Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחברה שמתדלקים 98

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גידי , יש מצב שאתה סורק את הטפסים לפורום?

תודה.

אוף טופיק.

(גידי ,פירסמתי "מדריך" לגבי הסגירה של המדף סרקולציה ברנו קליאו)

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סריקה לא תעזור, הם מבקשים את המקור.

אולי מישהו מהמרכז יקח על עצמו את האחריות למלא ולאסוף מכל מי שמעוניין , בסופו של דבר להחזיר אלי ואני אדאג לשאר.

כמובן שלי אין בעיה לעשות את זה לכל מי שיגיע אלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני:

החיוב מתבצע אחת לחודש, עם ירידת האשראי.

שוחחתי עם הסוכן ואין בעיה להצטרף. אני מבאר שבע, טפסים יש אצלי.

מישהו מגיע לסביבה?

מה שאמרתי שוטף 30 (מושג של בעלי עסקים שמשלמים לספקים אחת לחודש)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרתי שוטף 30 (מושג של בעלי עסקים שמשלמים לספקים אחת לחודש)

אני יודע מה זה שוטף 30...

כמו שאמרתי, יש לי טפסים להצטרפות, מי שמעוניין יצטרך להגיע אלי ( לבאר שבע) או שמישהו יקח על עצמו את הריכוז של הכל ואני אשלח לו מה שצריך.

חשוב: לאחר שיחה עם חבר שגם מנוי הבנתי שההנחה היא 1.35!

אם תיהיה הענות רבה נוכל לדרוש עוד הוזלה, לכיוון ה1.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלקתי אתמול בסונול לכיוון צפון אחרי צומת רעננה מרכז, עולה 8.80, אולי זה רק אני אבל נדמה שהרכב שקט יותר לעומת כפר יונה.

הבעיה שאי אפשר למדוד ככה בלי מחשב

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BIG Y

אתה מדבר על כפר יונה או על חולון?

Gidi

מוזר בדור אלון שבאתי לשאול על כרטיס שכזה נאמר לי שאין להם כזה דבר אלא כרטיס תידלוק של שוטף 30, כלומר תדלק ובתאריך X בחודש יורד לך הכל במכה באשראי (כמובן שסירבתי לזה)

למה "כמובן שסירבתי"?

מה זה משנה אם אתה ממלא 250 שקל כל שבוע או 1000 שקל בחודש?

לא רוצה להתערב ולכל אחד את השיקולים הכלכליים ופיננסיים שלו. לי, למען האמת, משמעותית יותר נוח למלא באשראי וכך גם לעקוב אחר ההוצאות ולבדוק ממוצע הוצאות חודשי.

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם שקשה לו לנהל את כספו, וכרטיס אשראי הוא האויב הכי גדול שלי, אני משתמש בו אך ורק עבור ביטוח כי שילמתי בתשלומים, פרט לכך לא נוגע ולא רוצה לגעת בכרטיס הזה.

ועכשיו חזרה לנושא, אני מחכה לסיים את הטנק הזה של כפר יונה ואתדלק בתחנה אחרת על מנת להשוות, יש המלצה לתחנה באיזור נתניה-הרצליה ?

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לקוח פרטי רגיל.

אם מישהו מעוניין אני יכול ליצור קשר עם הסוכן ולבדוק אם אפשר לצרף עוד אנשים.

הכרטיס נותן הנחה של 35 אגורות ב95. 1.25 ב98, וכמה שקלים מכובדים מאוד בדיזל ( לא זוכר במדויק).

אין דמי מנוי, ואין התחייבות.

דיברתי היום עם דור אלון, הם נותנים הנחה של 28 אג' עם הספידומט, איך הצלחת להשיג 35 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם.

התאגדנו קבוצה גדולה של צרכני 98 בפרט ודלק בכלל, הגענו לסוכן שקישר אותנו עם אנשים בעלי השפעה

וזה החוזה שסגרנו איתם. משהן בסגנון קבוצת רכישה.

לכל מי שמעוניין יש את האפשרות להצטרף דרכי ( הטפסים אצלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...