Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחברה שמתדלקים 98

שימו לב! השרשור הזה בן 4648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מישהו שיכול לבדוק ע"י תוכנה (VAG COM) ולא עי תחושה ברכב ?

זה נשמע לא רציני להחליט על סמך תחושה שלעיתים יש גם השפעה פסיכולוגית.

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאיזור הצפון אז זה כנראה לא יעזור לכם יותר מידי. הבוקר תדלקתי, ברח לי השם של התחנה, ביציאה הדרומית של ק.אתא (780) ממול לסונול, 7.99 לליטר. לגבי האיכות אני לא ממש יכול להגיד כי הרכב לא דורש 98 (יחס דחיסה 10:1, אטמוספרי), אני מתדלק 98 בשביל לשמור על המנוע, למקרה שה-95 לא בדיוק 95.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז ה- 95 ובפיקוח וב- 98 לך תדע מה יש. לשים 98 שאתה לא יודע אם הוא טוב או לא ובמיוחד ברכב שלא צריך אותו זה סתם לזרוק כסף לפח לעניות דעתי.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שיכול לבדוק ע"י תוכנה (VAG COM) ולא עי תחושה ברכב ?

זה נשמע לא רציני להחליט על סמך תחושה שלעיתים יש גם השפעה פסיכולוגית.

בדקתי עם מחשב,מחכה למלות דלק אחר כדי להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מסיבוב עם המחשב, אחרי שהוספתי עוד150 שקל 95, למיכל שכבר היה עם רבע 98 של התחנה מחולון.

האוטו הגיע לרמה של אותותו צילצולים מי שמבין בVAGיות יודע שתיקון של 10+זה כבר על הקצה.

להזכיר שעם ה 98 התיקונים היו בדיוק חצי,שזה הנורמלי לאוקטן 98.

בהיזדמנות אני ימלא 98 של תחנה אחרת,אבל קשה לי להאמין שהיה הבדל שונה מהתחנה בחולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק כרטיס תדלוק של דור אלון, מה שנותן הנחה של 1.25 ממחיר המחירון, בכל תחנה בארץ.

מה שדרך אגב יוצא סביב ה8 שקלים לליטר . כחצי שקל יותר מ95.

אני וכל החברה בבאר שבע שצורכים 98 מתדלקים בתחנה מסויימת של דור אלון, בשכונה ג׳ ( למי שמכיר).

בין היתר מדובר ב6 Sti ועוד כמה ווגיות, וכמה אטמוספריות בעלות יחס דחיסה גבוהה. הדלק באיכות טובה מאוד, נבדק.

הכרטיס מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?איך הצלחת להשיג הנחה כזו עם הכרטיס,אתה לקוח עסקי

האמת שאני לקוח פרטי רגיל.

אם מישהו מעוניין אני יכול ליצור קשר עם הסוכן ולבדוק אם אפשר לצרף עוד אנשים.

הכרטיס נותן הנחה של 35 אגורות ב95. 1.25 ב98, וכמה שקלים מכובדים מאוד בדיזל ( לא זוכר במדויק).

אין דמי מנוי, ואין התחייבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BIG Y

אתה מדבר על כפר יונה או על חולון?

Gidi

מוזר בדור אלון שבאתי לשאול על כרטיס שכזה נאמר לי שאין להם כזה דבר אלא כרטיס תידלוק של שוטף 30, כלומר תדלק ובתאריך X בחודש יורד לך הכל במכה באשראי (כמובן שסירבתי לזה)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...