Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שראיתי במחלף יבנה....

matanbenshbat
שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבווע נהרגו 4 אנשים בכבישי הארץ.יום חמישי שבוע שעבר חזרתי לפנו תבוקר עם חברים ממועדון הדום

בתל אביב לכיון יבנה לחברים שלנו שהיו איתנו.פיתאום אנחנו רואים בשעה 4 וחצי לפנות בוקר משאית

עומדת לה ממש בצמוד למחלף לעלות ליבנה ומתחתיה רכב קטן ניראה לי זה היה יונדאי גאץ משהו כזה צבע

ירוק זוהר.בתאונה נהרגו שני תירים מצרפת.אנחנו ניתקענו שם כל הבוקר במשך שעה וחצי עד שהמשיכה

התנועה.אני אומר לכם זה היה מראה ממש מזעזע חברים שלי התחילו להוריד דימעה ולי ניכנסו סרטים

לראש ממש ככה אני פשוט לא רוצה ליפגוע ברגשות של מישהו או של המישפחה.ממש ככה זה קרה רואים

את מכבי האש באים לפנות את ההרוגים איך הם מושכים את הרכב מתחת למשאים וממש כל החלק האחורי

ניכנס לתוך פנים הרכב ממש הם נהרגו במקום היה ניתן לזהות את לוח השעונים שהגיע לסוף הרכב שהוא

מקופל ואיך שניהם שוכבים בתוך הרכב ממש ככה הם ניכנסו בנמשאית בעוצמה וכל החלק הכידמי נימחץ.זה

היה דבר מזעזע תאמת זה תאונה שאני לא ראיתי אמון זמן שיש בה הרוגים ואני יודע שישלי למה לצפות בעוד

אני נער שהולך לצבא.אבל הכי חשוב לי וולכולנו שנישמור על החיים שלנו הכי טוב ולא לעשות שטויות בחיים

למה יש מישהו שאנחנו חשובים לו והוא לנו.אני מבקש ממכם שתישמרו על החיים שלכם זה הכי אבל הכי

חושב בעולם יותר מכל דבר תילמדו להנות מהרכב אבל גם ליזהר מאוד בכבישים ממש ככה.

תודה ...מתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאונה הזאת ממש מיותרת,

לפי מה שאני הבנתי מדובר ברכב פרטי שלישי שיצא מהכביש המהיר ליציאה לא נכונה,

והחליט ליסוע רוורס את כל היציאה ולחזור לכביש המהיר. המשאית שקלטה את העניין נעצרה,

אך נהג היונדאי לא שם לב למשאית ונכנס בה במלוא מהירותו.

אם למישהו היה שכל וביצים במדינה הזאת הוא היה שולח את הנהג שנסע רוורס

כמה שנים לכלא על הריגה, למען שפעם אחת יראו ויראו כל הנוסעי רוורס בכביש המהיר,

אבל המשטרה בטח תסגור את העניין ב-"מהירות מופרזת" של נהג היונדאי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון בבוקר הייתי בדרך לטבריה עם המשפחה.

בדרך (קצת אחרי מכון וינגט, נראה לי שזה היה כביש חיפה-ת"א) הייתה מסחרית של יונדאי (זו שדומה ל-L300 של מיצובישי) שכל הגזרה האחורית שלה מרוסקת לגמרי. היו דתיים בתוך הרכב. זה קרה בשעות שלקראת סיום הבוקר.

מישהו שמע על התאונה ויודע מה קרה שם? לא היה לזה שום איזכור בתקשרות.

ה"בונוס" היחידי שיצא לי זה שבעת הפקק שנוצר זכיתי לראות כמה סנטימטרים מלידי פיאט 124 ספורט בצבע כסוף. איטלקית לשמה.

הפקק עצמו לא נוצר מחסימת הנתיב הבודד (מתוך 3 נתיבים) אלא מהתכונה הישראלית הידועה - כל בעל רכב חייב לעצור ליד התאונה ולראות מה קרה, ולעזאזל מי שמאחוריו :evil: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

הפקק עצמו לא נוצר מחסימת הנתיב הבודד (מתוך 3 נתיבים) אלא מהתכונה הישראלית הידועה - כל בעל רכב חייב לעצור ליד התאונה ולראות מה קרה, ולעזאזל מי שמאחוריו :evil: .

תתפלא - התכונה אינה אופיינית רק לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...