Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת גאנטים.

שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

כפי שמתואר בכותרת אני מחפש מקום לעשות בו חידוש ויזואלי לג'אנטים שלי. הם נורא משופשפים תודות לבעלים הקודמים וזה ממש מוריד מהיופי של הרכב :(

הרצתי חיפוש בנושא והיה קצת מידע, אבל רציתי לקבל תשובות קצת יותר עדכניות.

בנוסף האם לדעתכם מקום שנותן שירות שכזה יכול לצייד אותי ברביעיית גלגלים חלופיים? אין לי אפשרות להשאיר את הרכב למספר ימים.

אני גר באשדוד אז אם אפשר שיהיה בסביבה.

אני מתלבט אם בכלל כדאי לחדש את הג'אנטים או פשוט לקנות רביעיה חדשה על אף שמדובר בהוצאה לא קטנה.

תודה לעונים.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, סורי על הדיליי, הנה תמונה של אחד הג'אנטים, כולם עם אותו סוג שפשופים, אבל זה ספציפית הכי גרוע לדעתי- פשוט זוועה.

בנוסף מצ"ב תמונות של הרכב עצמו כדי שתבינו למה אני מתבאס (כמו חדש חוץ מהג'אנטים).

IMG_20170220_070015.jpgIMG_20170129_171843.jpgIMG_20170129_171908.jpg

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^יש עבודת שיחזור לא קטנה עליהם שלבסופה צתרתך צביע בתנור, יש לך את CPC שלוקחים בערך 450 לג'אנט(אם איני טועה), הג'אנט עצמו תצתרך לעשות עבודות שיחזור(כמו מילוי שריטות עמוקות ושיוף, בגדול בCPC הם מנקים את הגקאנט עם חול, אז תברר מולם איך הכי טוב לעשות את התהליך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

לא הייתי שובר את הראש על זה, תשייף מעט ותיצבע עם טוש דק, אם אתה רוצה לעשות תיקון אז תצתרך לעשות מילוי עם בונד ולצבוע את כל הג'אנט(סביר להניח אם זה תנאי בית אז הצביעה תהיה ממש ברמה מתחת לצביעה המקורית, צביעה מקורית זה בתנור עם אבקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

יש ברשות חברה שלי פיגו 308 אבל הג'אנטים שלה כאילו איבדו את הלקה ויש עליהם מין חלודה כזאת שממש מכערת את כל הג'אנט. אני מצרף לכם תמונות

WhatsApp Image 2018-09-12 at 08.56.32.jpeg

------

WhatsApp Image 2018-09-12 at 08.56.32(1).jpeg

------

WhatsApp Image 2018-09-12 at 08.56.33(1).jpeg

------

WhatsApp Image 2018-09-12 at 08.56.33.jpeg

כשלקחתי את הרכב לשטיפה הם אמרו שאין מה לעשות עם זה ושהג'אנטים גמורים ואי אפשר לחדש.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשייף אותם ואז לצבוע. לעשות את זה לבד אפשרי אבל לא קל.

אפשר לקחת למקום מתמחה והם יעשו הכל אבל זה כנראה יעלה יותר ממה שהג'אנטים שווים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - אפשר!

יש היום מכונים שמתמחים בחידוש ג'אנטים ואתה יכול לשמר ככה את המקוריים שלך ובמידה וכמו אצלי בניטרו - היה ג'אנט אחד שבור, במקום לקנות סט חדש - שיפצתי את השבור באלפיה והוא נראה חדש לחלוטין ואתה גם לא יכול להבדיל בצבע בינו לבין האחרים.

תחפש שרשור - סיקורכב - מפגר טורבו

בפורום כללי - הפרטים שם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - אפשר!

יש היום מכונים שמתמחים בחידוש ג'אנטים ואתה יכול לשמר ככה את המקוריים שלך ובמידה וכמו אצלי בניטרו - היה ג'אנט אחד שבור, במקום לקנות סט חדש - שיפצתי את השבור באלפיה והוא נראה חדש לחלוטין ואתה גם לא יכול להבדיל בצבע בינו לבין האחרים.

תחפש שרשור - סיקורכב - מפגר טורבו

בפורום כללי - הפרטים שם.

אכפת לך לפרסם את שם המקום בפתח תקווה שביצעת בו את העבודה?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על האופציה של לעשות לבד אין לך מה להפסיד הרבה , גם תהנה וגם תחסוך יש מלא סרטונים או כמו שכבר אמרו פה יש מכונים שעוסקים בזה וזה יעלה לא מאט ובמחיר של סט חדש מאוטו דיפו .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לפרק אותם.

לשייף אותם.

ולצבוע.

זה לא הג'אנט המקורי וכמו שאמרו לך - אני לא הייתי לוקח אותו למקום מקצועי - זה לא שווה את הכסף. פשוט תקנו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...