Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רחובות , הפתיעו ובגדול

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 7204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

ביום שני האחרון , נערך יום טרייד אין , בסניף רחובות.

ההפתעה הגדולה היא , שנמכרו 29 רכבים! 29 רכבים! , ביום!.

מישהו עשה כסף רציני , ביום שני..

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, אני מבין את התלהבותך הרבה. אכן זהו מאורע מרגש ביותר. רק שאלה קטנה לי אליך - האם אתה יודע כמה מכוניות נמכרות מדי יום בסוכנות של מזדה בארץ? ואפילו הנידחת ביותר? וזה בלי שום טרייד אין או מבצע...

רוני, שמישהי ממשפחתו קנתה 3 חדשה לפני כמה ימים :?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, אני מבין את התלהבותך הרבה. אכן זהו מאורע מרגש ביותר. רק שאלה קטנה לי אליך - האם אתה יודע כמה מכוניות נמכרות מדי יום בסוכנות של מזדה בארץ? ואפילו הנידחת ביותר? וזה בלי שום טרייד אין או מבצע...

רוני, ההבדל הוא שמזדה נמכרת כמו לחמניות חמות , כי יש להם שם ומוניטין טובים. לסקודה , המוניטין והשם לא הולכים לטובתה ורואים זאת על הכביש ובטבלת המכירות החודשית. זהו מאורע די מרגש :lol:.

תתחדשו , רק למה ללכת עם העדר :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה כ"כ רע במזדה 3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה כ"כ רע במזדה 3?

ערב טוב,

מה רע? המכונית עצמה , לא רעה בכלל - הבעיה שבכל מקום יש אותה , המונית מידי , כמו כל מזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תגידו על השיא שיונדאי שברה ?

1200 מכוניות ביום ?

זה קרה מתי שהיה לה יום הולדת והיתה הנחה של 10 אלף ש"ח

תחילת המבצע

http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleId=1082&SubjectId=81

סוף

http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleId=1103&SubjectId=81

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, אז רק שתדע, שהמשטרה בנגב בדקה וגילתה שסקודה "על כל דגמיה" היא ברשימת עשרת הרכבים הנגנבים בנגב. זה מראה על "המוניטין" של סקודה לא? :wink:

הנה הכתבה (סרקתי אותה במיוחד לך, RS) מתוך: "זמן הנגב" יום ו' כ"ו באב תשס"ד, השבועון הזה שייך ל"מעריב"

סער

5600.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, אז רק שתדע, שהמשטרה בנגב בדקה וגילתה שסקודה "על כל דגמיה" היא ברשימת עשרת הרכבים הנגנבים בנגב. זה מראה על "המוניטין" של סקודה לא? :wink:

הנה הכתבה (סרקתי אותה במיוחד לך, RS) מתוך: "זמן הנגב" יום ו' כ"ו באב תשס"ד, השבועון הזה שייך ל"מעריב"

:?

אני לא גר בנגב..

זה די מפחיד , האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב טריוויה ומכירות,יונדאי שברה את שיא המכירות ליום אחד,1200 מכוניות!מתוכן 800 גטסים,ןלא לציי רכב.עם כל הכבוד למזדה,ויש כבוד,יונדאי הולכת ומתקרבת בצעדי ענק לקראת המקום הראשון במכירות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי הולכת ומתקרבת בצעדי ענק לקראת המקום הראשון במכירות.

"הלוואי שהרכב הזה היה מזנק קדימה כמו שהוא מזנק ברוורס"

(בעל יונדאי גטס ברגע של גילוי נאות)

נשמע מוכר?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הלוואי שהרכב הזה היה מזנק קדימה כמו שהוא מזנק ברוורס"

(בעל יונדאי גטס ברגע של גילוי נאות)

נשמע מוכר?:wink:

:roflmao: :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

ביום שני האחרון , נערך יום טרייד אין , בסניף רחובות.

ההפתעה הגדולה היא , שנמכרו 29 רכבים! 29 רכבים! , ביום!.

מישהו עשה כסף רציני , ביום שני..

טוב אחי, אני חשבתי שאני אובססיבי לסיאט שלי, אני מוריד את הכפפה,מסירות כזאת, ועוד לסקודה, לא ראיתי.......!!! כל הכבוד......:mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחי, אני חשבתי שאני אובססיבי לסיאט שלי, אני מוריד את הכפפה,מסירות כזאת, ועוד לסקודה, לא ראיתי.......!!! כל הכבוד......:mm_wink:

אין לך מושג כמה:-P ואני מתכוון לזה :?

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב טריוויה ומכירות,יונדאי שברה את שיא המכירות ליום אחד,1200 מכוניות!מתוכן 800 גטסים,ןלא לציי רכב.עם כל הכבוד למזדה,ויש כבוד,יונדאי הולכת ומתקרבת בצעדי ענק לקראת המקום הראשון במכירות.

ככה זה שמורידים 10,000 שקל מהמחירון ושולחים מכתבים בדיוור ישיר ומגבילים את המבצע לאותו היום, חוכמה גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...