEN / סבון רכב).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי שחודש לא ניקיתי את הרכב, קפצתי לעדכן סתם את נפלאות ה APC של שופרסל בדילול 1:4 על פלסטידיפ - אמנם זה לא BDP שמוכרים דרך החברה שמייצרת את הספריי אבל בהחלט מקל את העבודה

לפני

IMAG0250.jpg

אחרי

IMAG0251.jpg

בגלל שחודש שלם לא ניקיתי דבר ברכב, לקח קצת יותר עבודה עם מטלית מיקרופייבר - רצוי ג'ילדה במקרה הזה כיוון והיא לא משאירה סיבים כמו שנשארו בתמונה והייתי צריך להוריד עם היד לאחר מכן.

הג'אנטים חזרו להיות כחלחלים כסופים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רכשתי פלסטידיפ לצבוע את המסגרת DIY לDOUBLE DIN של PIONEER

אז יצאתי לרכב צבעתי

אמרתי מה נעשה עם מה שנשאר וזה מה שיצא

צריך עוד לעשות עליו נסיעה שהקפיצים ירדו קצת למה נראה יותר מידי גבוהה

עוד לא החלטתי אם זה יותר יפה ממה שהיה או לא

אבל לפחות עכשיו לא רואים את המכות והשריטות שהיו על הג'אנטים

חשבתי אולי לצבוע את הפלסטיק השחור בין החלונות גם כן

מה אומרים?

fTyGgZ5.jpg

QNAZDL8.jpg

wEVOtSt.jpg

1eQo0DU.jpg

KJI9295.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקור פירקתי את הגלגלים כדי להיפטר מרעשי הרפידות ואז כבר צבעתי

המקורי הוא לא לבן הוא כסוף ובמציאות זה נראה קצת שונה מאשר בתמונות לכאן ולכאן

גם אני עדיין לא החלטתי עם להשאיר או להוריד למקורי

עוברי האורח שעברו בזמן שעוד לא היה מוכן כל הרכב אהבו יותר את הצבוע מאשר המקורי

לכן החלטתי להמשיך כבר לכל הגלגלים

+ המקורי היה עם הרבה מכות שהורידו מהמראה הכללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם, תשאיר אם אתה מעדיף, תוריד אם לא.

לטעמי זה שמיים וארץ; ממראה גנרי לא נאה במיוחד ובעיקר משעמם רצח הוספת קצת עניין לרכב, ולא בקטע צעקני.

אבל אני לגמרי מוטה דעה כי צבעתי בעצמי ג'נטים לפני כמה חודשים (מחזיק נהדר אגב).

אם אתה משאיר את הפלסטידיפ, המלצה: רכוש Meguiars Endurance, זה חומר לשימור צמיגים אבל הוא עושה פלאים לפלסטידיפ. תיישם אותו על הג'נט וכל כמה זמן תנקה ותיישם מחדש. ההבדל עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...