Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוגוסט - אוקטובר 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לא היה בחדשות שביום חמישי שעבר נגנבו שלוש חיפושיות בעיר אחת.

על אחת מהן שמענו ממש בקרה, אחד מבעלי הרכבים הלך להתלונן במשטרה ואמרו לו "אתה כבר השלישי היום עם חיפושית שנגנבה".

אז יש כאן כמה שזה מצחיק אותם, ועוד כמה שנהנים לזלזל בזה, אבל בנתיים נעלם לנו המועדון בקצב מסחרר.

דווקא מחובבי רכב הייתי מצפה למינימום של הבנה ולא לזילזול הזה שכבר הפך לאופנה בפורום.

האמת, שצילמתי את הרכבים הללו, חשבתי ישר על אלו שנגנבו, לא ידעתי שמדובר באחד מהאספנים, אך היות שזה היה ביישוב שנמצא באמצא שום מקום והחיפושיות גם באיזור כזה, חשבתי אולי התמונה תכוון למשהו שיעזור לבעלי החיפושיות שנעלמו.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 533
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום בעיה עם מה שאתה העלת, יש בעיה עם השם שלו, ועם הזילזול של אנשים שלא מבינים מה זה לשמוע כל חודש על עוד 1-3 שנעלמו למועדון הוינטג' בראמללה, לבאגיה הקרובה, או סתם לברזל.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, לא שמעתי בחדשות שיש מחסור בתרופות לדלוזיית רדיפה. :wink:

על אחת מהן שמענו ממש בקרה, אחד מבעלי הרכבים הלך להתלונן במשטרה ואמרו לו "אתה כבר השלישי היום עם חיפושית שנגנבה".

אז יש כאן כמה שזה מצחיק אותם, ועוד כמה שנהנים לזלזל בזה, אבל בנתיים נעלם לנו המועדון בקצב מסחרר.

דווקא מחובבי רכב הייתי מצפה למינימום של הבנה ולא לזילזול הזה שכבר הפך לאופנה בפורום.

לא יכלת לענות יותר טוב! אם אנשים בוחרים לא לראות את העובדות בשם "לא להכנס לפרנויה"- זה זכותם, אבל העובדות לצערינו קיימות ומדברות בעד עצמן -כל כמה ימים יש כאן הודעה של עוד רכב שנגנב (ולא דווקא חיפושית- לא מזמן נגנבה מיני, זוכרים- סתם לדוגמה!)ולהתעלם מהן- ...:evil: אז מי שרוצה- שירשום את מיקום המדוייק של רכבו, עם מספר הגלוי ואפילו מצידי שיוסיף איפה הוא מחזיק את המפתחות ומתי בדיוק האוטו חונה- אבל אל תזלזלו באחרים שמנסים (ולצערינו כפי שניתן לראות- לפעמים ללא הצלחה!!!) לשמור על הדברים שיקרים להם (ובכוונה לא כתבתי "רכוש"- כי בעבור חלק גדול כאן זה הרבה יותר מ"רכוש" הכלכלי!).

:evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברוח הדברים - הלנצ'ה שצולמה בעמוד 24 שייכת לי.

הרכב צולם בשטח פרטי ולא ברחוב, עם מספר רישוי גלוי של רכב שכן אחד לפחות, ואיזכור נוסף לגבי המיקום בהמשך.

אודה למנהלים אם יסירו את התמונות וההערות הנלוות.

התמונות הוסרו לבקשתך, חן מנהל הפורום.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אחת מהן שמענו ממש בקרה, אחד מבעלי הרכבים הלך להתלונן במשטרה ואמרו לו "אתה כבר השלישי היום עם חיפושית שנגנבה"..

לא יכלת לענות יותר טוב! אם אנשים בוחרים לא לראות את העובדות בשם "לא להכנס לפרנויה"- זה זכותם, אבל העובדות לצערינו קיימות ומדברות בעד עצמן

אתם שניכם, עם מלוא הכבוד, סתם שני קשקשנים!!!

תביאו לי שמץ של קצה עובדה שהרכבים נגנבו בעקבות פרסום מספר גלוי באינטרנט ובדיקה במסוף רישוי היכן הרכבים חונים ואז הוזמנה הגניבה ותקבלו ממני התנצלות גורפת בכל תת פורום בצבע ובאותיות קידוש לבנה.

עד שתביאו כזה בדל ראיה, סתם קשקוש!

סתם לשם העניין, המיני שלי נגנבה ב 89, באותו לילה נגנבה גם מיני של חבר ועוד ג'אנטים ממיני של חברה אחר.

רק שרחמנה ליצלן, עוד לא היה אז שרות אינטרנט בארץ (או בכלל).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי משהו על המספר?

כתבתי על השם של החבר, שדי מוכר.

היו כמה וכמה רכבים שעמדו שנים כאבן שאין לה גנבים, ונעלמו או ניזוקו אחרי שפורסמו בפורום (בענתיקות בדרכים).

אתה מוכן לפרסם איפה עומדים הרכבים שלך?

אני לא.

אני מעדיף להיזהר פי שבע מהנדרש ובלבד שלא נוביל לעוד גניבה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שניכם, עם מלוא הכבוד, סתם שני קשקשנים!!!

תביאו לי שמץ של קצה עובדה שהרכבים נגנבו בעקבות פרסום מספר גלוי באינטרנט ובדיקה במסוף רישוי היכן הרכבים חונים ואז הוזמנה הגניבה ותקבלו ממני התנצלות גורפת בכל תת פורום בצבע ובאותיות קידוש לבנה.

עד שתביאו כזה בדל ראיה, סתם קשקוש!

סתם לשם העניין, המיני שלי נגנבה ב 89, באותו לילה נגנבה גם מיני של חבר ועוד ג'אנטים ממיני של חברה אחר.

רק שרחמנה ליצלן, עוד לא היה אז שרות אינטרנט בארץ (או בכלל).

ואתה יכול להוכיח ב-100% שלא???! -לא נראה לי! ולא זכור לי שקראתי לך קשקשן- אבל אם בא לך- אז כן, בבקשה: עד שאתה מוכיח לנו שאין כל סיכוי, ואני מדגיש- כל סיכוי ולו הקטן ביותר, גם של 0.00000000000000000000000001 אחוז שפרסום הכוונה כלשהי (שלא לדבר על המיקום יחסית מדוייק!) של הרכב יכולה לסייעה לגניבתו/גניבת החלקים- אתה קשקשן לא פחות מאיתנו אם לא יותר, מה עוד שאתה בכלל נכנס לוויכוח ש(תסלח לי!) אף אחד לא הזמין אותך ולא ממש שאלו את דעתך בנושא: אנשים מנסים להגן על הרכוש שלהם- ואתה בא ומסביר להם עד כמה הם מטומטמים ופרנואידים ולא צודקים- מי אתה שתחליט ולמה זה מפריע לך??!!! יש לך בעיה עם הדעה שלא כמו שלך- משתתף בצערך! משום-מה לא אני ולא אומי5 ולא אף אחד אחר- לא נדחפים לוויכוחים שלא מעניינים אותנו ומתחילים להעליב אנשים סתם ולקרוא להם קשקשנים- כי בעינייך הם לא צודקים- וזה בדיוק מה שעשית!!! אז בבקשה!!:evil: עוד הפעם: בא לך שיפרסמו את מיקום רכבך, עם כל הפרטים שלך, כתובת שלך, גם חשבון הבנק שלך- בבקשה! לי לא בא, לאומי5 לא בא, לעוד הרבה אנשים שאני מכיר ואיני חושב שמשוגעים יותר ממך מבלי להכיר אותך אישית- גם לא בא. אל תגדיר את מי שלא חושב כמוך "קשקשן"- רחוק לא תגיע ככה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די תפסיקו.

גנב הכי מטומטם קובע עם מישהו שמוכר רכב שבא לו לגנוב הוא רואה איפה הרכב חונה איפה גר המוכר ואיך הרכב נשמע.

גם אם בעל הרכב לא קובע איתו בביתו זה לא מונע מהגנב הפוטנציאלי לעקוב אחריו בקטנה.

סיבוב קצר בעיר ויש לו ים רכבים אחרים פוטנצייאלים לגניבה.

הפירסום בפורום לא מוסיף שום אחוז בהסתברות לגניבה.

אולי רכב שמצולם נטוש יהיה מועד לפירוק חלקים, אבל גניבה זו פראנויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבישי, זכותך לחשוב ככה- אבל אין לאף אחד זכות להעליב מישהו שלא חושב ככה- בדיוק כמו שאני עכשיו לא הייתי בחיים קורא לך קשקשן בגלל שאני לא חושב שאתה צודק- כי זו זכותך לחשוב ככה ואתה כן צודק- מבחינתך! קצת תרבות- זה הכל! לא?

וחוץ מזה: זה ברור שאין סוף לאופציאות מציאת ה"טרף"- אבל למה לעזור ולו קצת? -אבל עזוב, אין לי כח לשכנע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרו פעם שזה שאתה פרנואיד זה לא אומר שיכול להיות שרודפים אחריך באמת.

אני לא חושב כמוך וגם לא מעליב מישהו כזה, אבל ליפעמים צריך לומר שיכול להיות שזו סתם הפחדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית השרשור הזה לא ממש מועיל. וכן יכול להגדיל את אחוזי הגניבה. להעלות תמונות שבהם רואים רמזים למקום או בכלל לפרסם מיקום של הרכב זה לא יכול להוביל לגניבה? גנבי מכוניות לא יכולים להיכנס לפורום?

לי אישית זה היה מפריע מאוד אם היו מעלים תמונות של הרכבים שלי לפורום. רק לפני כמה ימים תפסתי חוצפן שעמד לצלם לי את הרכב (בטוח חבר פורום) למזלי הוא לא הספיק.

נכון שרכב שעומד ברחוב חשוף להרבה אנשים וגנבים. אבל להעלות תמונות שלו לפה זה רק מגדיל את החשיפה ואת הפוטנציאל לגניבה.

אבל זאת רק דעתי האישית.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום adig1971

שמי רוברטו...ואני מעוניין לקבל פרטים על הפיאט 131 הצהובה.

אם תוכל ליצור איתי קשר במספר 0524-558851

תוכל לעביר לי את המספר שלך,אני כבר אתקשר אלייך.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...