Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיתרון הכי אסטטי ואיכותי ל-waze ברכב

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל אלו שציינתם, חסרים דרישה אחת בסיסית שציינתי - איכות.

אלו מערכות מיצרנים עלומי שם במקרה הטוב וחסרי שם במקרה הרע. אני מחפש מערכת איכותית, מיצרן טוב. kenwood, alpine, pioneer ושות'.

חייב יעני יהיה מסף גדול ואיכותי? תעשה מה שאני עושה תניח את המכשיר איפה שהסקאלה של המהירות [גם ככה רואים בוויז] וזהוא זה מול העיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב מותקן רדיו דיסק של פיונייר AVH-P6300.

ויש לי אייפון פרוץ שמותקנת עליו תוכנה שנקראת TV-OUT שפשוט מעבירה את כל מה שרואים באייפון למסך של המערכת.

מה שכן אתה צריך כבל של פיוניר (שקיים לכל חברה גם ל KENWOOD) שבעזרתו אפשר להעביר גם וידאו ולא רק אודיו. זה כבל שמתחבר גם לUSB וגם לAUX.(הכבל עולה 50 שקל)

ובזמן שאתה מפעיל את הWAZE אתה יכול במקביל לנגן שירים מהטלפון. אפילו בזמן שאתה שומע מוזיקה אם הג'י פי אס נותן איזושהי הוראה אז הוא אוטומטית מנמיך את המוזיקה.

אמנם השליטה נשארת מהטלפון אבל אתה נשאר עם מערכת איכותית כמו שציינת שחשוב לך.

מקווה שעזרתי לך.. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך אייפון פרוץ בשביל זה. אבל שוב, זה לא מה שאני מחפש לצערי.

road rover הוא לא מצויין. ראיתי ושמעתי אותו, הוא במקרה הטוב כמעט סביר. קשה לי אפילו "לעכל" את הפונטים שלו שפשוט צועקים מכשיר סיני זול.

יש לי "בעיה". אני אוהב איכות. וצריך מוצרים שגם מרגישים, נראים ונשמעים איכותיים. אני גם מוכן לשלם על זה. הבעיה היא שפשוט אין פיתרון כזה בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי על זה לדעתי... יצא לי להתקין מכשירים של פיוניר וJVC עם שליטה על WAZE מציג באופן מלא וגם שולט מתוך הדאבל דין. בפיוניר אפילו אפשר לגלוש בפייסבוק . להציג תמונות ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק את זה..

http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Car_DVD_Players/Android_Car_DVD_Player/Road_Terminator_ATSC_Version-Car_DVD_with_7_Inch_Detachable_Android_2.3_Tablet_Panel_3G_WiFi_GPS

אמנם מדובר במוצר סיני, אבל הוא די בסיסי מבחינת כפתורים ועניינים, משמע, אין הרבה דברים שבקרת איכות בסיסית לא תגלה.

מצד שני, מדובר במכשיר אנדרואיד לכל דבר ועניין, אתה יכול לקסטם אותו ולהתנסות בו כראות עיניך.

לדעתי זה רק עניין של זמן עד שהחברות הגדולות יאמצו את הקונספט.

מי פה ירים הכפפה ?

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה בדיקות ובירורים, עולה מסקנה שאין מוצר טוב. גם אלה של פיוניר לא עושים את העבודה כמו שצריך.

הוחלט ללכת על מערכת כלשהי עם אפשרות לחבר את האייפון לתצוגה בלבד על המסך. מה שחשוב זה מסך איכותי. עם השאר נסתדר...

השליטה על Waze תשאר מהאייפון, אבל לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה גם בירור בנושא עם קלאס A.

בפעם האחרונה שהייתי שם לפני איזה שלושה חודשים, שלומי מנהל הסדנא, אמר לי שבקרוב יהיה להם פתרון של mirroring מלא של האייפון על המסך כולל שליטה על הטאץ׳ של האייפון ממסך הרכב.

לגבי עלויות הוא לא נתן הערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול רכישת מסך ליליפוט ותעשה התקנה יפה בדש בורד, כל מה שדרוש לך זה יציאת ווידיאו מהאייפון.

אני שקלתי לעשות את זה, כי עם כל הכבוד לא נראה לי ששום דאבל דין יתן לי את החיתוך האקטיבי והאיכות מה785 שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...