Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול שני לאיביזה 1.4 ידני 1470 ש"ח + מספר שאלות

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שלא צריך להרבות במילים,

כנס לשרשור הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=432111

או לעצלנים:

p1011510n.jpg

מחירים של מוסך מורשה פיאט, כל מילה נוספת מיותרת,

ואגב קרדיט ל yulianx על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שחום לכולם.

קודם כל לא חובה לטפל במוסך של היבואן אלה בכל מוסך מוסמך והאחריות לא נעלמת אלה נשארת וזה חוק שעבר לםני הרבה זמן.

יש לי סיאט 1.6 sc 2010. עיתי לא מזמן טיפול 45000 עלה לי 550 שח, וטיפול קודם 30000 עלה בסביבות 800 כולל נוזל לחלונות שלא גבו לי עליו אף פעם ואני עכשיו באמת מעריך את המוסך של סקודה בבאר שבע כי לאחר שקראתי כאן אני מבין שהם עוד זולים. :-) קצת טיפים שלי, לא להחליף כל טיפול פילטר מזגן עם כל הכבוד אנו לו חיים במדינה שבא צריך לעדות זאת (לפי דעתי) ואם כן לא במוסך מורשה אלה לקנות לבד, וגם את התוסף למכוניות שלנו השנתונים אלו אין צורך בתוסף. תשקול באמת לעבור מוסך אחר ותתפלא שבמוסך מורשה אחר המחיר יכול להיות הרבה יותר זול.

ואם תשאל למה יש מין דבר כזה שנקרא "אחריות של רצון טוב" לתקופת אחריות שאינה מחויבת על פי חוק, תיתקל בהסבר אפשרי אצלך כאן במצוטט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
היום עשינו טיפול לרכב של אישתי.

מדובר בסיאט איביזה 1.4 SC ידני מודל 2010.

הרכב עבר רק 19K ק"מ אבל עברו שנתיים אז הגיע הזמן לטיפול השני (כמובן במורשה צ'מפיון).

להלן הפירוט (המחירים ללא מע"מ):

שרות בקרה (שזה בעצם הטיפול) - 286.

הו"ה 2 גלגלים קדמיים בדיקת מעצורים - 52.

שרות החלפת נוזל בלמים - 182.

מסנן שמן - 105.

מסנן אוויר - 210.

פקק לאגן - 17.50

תכשיר לניקוי בנזין - 115.

נוזל לניקוי שמשות - 25.

חומרי עזר - 27.

שמן 4 ליטר - 204.

נוזל בלם - 44.40.

סך הכל לפני מע"מ 1267.90.

סך הכל כולל מע"מ 1470.

מצטער על ההקפצה, אבל סתם לידיעה, אותך עוד "דפקו" פחות ממני.

שבוע הבא אני עושה טיפול לסיאט שלי (3 שנים).

עברתי אתמול על המסמכים מהמוסך כדי לראות מה החליפו בטיפול הקודם, המחיר ששילמתי זהה לשלך, אבל אין שם נוזל בלמים.

עכשיו, מעבר להשחלה, אני נוסע על נוזל בלם מקורי כבר 36 חודשים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...