Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחברה שמתדלקים 98

שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע מה זה שוטף 30...

כמו שאמרתי, יש לי טפסים להצטרפות, מי שמעוניין יצטרך להגיע אלי ( לבאר שבע) או שמישהו יקח על עצמו את הריכוז של הכל ואני אשלח לו מה שצריך.

חשוב: לאחר שיחה עם חבר שגם מנוי הבנתי שההנחה היא 1.35!

אם תיהיה הענות רבה נוכל לדרוש עוד הוזלה, לכיוון ה1.5.

לפי מה שהבנתי אתה משלם שוטף 30 על התדלוקים? או שאפשר עם הכרטיס הנחה לתדלק פר תדלוק כרגיל?

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אף חברה לא תיתן לך הנחה אם לא תעשה איזשהו צעד לכיוון של עבודה דרך קבע.

הפתרון שלי לגבי דור אלון במקרה הזה הוא מושלם. תחשוב שההנחה שאני מדבר עליה (1.35) יורד

מהמחיר המלא של ה98, (9.3). מה שיוצא בסוף לשלם זה 7.95, גם בתחנה ההיא שהיית מרוצה מהדלק.

מה יותר טוב מזה?

הבעיה היא עצם הנסיעה עד לבש שיחסית מרוחקת מנתניה

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית עכשיו בתחנה שבעיר ימים/פולג ודיברתי עם המנהל תחנה אם נהיה קבוצה גדולה שמתדלקת 98 בשיטת תשלום של שוטף 30 הוא מוכן לעשות הנחה של מעל שקל. אם מישהו מעונין שישלח הודעה פרטית ונתארגן על הענין.

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* למיטב זכרוני ההנחה נקבעה על 1.25. לאחר שיחה עם חבר הבנתי שההנחה היא 1.35,אני צריך לבדוק את זה כשאקבל את הפרוט של התדלוקים. לגבי 95 ההנחה היא 35 אגורות.

* השימוש בכרטיס הוא כמו בכרטיס אשראי,רק ע"י העברתו מתקבלת ההנחה. בסוף כל חודש מגיע פירוט של התדלוקים,כולל ק"מ ואפילו חישוב תצרוכת דלק. בנוסף ניתן לקבל שם משתמש וסיסמא ולהיכנס דרך האתר שלהם ולראות מה מצב התדלוקים.

* לגבי הנסיעה לבאר שבע,כמו שכתבתי מעלה,אין לי בעיה לשלוח טספים למישהו שירכז את זה (לשלוח לכל אחד בנפרד לא בא בחשבון), ידאג שימולא ושילח לי חזרה. לא צריך להגיע לבאר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק ב 3 תחנות שיש להן אותו הבעלים.

1 - בכביש 4 מיד אחרי צומת רעננה

אתה יכול לפרט יותר טוב? אתה מדבר על התחנה עם ה-By The Way?

אני כבר שנים מתדלק באלונית ניר-אליהו , המחיר קריעה אבל לא אוהב לקחת סיכונים עם תחנות חדשות .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנים מתדלק באלונית ניר-אליהו , המחיר קריעה אבל לא אוהב לקחת סיכונים עם תחנות חדשות .

יש תחנות שהן בסדר גמור,

אני נהגתי לתדלק באשדוד בנסיעה לעבודה וביום שישי תידלקתי בחולון. (סונול)

המחיר טוב מאד (יש לינק למעלה) ולא הרגשתי בעיות או צילצולים. מרוצה ביותר מה גם שזה קרוב אלי (תל אביב)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מדבר על התחנות שבבעלות יונה אברך.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית עכשיו בתחנה שבעיר ימים/פולג ודיברתי עם המנהל תחנה אם נהיה קבוצה גדולה שמתדלקת 98 בשיטת תשלום של שוטף 30 הוא מוכן לעשות הנחה של מעל שקל. אם מישהו מעונין שישלח הודעה פרטית ונתארגן על הענין.

לא בדקתי, אך אני מניח שגם אם נפנה לאחת מהתחנות של יונה אברך ונהיה קבוצה גדולה הוא יסכים למחיר קבוצתי תחרותי, וייתכן וזה עדיף מאחר ומדובר במס' תחנות

(חושב בקול רם)

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם צחנות אלו שהמיקום שלהם ממני מבטל את ההנחה עצם הנסיעה לשם. בדור אלון מדובר בהנחה בכל תחנות הרשת כך שמדובר ביתרון לא קטן

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שבמרכז וצפונה הדלק שלא בפיקוח יותר יקר?:roll:

הרגע תדלקתי 3/4 מיכל ב7.69 ואין שום צלצולים, הרכב מגיב כרגיל.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתרחק מהתחנה של דלק באשדוד ליד הנמל -

ביום חמישי הייתי באשדוד והחלטתי לתדלק (היה חצי מיכל ריק לאחר תידלוק בחולון) ומאז

הרכב לא סוחב טוב, משתעל בסרק מפעם לפעם - הדלק שלהם ממש לא טוב - או שמהול במים או במשהו אחר

וזה עוד עם חצי מיכל של 98 טוב מחולון.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...