Jump to content

yuvalkop

 • הודעות

  117
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של yuvalkop

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. אהלן, שאלה: איך אני יודע מה מצב המצבר שלי באופנוע ? מהם הסימנים שאני מצפה לראות בשביל להבין שעליי להחליף מצבר טרם שהוא מסתיים סופית ? חושש מלהתקע בחור כלשהו מבלי יכולת לנסוע למוסך... האופנוע שנתון 2017. תודה
 2. זאת בדיוק השאיפה שלי. 5 6 קמ לכיוון בתוך תל אביב בגדול ... אם כבר אשמח לנצל את הניסיון שלכם לעוד שתי שאלות: א. האם מקובל לקחת אופנוע לבדיקה לפני קנייה ? ב. מה בעצם השלבים בקנייה של קטנוע יד 2? אני בוחן את הקטנוע, משלם לבעלים , מקבל ממנו רישיון רכב ומה עוד ? לאחר מכן מעביר בעלות באינטרנט ועושה ביטוח או שמא את הביטוח אני עושה לפני שאני משלם כדי שכאגיע לקחת את הכלי אוכל לנסוע עליו ?
 3. קראתי הרבה על התלת גלגל ושמעתי הרבה דעות נגד שזה פוגע ביכולת תמרון וכו. אני כן יודע ממה שקראתי שכל מה שקשור להחלקות משמן, כל נוזל בלתי צפוי בכביש וכן מהמורות בכביש התלת גלגל עדיף אופן משמעותי. כמה עולה טסט ורישוי שנתי ? גלגלים ? סתם לדעת למה לצפות.. ואגב מזה האתר הזה של הפול ? מה הוא שונה מחברות ביטוח מתחרות שמציעות ביטוחים לדוד גלגלי ? מה עלות סדר גודל של מעיל דו עונתי ממוצע ? קסדה ?
 4. אהלן זה עתה עשיתי רישיון A2 ואני בשבועיים הקרובים מתכנן לקנות טריסיטי125 סמק (מחפש כרגע יד 2) רציתי לדעת בגדול מה הולכות להיות ההוצאות שלי בשנה הקרובה? הנסועה שלי לא תהיה גדולה משהו כמו 15 ק"מ ביום בממוצע. ושאלה נוספת. עד כמה יש הבדל בין קסדה של 500 ש"ח לקסדה של 1500 ש"ח? תודה
 5. yuvalkop

  שנתון רכב אמיתי

  תודה לכולם
 6. yuvalkop

  שנתון רכב אמיתי

  כן, מכיר את עניין תאריך העליה לכביש. פשוט רוצה מן הסתם לקבל את הרכב עם החידושים של הדגם שנת 2020..
 7. אהלן אני מעוניין לקנות רכב 0 ק"מ 2020 אבל חושש שימכרו לי דגם של 2019. איך אני יכול לזהות בדיוק באיזה שנתון הרכב שאני מקבל ? רוצה לוודא שהוא שנתון 2020 תודה!
 8. היי שלום המוצר יכול לפתור את הבעיה שיש לי ? יש לנו מאזדה 6 עם APPLE CAR וטלפון אנדרואיד משמע אנחנו לא יכולים להשתמש באפלקאר הרכב. האם המוצר הזה יפתור את הבעיה? האם אחבר את הדונגל הזה מהאנדרואיד שלי לאפלקאר אוכל להשתמש במערכת?
 9. תודה לכולם על התשובות. ראיתי מבחן שמשווה בין תלת לדו והתלת לא היה רחב בצורה משמעותית לעומת הדו-גלגל. ייתכן וזה יהווה בעיה רק בפקקים צפופים ביותר שם אולי לא תמיד יהיה ניתן להשתחל בין המכוניות. איך ניתן מבחינה להחליק עם 3 גלגלים? עצם העובדה שיש שני גלגלים קדמיים לא מקשה על החלקה ? כשאומרים שהקטנוע איטי. האם זה משמעותי ? אני לא מחפש לעשות מרוצים ולא מתכוון לנסוע מהירויות כלשהן. רק מחפש להגיע בשלום לעבודה או לכל מקום אחר וללא בעיות של פקקים .. עד כמה עלות האחזקה של התלת משמעותית יותר לעומת הדו ? קיין פער משמעותי גם בצריכת דלק ?
 10. היי אני בור מוחלט בעולם הדו גלגלי( וגם תלת). רציתי לדעת האם רישיון של 125 סמק מתאים גם עבור אופנוע תלת גלגל? והכי חשוב - האם אופנוע תלת גלגל משמעותית בטוח יותר מקטנוע דו גלגלי רגיל? אני צריך להוציא רישיון עקב המציאות הפקוקה בימינו אבל חושש בגלל הפחד מלהחליק עקב שמנים\גשמים וכו' שיש על הכביש ללא התראה. האם ניתן להחליק עם האופנוע תלת גלגל במהלך סיבוב ? על כתם שמן ? תודה
 11. מגניב תודה על השיתוף. האם תוכל לפרט לי מה הטיפולים שיש לעשות לרכב? הטיפולים השגרתיים, משהו מיוחד?
 12. אז עדיף להתרחק מהרכב ? כולם פה נשמעים סקפטיים.. קיבלתי הצעה לסיאט בת 3 שנתון 2016 עם 30 קמ ב 54 אלף שקל ... על פניו הכל הבדיקה תקינה על פי חברת הליסניג שממנה קיבלתי הצעה. האם עדיף לרדת שנתון ולקנות ב 50 אלף מאזדה 2 2015?
 13. אז שורה תחתונה, לרדת מהקנייה? האם מסוכן להתקרב לרכב הזה בגלל אמינות הגיר ? כמה שנים אחריות יש לגיר ולכל הקשור מטעם היבואן?
×
×
 • תוכן חדש...