Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע אופל בחבר

bbakshan
שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אתה חייב להיות בעל הכרטיס שרוכש את הרכב, אבל את הרכב אתה יכול לרשום על מישהו אחר.

זאת אומרת מבצע שפתוח לכל עם ישראל ואשתו?

משונה משהו

וגם לא עומד לפחות במה שנכתב בהסבר בעמוד 2 של התוכנית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככה בזמנו אבא שלי עשה עם קרוב משפחה, היה פעם מבצע של פג'ו, הוא השתמש בכ. החבר שלו לרכישת 206 חדשה והרכב רשום על שם קרוב משפחה שלי (בן של בת דודה שלו).

אני יודע שלא הייתה לו בעיה לעשות דבר כזה בזמנו, אבל יכול להיות ששינו את הנהלים.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה בזמנו אבא שלי עשה עם קרוב משפחה, היה פעם מבצע של פג'ו, הוא השתמש בכ. החבר שלו לרכישת 206 חדשה והרכב רשום על שם קרוב משפחה שלי (בן של בת דודה שלו).

אני יודע שלא הייתה לו בעיה לעשות דבר כזה בזמנו, אבל יכול להיות ששינו את הנהלים.

של מי הכרטיס ועל שם מי נרשם הרכב?

בכל אופן זה לא תואם את הרשום בדף ההסבר

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אפשרות שרק מישהו מהמשפחה יכול לרכוש רכב (אמא אב בן בת אח אחות). השאלה שלי היא כזאת - האם התשלום חייב להתבצע עם כרטיס חבר בלבד או שאני יכול לשלם מזומן?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר בדברים:

במבצע חבר רשאים לקנות בלבד בעל הכרטיס, אישתו, ילדיו, והוריו ואחיו. דהיינו-רק קרובים מדרגה ראשונה, לכל אלא זכות שהרכב ירשם על שמם בלבד.

נניח וקרוב או חבר או ידיד של בעל הכרטיס או של אחד מאנשי הקרבה הראשונה מעוניין לרכוש שמו יכול להירשם רק כבעלים נוספים ובעלים ראשי זה בעל הכרטיס או קרוביו מדרגה ראשונה.

דוגמא למקרה:

קרוב אליי מדרגה ראשונה בעל כרטיס חבר, זאת אומרת לי הזכות לרכוש את הרכב ושירשם על שמי בלבד. גיסי מצד אישתי קנה רכב במבצע של חבר והתנאי היה שאני איהיה רשום בעלים ברישיון והוא בעלים נוסף.

* ולא חייב לשלם מכרטיס החבר בקניית הרכב!!!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאני מבין שאני יכול לשלם במזומן את מלואא מחיר הרכב ועדיין לקבל הנחה כי אני חבר בחבר? (כמובן שאבוא עם הכרטיס + חוגר קבע בזמן הרכישה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאני מבין שאני יכול לשלם במזומן את מלואא מחיר הרכב ועדיין לקבל הנחה כי אני חבר בחבר? (כמובן שאבוא עם הכרטיס + חוגר קבע בזמן הרכישה).

אם אתה איש קבע אז בהחלט! המבצעים האלו מיועדים בשבילכם!!!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? בעל הכרטיס נרשם כבעלים של הרכב וה"קונה" נרשם כבעלים נוסף. לאחר מכן בעל הרטיס מבקש ממשרד הרישוי להסיר את הרישום על בעלותו וכך הבעלים הנוסף נשאר בעלים יחיד. אין שינוי מבחינת מספר הידיים שעבר הרכב (0).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח במה שאתה אומר?

כי עד כמה שאני יודע רק כשמדובר בהוספת בעלים שהם בעל או אשה הדבר לא נחשב כהוספת יד.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=311692

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=178647&page=2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישום בעת הרכישה אפשר להירשם שניים כשותפים ולהורדה משלמים אגרה אבל לא משתנה מספר הידיים.

השאלה היא אם אופל מסכימה לרישום הזה? כי אז באמת כל העולם יכול לקנות . ואילו לפי ההסבר שלהם אין זה כך.

מתוך אתר משרד התחבורה

ביטול שותף לרשיון רכב

לצורך ביטול שותף ברשיון הרכב נדרש מבעלי הרכב לפנות אישית למשרד הרישוי עם תעודות זהוי + רשיון הרכב:

• למלא טופס (העברת בעלות) לצורך מחיקת שותף
  • לשלם תשלום עבור העברת בעלות בבנק הדואר
  • ביצוע מחיקת שותף במשרד הרישוי (לא באמצעות ייפוי כוח, והיא לא נחשבת כיד נוספת לבעלות הרכב)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? בעל הכרטיס נרשם כבעלים של הרכב וה"קונה" נרשם כבעלים נוסף. לאחר מכן בעל הרטיס מבקש ממשרד הרישוי להסיר את הרישום על בעלותו וכך הבעלים הנוסף נשאר בעלים יחיד. אין שינוי מבחינת מספר הידיים שעבר הרכב (0).

בהחלט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר שכהיה כזה מבצע, היבואן הסכים לתת מחיר מאוד קרוב למי שלא הגיע דרך "חבר". לשיקולכם אם שווה להטריח את עצמכם + הקרוב/חבר למשרד הרישוי וכו' בשביל משהו כמו 1% מהרכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...