Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול הביטוח במקרה של תאונה עם נזקי גוף

שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מספר שאלות בנושא תאונה עם נפגעים:

1. האם כדאי בכל מקרה לשכור עו"ד שיטפל מול הביטוח או ששמירה מסודרת של האסמכתאות והתנהלות נכונה (שאדם סביר מסוגל לה) מול הביטוח מספקת?
  2. באופן כללי מהם התשלומים המגיעים לנפגעים בתאונה? הבנתי שיש תשלום מיידי (תשלום תכוף) שכדי לקבלו יש להגיש טופס לביטוח ובהמשך נקבעים פיצויים אם יש צורך. אשמח להכוונה ופירוט בנושא.
  3. על מה למעשה מקבלים פיצויים מלבד ההוצאות הישירות (מיון, אמבולנס וכיו"ב)? האם מקבלים מהביטוח החזר על אבדן ימי עבודה? האם על כל הימים? האם מקבלים תשלומים נוספים במקרה שנדרשים טיפולים כגון פיזיותרפיה?
  4. טיפים והכוונה נוספת יתקבלו בברכה. כמו כן שמות של עו"ד דין רלוונטיים שהם מומלצים מנסיון אישי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[*]האם כדאי בכל מקרה לשכור עו"ד שיטפל מול הביטוח או ששמירה מסודרת של האסמכתאות והתנהלות נכונה (שאדם סביר מסוגל לה) מול הביטוח מספקת?

ענית לעצמך בהמשך כאשר שאלת את כל השאלות האלה.

אינך יודע את החוקים ואינך מכיר את ההתנהלות.

אתה כן יכול לנהל בעצמך את ההליך מול חברת הביטוח, אך הפיצויים שתקבל יכולים להיות 1/3 או 1/4 ממה שעו''ד בינוני יכול להוציא. אז איפה חסכת?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צריך עו"ד

2. החזר הוצאות. לדוגמה: מוניות/חניה כדי להגיע לטיפולים רפואיים

תשלום על כאב וסבל

פיצוי כספי בגין הפסד ימי עבודה

פיצוי כספי בגין נכות

במקרה שמצבך הכלכלי דחוק, אפשר לבקש מקדמה על חשבון התשלומים העתידיים שמגיעים לך

3. קופ"ח משלמת על טיפולי פיזיותרפיה ולכן אתה לא מקבל תשלום בגינם

4. לא יכול להמליץ לך על עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות- אני עו"ד המתמחה בנזיקין - נזקי גוף תאונות דרכים מזה כ- 20 שנה.

כבר ענו לך שאתה צריך עו"ד.

בתחום תאונות הדרכים ברוב המקרים שכרו של עוה"ד הוא אחוז מסכום הפיצוי שמקבל הנפגע (8% או 11% או 13% תלוי בשלב בו מסתיים התיק ובתוספת מע"מ)

חברות הביטוח כמו גם בתי המשפט במסגרת פסקי הדין בתחום מוסיפים את שכ"ט העו"ד לסכום הפיצוי.

בדרך כלל פגישת היעוץ הראשונית אף היא ללא עלות מצד הלקוח.

לכן אתה כנפגע לא "מפסיד" אם אתה נעזר בעו"ד אלא רק עשוי ל"הרויח" יותר.

מצטרף להמלצה על עוה"ד סביון ממשרד חיים קליר - עו"ד מעולה. מכיר אותו עוד מהימים שעבדתי כשכיר במשרד חיים קליר וסביון הצטרף אף הוא לצוות המשרד כשכיר צעיר (היום הוא כבר לא כל כך צעיר..:-D8))

שלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על עוה"ד סביון ממשרד חיים קליר - עו"ד מעולה. מכיר אותו עוד מהימים שעבדתי כשכיר במשרד חיים קליר וסביון הצטרף אף הוא לצוות המשרד כשכיר צעיר (היום הוא כבר לא כל כך צעיר..:-D8))

שלמה

היום הוא גם לא כל כך שכיר. הוא אחד השותפים.

וברשותך שלמה שאלה קטנה. כשפונים למשרד בכזה סדר גודל איך מבטיחים שהטיפול ייעשה באמת ע"י עוה"ד שבו אתה מעוניין ולא ע"י אחד הסטאז'רים (במיוחד בתיקים שהם אין הרבה "בשר" מבחינה כספית)?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, היום עוה"ד סביון הוא אחד השותפים.

אין לך דרך להבטיח טיפול אישי של עו"ד כזה או אחר כשאתה פונה למשרד עורכי דין גדול.

למען האמת, גם במשרד עורכי דין בינוני או קטן אין לך דרך להבטיח "טיפול אישי" אלא אם כן הוסכם במפורש.

הרצון שבעל המשרד או אחד השותפים יטפל לך בתיק אישית מובן אך לא תמיד הוא בר יישום במיוחד כשמדובר כהגדרתך בתיק שאין בו "הרבה בשר".

ככל שהמשרד אליו אתה פונה קטן יותר הסיכוי שבעל המשרד יטפל בעצמו בעניינך הוא גבוה יותר.

בכל מקרה, גם אם האינטרס בטיפול אישי מובן, עדיין זה לא ריאלי לצפות שבכל דבר ועניין יטפל בעל העסק עצמו.

כך נניח אינך מצפה שבעל המוסך שמעסיק כמה וכמה פועלים יחליף בעצמו ובמו ידיו, בטיפול 10,000 ק"מ, את פילטר האויר ברכב שלך..נכון ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי

איני בקיא בנוהלי העבודה הנהוגים כיום במשרד חיים קליר ואיני יודע מהו מדרג פיזור הסמכויות בין שותף לשכיר או למתמחה שם.

אני רק יכול להבהיר מה נהוג במשרדי, גם אם יש לי שכירים תחתיי, כל מסמך היוצא מהמשרד עובר ביקורת שלי.

הכי פשוט, תתקשר אל עוה"ד סביון ותשאל אותו או סכם איתו מראש את אופן הטיפול בעניינך.

קורה לי לא אחת שלקוחות הפונים אליי מבקשים שרק אני אטפל בעניינם. אני מבהיר להם מראש שאיני יכול להבטיח להם זאת אבל בכל מקרה כל דבר במשרדי נעשה בפיקוחי ותחת אחריותי- אני "הכתובת" שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...