Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס ע"ס 250 ש"ח, סטייה מנתיב נסיעה

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לך איתם עד הסוף, אל תתן להם לתת לך ככה סתם דו"ח, פעם אחת זה אתה פעם אחרת זה משהו אחר.

אני מבין אותך שאין לך כוח לכאבי ראש האלו אבל אני מציע לך ללכת עם זה ולנסות לבטל את הדו"ח כי לפי מה שהסברת אין היגיון בדו"ח הזה.

רכב בהווה-פיג'ו 206, מנוע 1.6,110 כ"ס-למכירה

רכב בעתיד-עדיין בחיפושים!

מחפש אוטו-עזרו בנושא שבקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק זה שהיא הנפיצה דברי נהג זה כבר בזיון ברמה...

הבעיה היא שכבר חתמת על זה. לא היית צריך לחתום מבלי שהיא כותבת את הטענות שלך.

הבהרה: החתימה היא לא הודאה באשמה, כך שאין סיבה בד"כ לא לחתום.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם שמת לב, אבל אין שם חתימה שלי. השוטר פשוט רשם "נמסר ביד" במקום. וזה לא שלא הסכמתי לחתום, לא הציעו לי בכלל. בדיוק כמו שלא שאלו אותי מה יש לי להגיד, לא הסבירו לי מה בדיוק העברה וכו'... מעבר ללמלמל כמה שניות משהו על זה שהם יכלו להביא לי קנס יותר רציני ושעברתי על עבירת תנועה כשלהי, כלום. זרקו לי את הדו"ח לאוטו, ואמרו שאני יכול לנסוע.

מן הסתם אין שום סיכוי להבין מה רשום בדו"ח עם הכתב שלהם... אני אפילו לא בטוח שזה רשום בעברית.

ברור שאני יכול ללכת עם זה הלאה, אני יכול לנסות לערער. אבל בתור מישהו שקורא הרבה בפורומים שונים ומנסיון עבר (עם העירייה בעיר שלי), ראיתי שאין יותר מדי סיכוי. אז באמת? בשביל מה הכאב ראש הזה?

סתם סיפור קצר, בזמנו קיבלתי דו"ח חנייה בעיר שלי. זה היה ביום שקניתי את הרכב הנוכחי, הבחור שממנו קניתי הגיע אליי לעיר עם הרכב כדי לעשות העברת בעלות ועצרנו באיזה מקום עם חנייה בתשלום.

מכיוון שהבחור לא היה מהעיר שלי, לא היה לו תו חנייה, אז חיפשנו מכונה כדי לקנות כרטיס ובדיוק הגיע פקח וראה אותנו. שאלנו אותו איפה יש מכשיר כזה, הראנו את הרכב שלנו ואמרנו שאנחנו בדיוק קונים כרטיס. הוא כמובן אמר שהכל בסדר והוא לא יביא לנו דו"ח בנתיים. 3 חודשים מאוחר יותר קיבלתי את הדו"ח בדואר... שום דבר לא עזר, ניסיתי לדבר עם העיריה, להסביר, לשלוח את הכרטיס חניה שבמקרה נשמר אצלי באוטו מאותו היום. שום דבר לא עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בזיון, אבל האמת שזה באמת לא שווה את הכאב ראש. כנראה הייתי עושה את אותו הדבר, ככה שאני לא יכול להלין עליך שאתה פשוט מוותר.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מצליח להבין מה כתוב שם, חוץ מסעיף דברי הנהג. אם אכן הדברים התרחשו באופן שתיארת, אני במקומך כן הייתי מבקש להישפט, ומבקש מהשוטרת להסביר לביהמ"ש כיצד יכולה להתרחש סטייה מנתיב כאשר הכביש כולו מכיל נתיב אחד.

תתחיל מזה שתגש לתחנת המשטרה הקרובה אליך ותבקש לקבל לידיך את כל החומר המצוי בתיקך. אחרי שתעשה זאת, תעלה סריקה שלו לכאן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי כי ניתן לקרוא ולהבין כי ידידינו אינו צדיק הדור לפחות לפי הדו"ח.

פניה אסורה בניגוד לסימון על פני הכביש . תנאי מזג אויר טובים ראות טובה בלה בלה בלה

במקום שדרות נשיאי ישראל בכרמיאל.

שלם ושכח.

0963_1~1.JPG

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהכביש הוא כביש רחב אמנם, אבל בלי סימון של 2 נתיבים כאשר בנתיב הימני חונות מכוניות ולא באמת ניתן לנסוע שם בחלק משעות היום.

ואני באמת לא צדיק הדור. אבל אני נוהג זהיר, במיוחד כשאני בתוך שטח עירוני. עובדה, 8 שנים בלי דו"ח. ואני נוהג כ-20 אלף ק"מ בשנה. באותו היום נסעתי בדיוק באותה הצורה שאני נוסע בדרך כלל באותו המקום, אגב מלפני ומאחורי היו עוד מכוניות, וכולם נסעו בדיוק כמוני, פשוט כי אפשר לנסוע אחרת שם. אם הייתי חושב שאני אשם, הייתי ניגש ומשלם את הדו"ח בלי לכתוב בכלל בפורום.

הדו"ח עדיין לא מופיע באינטרנט משום מה.. אני רוצה לשלם ולעזוב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי כי ניתן לקרוא ולהבין כי ידידינו אינו צדיק הדור לפחות לפי הדו"ח.

פניה אסורה בניגוד לסימון על פני הכביש . תנאי מזג אויר טובים ראות טובה בלה בלה בלה

במקום שדרות נשיאי ישראל בכרמיאל.

שלם ושכח.

אם זה אכן מה שרשום שם (ולמרות שעכשיו אני יודע מה אני אמור לראות, אני עדיין חושב שהוא בלתי קריא), הרי שהדו"ח ניתן על עבירה קלה יותר מהעבירה שנעברה לכאורה בפועל.

יחד עם זאת, אם בנתיב הימני חנו באותה שעה מכוניות באופן שלא ניתן היה להשתמש בו, אזי יש נסיבות מקלות והדו"ח אולי כשר, אבל מסריח.

מהתיאור שמצטייר פה, העבירה הזאת איננה בדיוק שחור-לבן. יש כאן לא מעט אפור.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד

בהודעה 20 מדבר הבחור שנתנו לו דו"ח זול יותר מאשר היו צריכים.

ולגבי הכתוב

בחלק העליון נכתב

נהגת ברכב הנ"ל וסטית מנציב הנסיעה דבר שגרם להפרעה בניגוד לתקנה

ובחלק הנסיבות המיוחדות

אכן ג'יבריש אבל...

בשורה רביעית מהסוף

"הרכב ביצע פניה אסורה לרחוב..."

אח"כ תיאור מזג האויר הנפלא שהיה באותו יום בכרמיאל והראות הטובה

ולבסוף "היו ברורים והסימון על פני הכביש"

ולפותח השרשור

מה אתה רץ לשלם יש לך זמן 90 יום . שלם אחרי 85 יום בינתיים תפקיר את הכסף בתוכנית חיסכון :lol:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא מתיימר להציג את עצמי בתור העפרון המחודד ביותר בקלמר, אבל אני כן מבין מכל מה שנכתב פה שהאיש ביצע פניה בניגוד לסימון על פני הכביש וכי הוא לא נסע על הנתיב שממנו מותר לפנות מכיון שהוא היה חסום באותה שעה ע"י מכוניות שחנו בו.

עד כאן הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד

אני לא מתיימר להבין יותר ממך.

פותח השרשור לא מגיב לעיניין אז כל פרשנות שלנו היא טובה.

בהתחלה היה מדובר בכביש עם נתיב אחד

לאחר שפוענח הרחוב כותב לנו מישהו שמדובר בשני נתיבים ואז...

גם פותח השרשור מאשר שאכן זה כך ובאה גירסה חדשה כי חלק מהזמן ובחלק מהכביש חונים מכוניות כך שזה נעשה רק נתיב אחד.

בד"כ לפני פניה מסמנים אדום לבן כדי שלא יחנו ותהיה אפשרות שימוש בשני הנתיבים כל נתיב לנסיעה על פי המסומן עליו.

מה הן העובדות בשטח ? השוטר ופותח השרשור יודעים.

השוטר טוען כי פנה שלא על פי המסומן על הכביש.

תחושתי כי כך הם הדברים . ואולי אני טועה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...