Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקיון ג'אנטים מצולם תהנו :)

שימו לב! השרשור הזה בן 4831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה כול יום אני שאני הולך לאוטו אני רואה את כול הליכלוך של הרפידות ברקסים על כול הג'אנט בחורים שלו וזה מגעיל אז היום החלטתי לנקות את כול הלכלוך סוף סוף ולפנק קצת את האוטו אז ככה למי שישאל החומר הוא Extreme Weel Cleaner של חברת Turtle Wax תמונות:

החומר שהשתמשתי בו:

zhrmnwkxnenz.jpg

תמונות של לפני ואחרי פנים ואחורי הג'אנט:

g4yym2nmmi3i.jpg

ngytjmwjnjq2.jpg

owyym4gwzu0o.jpg

jhjojzdztmnm.jpg

אני ממש מרוצה מהתוצאות של הג'אנט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קיבלתי השראה קטנה ממך אני חייב להגיד על זה שצבעתה את הג'אנט שלך בזהב ממש אהבתי את הצבע וגם חיפשתי את המסיר שומנים שהשתמשתה בו Simple Green אבל לא היה להם אז קניתי משהו דומה בקרוב נחליף ג'אנטים אז אין ממש צורך לצבוע אותם עכשיו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.

רצוי שתחליף צמיגים, שנה הבאה הם ילכו לכיתה א' :-D (בני 6)

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד על היוזמה! יצא יפה ואסתטי.

בתמונה הראשונה של פנים הג'אנט המלוכלך זה נראה כמו גלגל של משאית ישנה:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.

רצוי שתחליף צמיגים, שנה הבאה הם ילכו לכיתה א' :-D (בני 6)

נתקו

לגבי הצמיגים אני לא הולך להשאיר אותם כיתה א' חח אני משאיר אותם במעון מתי שאני יקנה גאנטים חדשים אני גם ישנה את המידה מR13 175/70 ל R14 185/60 שזה מידה שמאושרת לרכב הסיאט שיש לי [כבר בדקתי] ועל הדרך אני יחליף כבר צמיגים ואני לא מתכוון לחסוך בעלות של הצמיגים כי חשוב לי כול הקטע של האחיזה והנהיגה הבטוחה ;)

תודה דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם מחר אני ישלים עוד כמה דברים של קוסמטיקה לאוטו פנים וחוץ :)

ולAsaGoren כדאי לך לנקות את הג'אנטים שלך זה נותן לוק יפה מאוד לרכב כול טיפוח רק מוסיף ;)

בקרוב אני יעלה עוד כמה תמונות של קוסמטיקה פנים וחוץ שיהיה לי זמן להעלות

ערב טוב לכולם דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלל שתגיע בריא ושלם ליום בו תזכה להחליף ג'נטים.

לא הייתי נוסע אפילו יום אחד עם רביעייה גמורה שכזו.

מזכיר לי שהחלפתי רביעיה לטובה ואיכותית (2000 ש"ח) ברכב הקודם שלי, שניה וחצי לפני שמכרתי אותו כי לא רציתי לנסוע אפילו לא יום אחד עם צמיגים במצב לא מזהיר.

כנ"ל עם הנוכחי. צמיגים משנת 2006 נזרקו לפח מיידית לפני שטיפלתי בכל דבר אחר ברכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...