Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שהיתה לי כרגע ! מניאקים על הכביש ...

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 7225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב הכותרת כנראה לא משקפת הכל אבל אני מה זה עצבני !

אני יושב כבר משעה 10 שותים וצוחקים והכל טוב וסבבה ...

לפני איזה שעה ומשהו הם החליטו לצאת נהריה כדי לדוג דגים ! אני לא התעניינתי כי יש לי עבודה מחר על הבוקר ...

אז לקחתי עוד אחד שלא רצה לצאת לשם ויצאנו לדרכנו ... הסעתי אותו הביתה ואני חוזר לצד השני של העיר , בעודי נוסע בכביש דו מסלולי ברחוב פאולוס השני בסופו ליד הח'אנוק "צונמת שממנה נוסעים לשפרעם " איזה מכונית נוסעת לפני באיטיות רבה ( 30+- ) החלטתי לעקוף ! פתאום בעקיפה שלי הוא סוטה למסלול שלי ! ברחתי לתחת אוטובוסים שהיתה לידי .. טוב אמרתי הבן אדם חשב שאני רוצה לעקוף אותו ופינה לי את המסלול השמאלי כמו בן אדם .. המשכתי בנסיעה והגעתי אליו .., הוא בנתיב הימני .. סבבה אני מנסה לעקוף אותו וכשאני ממש לידו הוא סוטה אליי עוד הפעם ! ברקס חזק ואני מתחמק ממנו מאחור ! אז הוא נסע ימין ושמאלה טוב הבני שאני מתעסק עם שתויים ומפגרים שרק מחפשים בעיות ... ניסיון עקיפה אחרון ( בהילוך ראשון במהירות 30) וסטייה מהירה שלו למסלול שלי והבנתי שאין סיכויי ! המשכתי אחריו באיטיות ואז לפתע ( או לא לפתע ) כשכמו אצל ערבים מסלול אחד מהכביש לקחו לחנייה ! ובדיוק עם האוטו הראשוןו הוא עצר לידו ובכך שני המסלולים נחסמו לפניי ... עצירה מיידית שלי ואמרתי זהו התחילה המריבה הגדולה כי ראיתי ושני אנשים הוציאו את הראש מהחלונות האחוריים אז הבנתי שאני צריך תגבורת של חברים ! ובעודי וכל המחשבות האלה עברו באיזה 5 שניות ואיזה טנדר פוגע בי מאחור .. הם הסתכלו והתרחקו ! ניסיתי לתפוס את המפר שלהם אחרי שהבנתי שהם הולכים לברוח אך לרוע מזלי האורות שמאירות את המספר היו כבויות ולא הצלחתי לתפוס את המספר !

לא עשיתי שום טעות ובגלל כמה מניאקים נפגעתי מאחור , לשמחתי או ליתר דיוק לרוע מזלי הבחור שבפע בי הוא אחיינו של חברי שכרגע יצא לנהריה !!! ועוד אחיו גם ראה אותנו ועצר כשעודו חוזר מהפאב ! אז יצא שגם נפגעתי מאחיינו של חבר שאני יודע שהוא בקשיים כספיים אין ביטוח מקיף ובגדול יצאתי במצב לא נעים בכלל ... אני אתקן את הנחוץ למרות שהפגיעה אצלי ממש אבל ממש קלה ואצלו בטנדר המיצובישי מכסה המנוע התעקם וגם שני הכנפים מהצד הטמבון הרוס לגמרי וגם הרדיאטור כנראה נפגע .. אצלי כמעט ואין כלום חוץ מדברים קטנים יחסית אלא אם אני רוצה להכניס לו כי יש פגיעות פח קטנות ....

כולה בגלל מניאק בן זונה דפוק :-x ואנחנו אכלנו אותה ... ועוד פעמיים עצרו אותי שוטרים היום אבל את מי שצריך לעצור ... טוב נו מתי הצטיינה משטרת ישראל או נהגים בישראל בכלל .

פאק אני עצבני לאללה עכשיו

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום פאדי,

מצטער על מה שקרה, אנא ציין את סוג האוטו וצבעו, ואם היו סימנים מזהים? (NO FEAR)

רכבים כאלה אפשר למצוא בקלות באיזור הר-יונה :wink:

תנסה להגיש תלונה במשטרה, שיעבדו קצת (למרות שאני בספק, אם הם בכלל יטרחו לשמוע את הסיפור)

בברכה פאדי, שנמאס לו משומאכר וואנאביס עם מזרחית ברקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) האמת שניסיתי לתפוס את המספר אבל האורות היו שרופות אצלו ולא הצלחתי אלא לתפוס את שני המספרים הראשונים שהיו 03 .

האוטו היה סובארו DL

צהובה ואחד הנוסעים היה עם צלקת ברורהעל הצד השמאלי בפנים עם שיער קצר מאוד .

בכל מקרה המשטרה לא תעשה כלום ויהיה קשה למצוא את הסוברו הזו , מה שגם אם אפנה למשטרה אזגם אצטרך לדווח על התאונה עצמה ואגרום לחברי לכמה בעיות או שלילת רשיון , דבר שאינני רוצה שיקרה .

אם אמצא אותו באופן פרטי אז גם אלוהים לא יעזור לו !

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדווח למשטרה אפילו שיש רק סיכוי קטן שהם יעשו משהו בנידון

תגיד שהם היו שתויים עם סובארו DL ותתאר בדיוק הכל.

זה ממש סכנה על הכביש.

נהג לא מיומן מספיק היה נכנס בהם או שהם היו נכנסים בו. (לך תדע מה קרה אחרי שהם נסעו ולא ראית אותם יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לעשות כלום , מה שגם אני יודע מה המשטרה עושה במקרה זה ....כלום !!!

מה שעוד שמניאקים על הכביש אפשר למצוא בקלות רבה באיזור שאני חיי בו .. ניסיתי פעם לעזור ולשנות משהו אבל לא עזר (גם תלונות עם צילומים )

דוגמא אחת :

המשאית משתרעת ומהמדרכה ועד לאי תנועה וחוסמת מסלול שלם של תנועת מכוניות .. צילמתי והתלוננתי ומה קיבלתי צחוקים ... !

פאדי

Picture 001.jpg

Picture 002.jpg

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מדינה מחורבנת, אנשים עושים דברים מסכני חיים ואין למי להתלונן על זה, פלא שיש כ"כ דקירות ורצח על הכביש, כשיודעים שאין מי שיקח את החוק לידיים (משטרע) אז האזרח הפשוט לוקח אותו לידיים.

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מדינה מחורבנת, אנשים עושים דברים מסכני חיים ואין למי להתלונן על זה, פלא שיש כ"כ דקירות ורצח על הכביש, כשיודעים שאין מי שיקח את החוק לידיים (משטרע) אז האזרח הפשוט לוקח אותו לידיים.

איתי.

זה בידיוק מה שקורה ! אבל לא רק על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא אוהב לעשות בעיות אבל לא מוכן להוריד ראש לאף אחד שסתם רוצה להיות מניאק !

ניסיון עם המשטרה מראה שכלום לא עוזר ולכן אני דווקא כבר לא ממש עושה כלום .. לפעמים אם יש הגזמה כמו המשאית שחסמה את הכביש קרוב ל שעתיים !!! וכן הייתי אצל חבר נכנסתי ויצאתי והמשאית עדיין באותה צורה ואז החלטתי להתלונן על הפרעה לתנועה , המשטרה קיבלה את דבריי והתמונות בצחוק .. כמו כל דבר פה .

מעצבן עוד יותר

פאדי

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שנאמר פה וגם אני חושב שיש הרבה מה לשנות ולשפר במדינה.

אבל אף פעם , אף פעם! , אל תשכחו שיש הרבה דברים טובים במדינה שלנו ובסך הכל מיעוט מהאנשים פה הוא שיוצר תחושה של מדינה שכולה מחורבנת...

אני שומע בזמן האחרון גם מהרבה חברים שלי , שמקטרים על המדינה , על האנשים בה , על המנטליות , על ההנהגה וגם איתם אני מסכים , אבל בזמן שהגישה שלהם היא לזרוק את הכל לזבל ולברוח מפה כמה שיותר מהר , הגישה שלי היא דווקא לנסות ולתקן...

אני לא רוצה להשמע כמו איזה פלצפן אבל במקום לקטר ולהתבכיין על מה שקורה במדינה , תעצרו לרגע , ותזכרו כמה קשה לקח לדורות הקודמים שלנו להגיע למצב שיש לנו מדינה בכלל...

כשיש את הזיכרון הזה , שמלווה אותך כל היום , אז הגישה משתנה ולא נותנים לשום מיעוט של חארות שקיים במדינה (ולצערי זה מיעוט די גדול...) לדפוק לך את המצב רוח.

אז לסיכום , תסתכלו על הדברים היפים שיש במדינה (למרות שברגע הראשון זה יכול להיות קצת קשה) ותנסו לעשות טוב לכם ולסובבים אותכם בחיי היום יום. ברגע שהקבוצה הזאת של האנשים (אנחנו) היא זו שתיתן את הטון , אז האווירה תשתנה פה והכל יהיה יותר טוב...

ותחשבו על זה...

בכבוד רב , עמרי

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שנאמר פה וגם אני חושב שיש הרבה מה לשנות ולשפר במדינה.

אבל אף פעם , אף פעם! , אל תשכחו שיש הרבה דברים טובים במדינה שלנו ובסך הכל מיעוט מהאנשים פה הוא שיוצר תחושה של מדינה שכולה מחורבנת...

אני שומע בזמן האחרון גם מהרבה חברים שלי , שמקטרים על המדינה , על האנשים בה , על המנטליות , על ההנהגה וגם איתם אני מסכים , אבל בזמן שהגישה שלהם היא לזרוק את הכל לזבל ולברוח מפה כמה שיותר מהר , הגישה שלי היא דווקא לנסות ולתקן...

אני לא רוצה להשמע כמו איזה פלצפן אבל במקום לקטר ולהתבכיין על מה שקורה במדינה , תעצרו לרגע , ותזכרו כמה קשה לקח לדורות הקודמים שלנו להגיע למצב שיש לנו מדינה בכלל...

כשיש את הזיכרון הזה , שמלווה אותך כל היום , אז הגישה משתנה ולא נותנים לשום מיעוט של חארות שקיים במדינה (ולצערי זה מיעוט די גדול...) לדפוק לך את המצב רוח.

אז לסיכום , תסתכלו על הדברים היפים שיש במדינה (למרות שברגע הראשון זה יכול להיות קצת קשה) ותנסו לעשות טוב לכם ולסובבים אותכם בחיי היום יום. ברגע שהקבוצה הזאת של האנשים (אנחנו) היא זו שתיתן את הטון , אז האווירה תשתנה פה והכל יהיה יותר טוב...

ותחשבו על זה...

בכבוד רב , עמרי

יש לי שאלה אלייך, מתי לאחרונה ראית מפגע בכביש או אפילו סתם מפגע בעיריך והתלוננת על זה למשטרה או לעירייה ? אני סבור שמעט מאוד פעמים מכיוון שבטח ידעת שהענות הייתה אפסית, ואם היה אפשר, אפילו היו נותנים לך דוח על "הצקה לשוטר בעת אי מילוי תפקידו".

עובדה, פאדי פה שלנו ניסה להתלונן על משהו שבתור אזרח מפריע לו ופוגע בחייו ורק צחקו עליו... אז רד מזה, אף אחד פה לא יעזור לך, אולי מעטים וזו הבעיה, שהמעטים הם הטובים ולא הרבים...

פתח את העיניים,

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אלייך, מתי לאחרונה ראית מפגע בכביש או אפילו סתם מפגע בעיריך והתלוננת על זה למשטרה או לעירייה ? אני סבור שמעט מאוד פעמים מכיוון שבטח ידעת שהענות הייתה אפסית, ואם היה אפשר, אפילו היו נותנים לך דוח על "הצקה לשוטר בעת אי מילוי תפקידו".

עובדה, פאדי פה שלנו ניסה להתלונן על משהו שבתור אזרח מפריע לו ופוגע בחייו ורק צחקו עליו... אז רד מזה, אף אחד פה לא יעזור לך, אולי מעטים וזו הבעיה, שהמעטים הם הטובים ולא הרבים...

פתח את העיניים,

איתי

תתפלא , אבל העיניים שלי פתוחות , ואני לא איזה ילד תמים שחושב שהעולם כולו מקום מושלם , ודווקא בגלל זה אני יודע שאם מוכנים להשקיע אז אפשר לשנות גם מערכות גדולות (כמו המשטרה).

ותתפלא , אבל אפילו במשטרה יש אנשים (אומנם די מעטים) שבאמת איכפת להם ושממלאים את תפקידם כהלכה.

ושוב תתפלא , אבל אני מדווח לפעמים גם על נהגים פרועים שעוקפים אותי בכביש (סביר להניח שב99 אחוז מהמקרים לא יתיחסו אליי מעבר לרשימת המספר של הרכב העוקף אבל מספיקה פעם אחת שכן יתיחסו ואני כבר ירגיש שמילאתי את חובתי כאזרח.)

אני חושב שאפילו בארגון מכוער ורקוב כמו המשטרה בארצנו , עדיין יש מיעוט הוגן ואיכפתי.

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא , אבל העיניים שלי פתוחות , ואני לא איזה ילד תמים שחושב שהעולם כולו מקום מושלם , ודווקא בגלל זה אני יודע שאם מוכנים להשקיע אז אפשר לשנות גם מערכות גדולות (כמו המשטרה).

ותתפלא , אבל אפילו במשטרה יש אנשים (אומנם די מעטים) שבאמת איכפת להם ושממלאים את תפקידם כהלכה.

ושוב תתפלא , אבל אני מדווח לפעמים גם על נהגים פרועים שעוקפים אותי בכביש (סביר להניח שב99 אחוז מהמקרים לא יתיחסו אליי מעבר לרשימת המספר של הרכב העוקף אבל מספיקה פעם אחת שכן יתיחסו ואני כבר ירגיש שמילאתי את חובתי כאזרח.)

אני חושב שאפילו בארגון מכוער ורקוב כמו המשטרה בארצנו , עדיין יש מיעוט הוגן ואיכפתי.

אז אולי באותו מקרה תפסת ילד משתולל, ואולי בשאר המקרים אותם האנשים יגרמו למוות של אנשים אחרים בגלל הנהיגה המסוכנת שלהם, דבר שהיה יכול להימנע אם המשטרע היו אוכפים את החוק, ומפעילים עליהם עונשים (שלילה וכ"ו)

אף אחד לא אמר שהעולם מושלם, אנחנו אפילו לא קרובים, אבל נדמה לפעמים שיש יותר רע בעולם מאשר טוב...

היום לפחות איזה 7 פעמים קרתה תאונה איתי, ולא בגלל נהיגה לא זהירה שלי (זה מה שהציל אותי דווקא) אלא בגלל נהגים שעושים מה ב-:fist: שלהם.

מה זה יעזור שאני אדווח ? למה, יעשו אם זה משהו ?

כמה פעמים קרה לך שמישהו בכביש התחיל לחתוך אותך בכוונה או בלם לידך ונצמד אליך כשהוא מסכן אותך (שימות הוא לא אכפת לי) ? מה חשבת לעשות באותו רגע ? לרדת מהרכב לדקור אותו ? לדווח עליו ? או להמשיך את היום כרגיל ולנסות לא להתעצבן כי אף אחד לא ישים עליך גם אם תדווח ?

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בסינגפור סאנשיין, עונש מוות לעברייני תנועה, שהעבריין עובר על המהירות המותרת עורפים את ראשו של העבריין"

סתם הייתי חייב לכתוב את זה... עמכם הסליחה.

אבל ברצינות ככה זה בישראל לאנשים לא אכפת ממה שקורה. מעט מאוד אנשים רוצים ויכולים לשנות אבל הם מרגישים שהם לבד לא יכולים לשנות שום דבר.

פשוט הממשלה שלנו דפוקה, צריכים להחליף חצי מהיושבים בכנסת. אחרי זה להחליף את הרשויות או משהו

אחרי שזה יקרה אם האנשים שיתחלפו יהיו אחראים והיו עושים את התפקיד שלהם, ולא להתעניין באי ביוון או בעסקים מהצד, חלטורות, אז המדינה שלנו הייתה נהדרת (פי מיליון מסינגפור או כל מדינה) כי הישראלים הם האנשים הכי טובים שיש. רק צריך שינוי קטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fuck !

אני יוצא עכשיו להסיע את אחותי אצל חברתה ורואה שאיזה בן זונה דפק לי את הכנף הקדמית עם הטמבון כשהרכב חנה ! והוא לא השאיר פרטים !

ניסיתי לחפש אוטו שמשופשף עם צבע הרכב שלי אך לא מצאתי בכל האזור .

פעמיים ביום זה כבר מוגזם !

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...