Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות. שימו לב להנחיות בהודעה הראשונה

יניב.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים

החלטתי לחזור לילדות ולצורך זה אני צריך את עזרתכם במציאת פורד אסקורט MK-II רצוי 2 דלתות אבל אסתדר גם עם 4 דלתות , והכי חשוב גיר רגיל !!!

תודה

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי אם כן, אז ברח' הזיתים עומדת לה ברנדה למכירה יד 1 אני חושב שנת 1979 (4 דלתות)

והמחיר המבוקש, עד כמה שזכור לי הוא 5K ש"ח.

אם זה מעניין אותך אני אבדוק מה מס' הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים

החלטתי לחזור לילדות ולצורך זה אני צריך את עזרתכם במציאת פורד אסקורט MK-II רצוי 2 דלתות אבל אסתדר גם עם 4 דלתות , והכי חשוב גיר רגיל !!!

תודה

דובי

תדבר עם ירוק זורח (ירון זורע, הכינוי שלו בפורום זה YARONZ), יש לו אסקורט דור שני והוא רצה פעם למכור אותה (לא יודע אם הוא מכר או אם הוא בכלל מעוניין למכור אבל שווה בדיקה) ...

פעם הציעו לי אסקורט דור שני הגרושים, היא עמדה כמה שנים וכנראה עם מנוע גמור, אני אחפש את הטלפון אבל אני לא מבטיח כלום ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב האדום נראה שלד של ספיידר כלשהו ( 124 או אלפא ספיידר ) אבל הוא נראה במצב סופני :(

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הכוונה לפורד ברנדה .

עם ירון דיברתי והוא רוצה קצת יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי בנושא זה כרגע .

איפה זה רח' הזיתים ?

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא באמת נראית מעבר לכל תקוה - אולי ניתן להציל קצת חלקי מרכב, אבל לא יותר. אבל שימו לב למה שלידה - אם אני לא טועה, זו דארט דגם ראשון, שנראה שניתן עוד להעלותה על הכביש. מי לוקח יוזמה?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש ברנדה שנת 1980, אם אני לא טועה. זה הרכב של אשתו, והוא במצב נסיעה. אם אתה מעוניין, אצור עימו קשר ואבדוק האם הוא רוצה למכור ובכמה. שים לב שהמדובר ברכב מקרית-מוצקין, כך שתצטרך לעשות טיול קטן. מעוניין?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרית-מוצקין ממש לא תהווה בעיה בשבילי באם מדובר במשהו שאני באמת רוצה.

אשמח לדעת מה קורה עם הרכב הזה .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסים לגבעת שמואל בכניסה הראשית מגהה נוסעים על רח' בן-גוריון עד הכיכר פונים ימינה לרחוב ביאליק. הזיתים חוצה את ביאליק.

מצ"ב מפה.

בהצלחה.

הזיתים.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי בהודעה קודמת בשרשור הזה, הלנסר יוצר רק בשנים 1961 - 1962 והיה אחיו התאום של הדארט אבל עם גריל "שפוי" יותר ובלי גלגל הספייר הבולט מאחור.

הספורטיבית נראית גם לי כ 124.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב האדום הוא פיאט 850 ספיידר. בתחילה וטרם שנשלחו תמונות מפורטות של החזית סברתי גם אני שמדובר בשאריות 124 ספיידר אך כאמור זו 850

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...