Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועכשיו, סוף סוף אפשר לומר שעברתי.

כלומר המתנתי משישי עד עכשיו להפעלת הניוד - קחו בחשבון מי שרוצה לעבור.

מה שכן, אציין לטובת גולן שהאינטרנט שלהם פשוט מעולה. יש לי קליטה טובה יותר משל אורנג', והאינטרנט ממש טס! תענוג

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים קיבלתי שני כרטיסי SIM של הוט. הכנסתי אחד לתוך מכשיר - ומאז אני בהמתנה למוקד הניודים על מנתלנייד את הקוים הותיקים שלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים בערך סוף סוף קיבלתי קו. אלא מה, שיש רק שיחות יוצאות ואינטרנט. זהו :| במוקד שלהם אני מגיע כל הזמן לאותה הודעה נחמדה שמבשרת כי הם עסוקים ומנתקת אותי

אולי כדאי שתפנה אליהם במייל עם מספר לקוח ופרטי הבעיה ותשאיר טלפון נוסף להתקשרות, זו היתה בקשתם בפייסבוק אתמול.

האם בדקת באתר של אורנג לאן שייך הקו שלך כרגע ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, בהודעה הקודמת ציינתי שעכשיו הכל בסדר.

בדקתי ניוד, והמספר שלי נויד ב-1.6 (אך לא קיבלתי קו בכלל). שלחתי להם מייל כפי שהם ביקשו, אך הם לא ענו.

אתמול, אחרי שכבר באמת התחיל להימאס, שלחתי להם כמות של מיילים, עם copy-paste של הבעיה - והיום סוף סוף התקבל הקו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחמישי עד היום אני בלי קיו

היום אחרי בערך 4 ימים בשעות הערב הקיו סוף סוף סיים ניוד מאורנג ועובד כשורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם היחידה שאני מסכים עם הטוקבקיסטים של YNET; אין ספק שזה מהלך ממומן של הטריפל.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חשבתי שהניוד לגולן יעבור חלק אבל...

נויידתי לפני כיומיים ובאמת תוך 3 שעות מהרגע שאמרו.להערכתי פלאפון ממנה נויידתי מערימה קשיים למעבר חלק.

עד כה אני יכול להוציא שיחות ו-SMSים ולקבל שיחות מפלאפון/גולן.

בזיון המונופול של החברות הגדולות בהערמת הקשיים בניוד

וכמו כן גם ביזיון של גולן טלקום על חוסר היכולת להשיגם..

פניתי אליהם בפייס/טלפון ובמייל.

מהיום אני מנסה להסדיר את הניוד דרך משרד התקשורת ומקווה שמהם תבוא הישועה!!

מאור

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה סבלני, היה צפוי שיהיו חבלי לידה וקשיים. אני לא חושב שזה מפתיע מישהו ובטח לא בזיון.

הם ביקשו במפורש להמתין עם הניודים. מי שלא הקשיב, נאלץ להמתין עם תקלות.

שלחתי להם הודעה בפייסבוק שלשום, הם חזרו אלי באותו היום בפייסבוק והיום בבוקר צלצלו אלי לוודא שהתקלה נפתרה.

הם מטפלים בתקלות, זה רק לוקח זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתעניינים. נואשתי לחכות במוקד שירות של הוט, בתור שאינו נגמר. ביצעתי רישום דרך הטלפון ל2 קווים אחד של סלקום ואחד של אורנג', בחמישי האחרון. היום כמובטח, קיבלתי הודעה לנייד, ש2 הסימים מחכים לי במרכז שירות. מחר אבוא לקחת אותם ואתחיל את תהליך הניוד. בתקווה שהניוד יהיה חלק ומהיר. אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתובב סביב הניוד כבר מאמש. היום היו לי שתי שיחות עם מוקד הניוד - מתברר שיש לי שני קוים פעילים (מתאימים גם למסמכים שבידי) - אבל במערכתשל הוט מופיעים מספרים אחרים. התוצאה - אי אפשר לנייד. עכשיו אני ממתין לאיזה מוקד אחר שיחזור אלי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה עם ספידטסט, היום בתוך אולם בו בד"כ אין קליטה לאינטרנט של אורנג' - מהירות הורדה בגולן עמדה על (פאקינג) 4.5 מגה לשניה :shock:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה זה היה - אצלי בבית אורנג' עד 2.5 מס"ש, בד"כ פחות, הוט (תשתית פלאפון) - 3 מס"ש, גולן (תשתית סלקום) 4 מס"ש. כמובן הכל קצב הורדה עם ספידטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה סבלני, היה צפוי שיהיו חבלי לידה וקשיים. אני לא חושב שזה מפתיע מישהו ובטח לא בזיון.

הם ביקשו במפורש להמתין עם הניודים. מי שלא הקשיב, נאלץ להמתין עם תקלות.

שלחתי להם הודעה בפייסבוק שלשום, הם חזרו אלי באותו היום בפייסבוק והיום בבוקר צלצלו אלי לוודא שהתקלה נפתרה.

הם מטפלים בתקלות, זה רק לוקח זמן.

דווקא אני סובלני מאד,אין לי תלונה אחת לגולן על הניוד.הם דייקו ועשו בדיוק מה שצריך לעשות.

במקרה של הניוד שלי האשם זו חברת פלאפון שלא ניידה כמו שצריך,שוב זה מראה את חזירות פלאפון שמתנהגת בצורה ביריונית.

כן יש לי תלונה על גולן בהקשר של שירות לקוחות אך אני מוכן לספוג לא להיות זמין כמה ימים לחלק מהחברות .העיקר שאהיה זמין בסופו של דבר ואקבל שירות כמו שצריך אפילו שהמחיר "זול" יחסית.

לגולן פניתי בכל המדיות האפשריות וללא מענה בנתיים..

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...