Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע אופל בחבר

bbakshan
שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשפחתיות בדרך כלל יש 9-10 אלף ש"ח הנחה. זה קצת יותר מאחוז, לא? :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעבר שכהיה כזה מבצע, היבואן הסכים לתת מחיר מאוד קרוב למי שלא הגיע דרך "חבר". לשיקולכם אם שווה להטריח את עצמכם + הקרוב/חבר למשרד הרישוי וכו' בשביל משהו כמו 1% מהרכב.

עכשיו ברור יותר:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת מבצע שפתוח לכל עם ישראל ואשתו?

משונה משהו

וגם לא עומד לפחות במה שנכתב בהסבר בעמוד 2 של התוכנית

נניח וקרוב או חבר או ידיד של בעל הכרטיס או של אחד מאנשי הקרבה הראשונה מעוניין לרכוש שמו יכול להירשם רק כבעלים נוספים ובעלים ראשי זה בעל הכרטיס או קרוביו מדרגה ראשונה.

זאת "קומבינה" שממש לא בטוח שארגון "חבר" אוהב אותה ומסכים איתה.

ארגון "חבר" מאוד קנאי לכך שאת התנאים יקבלו רק עמיתיו או קרובי משפחה מדרגה ראשונה. בפועל קצת קשה לו לאכוף את נושא שני בעלים ברישוי והסרת אחד מהם (עמית חבר שזכאי להטבה) מאוחר יותר.

בעבר שכהיה כזה מבצע, היבואן הסכים לתת מחיר מאוד קרוב למי שלא הגיע דרך "חבר". לשיקולכם אם שווה להטריח את עצמכם + הקרוב/חבר למשרד הרישוי וכו' בשביל משהו כמו 1% מהרכב.

תלוי מאוד ביבואן. ממה שאני מכיר בתנאים רגילים (כלומר שאין לחץ מיוחד למכירת מלאי מסויים) ההנחות שמקבלים דרך מבצע חבר הן משמעותית טובות יותר מלקוח שירכוש רכב זהה במזומן ללא תנאי המבצע. מה שכן קורה הוא שאפשר להתקרב לתנאים של חבר באירועי מכירות שהיבואנים עושים מפעם לפעם. שוב, זה משתנה מיבואן ליבואן ויש כאלו שזה עובד אחרת ותמיד יש להם הנחות מפליגות או כאלו שתמיד אין שם הטבות מיוחדות (אלה גם לא מרבים לעשות מבצעי חבר)

אני חושב שאתה טועה בקביעה שלמכוניות משפחתיות יש בד"כ הנחה של 9-10 אלף ש"ח.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר פשוט לא הבין את שכתבתי, אני מניח שעכשיו כבר כן.

כשאני בדקתי, זה היה ב- VW, לפני שנתיים וחצי, ובמקביל למבצע חבר, ללא קשר למבצעים אחרים. אגב, ממה שהבנתי המבצע הזה די הזיק להם מול הלקוחות ה"רגילים" ואכן מאז הם לא ערכו מבצע נוסף כזה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי מעולה מה שכתבת (שאחרי ההנחה שהיבואן הביא ללקוחות הרגילים ביחס לחבר, ההפרש עמד על 1.5K ש"ח, ככה שעדיף היה לקנות כבר בצורה רגילה ולא דרך חבר של אבא של דוד שחבר ב"חבר"). ואם שכחת לא הכל סובב סביב VW, ויש עוד יבואנים אחרים בארצנו (תתפלא, :-) ). בכל מקרה (CASPER, זה בשבילך), מולי החוברות של היבואנים לחברי "חבר" והינה ההנחות (כמובן מהזמן האחרון - אוגוסט-ספטמבר-אוקטובר-נובמבר):

ניסן טידה - במקום 119,900, תעלה 109,000. הנחה של 10,900 ש"ח.

הונדה סיויק 4 דלתות - במקום 142,900 תעלה 132,900. הנחה של 10,000 ש"ח (על ה-5 דלתות הנחה של 11,000 ש"ח).

רנו מגאן החדשה - במקום 125,000 תעלה 110,000. הנחה של 15,000 ש"ח (על הפלואנס הנחות של 11,950 עד 15,000 ש"ח).

אופל אסטרה - במקום 121,990 תעלה 111,490. הנחה של 10,500 ש"ח. (על הטורבו יש הנחה של 13,000 ש"ח).

נדמה לי שלרוב המשפחתיות שמשתתפות במבצעי חבר, יש הנחות של לפחות 10,000 ש"ח :wink: . וכן, אני לא מתבייש לומר, אבל בימינו כל שקל זה מתנה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישום בעת הרכישה אפשר להירשם שניים כשותפים ולהורדה משלמים אגרה אבל לא משתנה מספר הידיים.

השאלה היא אם אופל מסכימה לרישום הזה? כי אז באמת כל העולם יכול לקנות . ואילו לפי ההסבר שלהם אין זה כך.

אני לא רואה סיבה מדוע זה ישנה למישהו באופל, מצידם, שיבואו כמה שיותר רוכשים לי נדמה שההסבר שלהם נועד לרצות את חבר, שכן הרי התמריץ הוא שכחבר בחבר אתה זוכה להנחה שלא הייתה מקבל בשום צורה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים המוצגים טובים אבל לא מפתיעים ,ניתן להגיע למחירים קרובים גם ללא חבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע להתמקח או שלא מעוניין בכך, המבצעים הללו מעולים.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר

אף אחד כמדומני לא כתב משהו נגד המבצע.

וטוב שיש כזה ארגון שמצ'פר את אלה שתורמים לבטחונינו, לכן אפשר אולי לצפותשאת הצ'יפור הזה לא יעבירו לאחרים, בשיטת הקומבינה הישראלית המאלתרת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם תנאי המבצע הרשמיים אוסרים "קומבינות" אך בפועל כולם מרוויחים כך שזו "קומבינה" בלי קורבנות.

לקוח שמעוניין באופל לא ירגיש מקופח ויקבל הנחה, אופל מוכרים יותר וחבר יכולים להתגאות בהעלאת המכירות לעסקים שעובדים איתם.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע שאני לא רואה שום שוני!

במה השינוי מתבטא ?

מה יש לי ?

לפי מה שזכור לי, ההבדל שבין 5 ל-4 דלתות בכל רכב כלשהו, הוא אם החלון האחורי נפתח עם הדלת עצמה או לא. (ארבע דלתות החלון קבוע, חמש דלתות החלון נפתח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...