Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשים ברכב - הסבר מפורט ע"י נציג STP

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז למה אתה לא אומר שום דבר?!?

:-D

תעלה בבקשה את הרשמים שלך אחרי השתלת השטיחים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שאמרתי, השטיחים עדיין בבית. ואני כבר נוסע די הרבה זמן כבר בלי הדיפונים (מחכים בבית לסיום הבניה של הגרילים). מה שכן, בידוד הדלתות ב RoadKill עשה פלאים גם לסאונד וגם לשקט הכללי (ולכן גם להבלטת הרעשים של בתי הגלגים והרצפה), אבל זה לא חדש ונידון כאן הרבה פעמים.

כשאסיים איזשהו שלב מכל מה שהתחלתי במקביל, אפתח על זה שירשור. בינתיים נהנה מהתהליך בזמן הפנוי הלא רב שיש לי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - בידוד טוב של הדלתות ותא המטען ותא המנוע יבליט מאוד את רעשי הרצפה שהם בפועל הרעשים הכי חזקים.

בתי הגלגלים - אם יש אפשרות לטפל בהם - לא לחשוב יותר מידי, לטפל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ניחוש אחד - מה הולך לקרות? מה זה? ועד כמה משעמם לי?

DSC_0151.JPG

DSC_0152.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ

:-P

16 דפונים בעובי 7 מ"מ עם גב דביק שמכסים שטח של 20SQFT ב60 דולר כולל משלוחה

http://www.ebay.com/itm/271146360659?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

מה שאני הולך לעשות איתם כרגע זה לבודד מרעשים את הדלתות האחוריות

שמרתי בשביל זה שלוש יריעות של סטינגר רוד-קיל אקספרט (6SQFT)

במילים אחרות אני הולך להשתמש ב3 SQFT בוטילן לכל דלת (צריך להספיק לפחות ל75 אחוז כיסוי - יותר מזה אני לא צריך, בטח ובטח שלא לדלתות האחוריות שגם ככה אין בהן רמקולים) ואז אני הולך לתת כיסוי מלא של 4 עד 6 יריעות מהספוג לכל דלת - הכל יהיה על הדופן החיצונית, החומר הזה עמיד לחום ולמים.

האם אני ארגיש שינוי מבידוד דלתות אחוריות? -> אני חושב שאני לחלוטין מבזבז כאן את הזמן שלי כי הרכב שקט "ים המלח" אפשר לאמר - אבל נחיה ונראה - יכול להיות שמי שתרגיש הבדל זו תהיה אשתי שכרגע נוסעת איתי כשהיא והילדה במושב האחורי :?

בנוסף לכך אני גם הזמנתי בד לבד עם גב דביק או במילים אחרות felt with adhesive backing

כמו ששמים במאפרות ופנלים קטנים בשביל לבטל רעידות של חפצים ששמים שם -

המטרה של זה היא להוסיף עוד קצת מיגון וויברציות לדיפונים של הדלתות הקדמיות - באזורים שלא ניתן לשים בהם חומר עבה.

לבודד כמה צמות חוטים בדלתות הקדמיות.

ואולי גם לבודד את תא החפצים הקטן של הדלתות ודלת תא הכפפות.

הנה לינק לדוגמא לחומר שכזה - (סה"כ לבד שניתן להדבקה כן?)

http://www.ebay.com/itm/160974321420?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

זה זול, זה יעיל ומתקינים מקצוענים בחו"ל עושים את זה בכמויות מתברר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן תמיד - אתה יודע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הרוחות

:evil:

40 דולר משלוחה - זה הופך את העניין ליקר!

אבל לא יכלתי לעצור את עצמי :oops::oops::oops:

הייתי חייב לשים מאחורי עוד מספר דברים שמאוד רציתי להתנסות בהם בענייני בידוד וכוון מערכת - עכשיו לצערי אני חייב להכנס לעוצר הוצאות לכמה חודשים טובים בכל הנוגע לתחביב :-(

למישהו יש תחביב חדש? מרתק? טכני-מכאני ---> וזול!!! להציע לי במקום :roll:

ריבונו של עולם :shock:

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שחשבתי לבנות CNC בבניה עצמית עם בקר ייעודי או ARDUINO ושלושה מנועי סטפר (ושלדה בבניה אישית)

אבל עבר לי החשק מזמן :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...