Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מורידים שרף מהאוטו

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אציטון זה אומנם נשמע מופרח אבל אני אישית ניסיתי וזה פשוט מעולה!

רק על תגזים עם האציטון על הפח, כי אתה יכול להוריד את הצבע

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב, אני לא יודע אם למישהו פעם קרה, אבל לי כבר כמה פעמים טיפטף שרף עצים על השמשה וגוף האוטו...

זה נראה תמים, כמו טיפת מים שקופה, עד שלא מנסים לנקות את זה עם ווישרים או מטלית... ואז הכל נמרח והופך לדביק ומגעיל... ונורא נורא קשה לנקות את זה עד הסוף באמצעים קונבנציונאליים.

היום כשניסיתי חצי שעה לנקות את השרף מהחלון, עלה לי רעיון להשתמש בספריי לניקוי קרבורטורים...

השפרצתי קצת על השמשה, והכל נעלם תוך מספר שניות!!

אבל השאלה היא, במה ניתן להשתמש בשביל להסיר שרף מהגוף של האוטו, מבלי לגרום נזק לצבע?

האם גם כאן ניתן להשתמש בספריי קרבורטורים? או שהוא יעכל לי את כל הצבע?

אשמח לתגובות ענייניות מאנשים עם נסיון אישי בעניין. (לא שמועות... אחרי הכל מדובר בצבע של אוטו)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי חבר'ה!

מאז שקניתי את הרכב האחרון שלי - קליאו 93 ידני. ישנם מספר נקודות של שרף אקליפטוס על השמשה הקדמית.

ועד היום עדין לא הסרתי אותן, כיוון שלא מצאתי דרך טובה (או חומר מתאים) להסיר את הסימנים המעצבנים האלה.

ניסיתי בדרכים שונות, כולל טרמפנטין וניסיתי לגרד את זה.. שום דבר לא מזיז את זה!

האם מישהו יודע איך מסירים שרף אקלפטוס משמשת הרכב בבטחה?

כל עזרה מבורכת!

בתודה,

דביר

נ.ב: כן. עשיתי חיפוש לפני שפרסמתי את המודעה. לא מצאתי טופיק שמדבר על הנושא.

Renault Clio 1.4 carb. mk1 1993 manual

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שרף אקלפטוס ?אוליי זה שרף אורן ?

תנסה ספירט לבן כולל להשאיר אותו לכמה שניות על הכתם בחלון

כל מה שקשור למנועים ימיים .

וכמובן לצרפתית קטנה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא יש גם שרף אקליפטוס (תרים אצטרובל ותגלה רוב הסיכויים עליו שרף מוצק)

אבל האמת שהשרף היה דבוק שם עוד מלפני שקניתי את הרכב, ככה שזה יכול להיות כל סוג של שרף עץ :]

ספירט לבן? אני אנסה.. מקווה שזה יעזור. תודה על הטיפ!

אם למישהו יש עוד רעיון בקשר להסרת השרף מהשמשה, אשמח לקבל עוד טיפים :)

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה עם ממיסים כמו טרפנטין,אציטון!

נסה להסיר בעזרת אלכוהול רפואי.אוליי גם וקס יעזור.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ספירט וחומרים אחרים אפשר לנסות אבל בזהירות על הגומיות וחלקי הפלסטיק כי לא כולם עמידים מול חומרים אלו.

אלכוהול הוא חומר עדין יותר ולכן אני מסכים אם רועי - בהחלט הייתי מנסה אלכוהול רפואי בתור התחלה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח שניר הרסת אותי מצחוק!! יש ביטוח שמשות, אבל למי יש עצבים להתחיל להתעסק עם הביטוח :) (אנחנו בישראל, פה הכל הולך הפוך, לאט, ואיכשהוא תמיד הלקוח משלם איזה השתתפות עצמית של 95% מהנזק גם אם יש לו ביטוח "הכל כלול" :roll:)

אכן כן, לפי דעתי השרף הזה יושב על השמשה כבר לפחות כמה חודשים טובים לפני שאני קניתי את הרכב.

למזלי השרף נמצא רק על השמשה, ועליה אני יכול להשתמש גם בחומרים הלא עדינים (שום דבר לא ימיס זכוכית לא?)

אני אנסה את מה שהצעתם ואעדכן מה היו התוצאות!

תודה רבה לכל העוזרים!

דביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...