Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק נגמר מהר מאד כאשר נידלקת הנורה גולף TSI

בראבו
שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בראבו, תרשה לי לסטות טיפה מהנידון, אתה מבין את המשמעויות של תדלוק רק לאחר הופעת נורת דלק?

אתה הורס את המשאבת דלק ואתה יכול לגרום לנזק למנוע, לא מזמן היה פה שרשור על בחור עם גולף tsi שהרכב נכבה לו באמצע הכביש המהיר, בגלל שהמשאבת דלק הלכה לו, עזוב שזה היה כשל עצמי של המשאבה, רק שתבין את הנזקים המכניים ואפילו מסכן את עצמך פיזית בגלל זה, בסוף הנזק יגיע ללא התראה אם תמשיך ככה.

אתה יכול לא להתעלם מדבריי ויכול לקחת אותם לתשומת לבך, אני מנסה לעזור.

שתהיה שנה טובה ובטוחה בדרכים8)

תודה לך ולכל אלה שאומרים לי את זה..בדקתי את העניין עם צ'מפיון עוד ברכב הקודם שלי ונאמר לי במפורש שאין שום בעיה לתדלק כאשר הנורה נדלקת ברכב חדש (ברכב ישן יכולים להיות דברים שיסתמו את הפילטר). בכל מקרה אני מחליף רכב כל שנתיים וחצי 3 אז זה לא כזה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה שונה מפולו ידנית.

בגולף אתה כנראה לוחץ כדי להנות מהטורבו, וטורבו כשהוא עובד, הוא שותה דלק אפילו יותר מרכב עם נפח גדול.

לפי ספר הרכב יש לך 7 ליטר כאשר הנורה נדלקת.

מחשב הרכב מראה לך כמה נשאר לך לנסוע על יתרת הדלק בתנאים הנוכחיים, וכנראה שאופי הנסיעה שלך לא היה כל כך חסכוני בזמן שהנורה נדלקה.

(זה אני שהרכב כבה לו בזמן נסיעה בגלל משאבת דלק שכשלה, אבל בלי שום קשר לדלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משאבת הדלק ברכב היא טבולה היא גם מתקררת מהדלק שבמיכל.

אם אתה נוסע עם פחות משליש מיכל אז המשאבה מתחממת ואורך חייה פוחת.

בצמפיון אף אחד לא יספר לך את זה כמו שגם לא ממש יגידו לחכות דקה לפני כיבוי מנוע ע"מ לשמור על הטורבו

בסופו של דבר כל אחד יעשה עם רכבו/רכושו מה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצ'מפיון לא צריכים לספר לך כיצד לשמור על הרכב בשביל זה יש ספר רכב שבו מפורטים הדברים החשובים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משאבת הדלק ברכב היא טבולה היא גם מתקררת מהדלק שבמיכל.

אם אתה נוסע עם פחות משליש מיכל אז המשאבה מתחממת ואורך חייה פוחת.

בצמפיון אף אחד לא יספר לך את זה כמו שגם לא ממש יגידו לחכות דקה לפני כיבוי מנוע ע"מ לשמור על הטורבו

בסופו של דבר כל אחד יעשה עם רכבו/רכושו מה שהוא רוצה.

משאבות טבולות מתקררות מדלק שעובר דרכן וכל עוד זה קורה, יש קירור יעיל למשאבה ואין בעיה לנסוע עם הרזוובה.

לכן, מה שאמרו בצ'מפיון זה נכון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...