Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לפני קבלת גולף GTI חדשה.

ranll
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי למה לתדלק בGTI באוקטן 98

האם הקטע הזה שייך גם לגולף TSI 160 ?

רשום לי שזה 95

qashoa, אני מזהיר אותך אל תגנוב לי את השרשור בבקשה, אתה מוזמן להמשיך את הסאגה הזאת פה: :)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=319819&page=7&highlight=%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%95+%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D+%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%9B%D7%99%D7%9D

ופה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=320490&page=5

בGTI מומלץ 98 אך לא נדרש, ב1.4 160כ"ס פנה ללינקים שצירפתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום רן,

דבר ראשון תתחדש על הכלי המגניב שרכשת,

כנציג בחברת צ'מפיון (הייתי במחלקת נסיעות מבחן וכן ביצעתי גם מסירות-כיום אני בסיאט) אני יכול להגיד לך כי :

א- הרכב עובר שטיפה וכן ניקיון מאוד יסודי (לא יודע מה היה לרועי וזאת כי שלו מהדור הקודם והרי צ'מפיון רק משפרת ומשתפרת בנושא השירות ללקוח),

ב-לגיב הדלק אז הוראות היצרן ממליצות על 95 אך רוב האנשים שרכשו את הGTI,קופרה,והשניים שעם הלאון קופרה R מתלדקים בדלק 98 וזאת כי הוא יותר טוב והרי הזמנת רכב שיתן לך גם פאן בנהיגה ולא רק שיוט כיפי :arrow:

ג-עניין ההרצה-אנו ממליצים לבצע הרצה לכל רכב של הקבוצה ,ההרצה הינה 1000 ק"מ שמהירות הנסיעה לא יותר מ110.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בכתבה אמנם קצת ישנה, אבל מעניינת ועם קשר לנושא. מסתבר שצ'מפיון אכן מכירים בנזק שנגרם לצבע על ידי מכונות השטיפה.

תגובתם של צ'מפיון לתלונת קונה שמצא שריטות על מכסה המנוע שלו: "צ'מפיון טענה כי לא היו דברים מעולם. הרכב לא עבר טיפולים ושיפוצים לפני מסירתו ללקוח, שכן אין לכך תיעוד. הפגמים בצבע מכסה המנוע נגרמו לטענת צ'מפיון ממכונת שטיפה."

דרך אגב, סתם לידע כללי.

היה מבחן של הילוך חמישי אני חושב, מה הכי פחות מזיק לצבע, מכונה, שטיפה ידנית, או שטיפה בלחץ מים.

ואיזה פלא, המכונה הכי פחות הזיקה.

שים לב שבסוף הסרטון פול מציין, שאלמלא המגב ששימש לייבוש בשטיפה הידנית - הרכב היה יוצא בסדר גמור.

יש יוצאים מן הכלל, אבל רוב הסיכויים שהרכב שלו יגיע במצב טוב. במיוחד אם הוא לבן (שעליו דברים פחות בולטים) ולכן לא צריך סתם להלחיץ את הבחור. הנקודה שלי הייתה שסביר להניח, עקב השטיפות שהוא יעשה לרכב כל שבוע, יופיעו לו סימני swirl marks. אז מה שמגיע בזמן קבלת הרכב באמת לא קריטי.

לא אמרתי לא לעשות ווקס, זה אפילו מומלץ.

התכוונתי שפוליש לא כדאי לעשות לצבע חדש.

מסכים לגבי הווקס והפוליש. בעניין ה-swirl marks, אם השטיפות שהוא יעשה לרכב כל שבוע ייעשו בצורה נכונה, אין סיבה שיהיו לו swirl marks.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן מצטער לשמוע שעברת הרבה תלאות בדרך.

העיקר שתקבל את הרכב בקרוב, אם לא שירוקו הgti היתה הבחירה שלי( למרות שהיתי צריך לסחוט את הכיס).

הצבע לבן הכי מתאים לה.

באיזה סניף רכשת את הרכב?

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רן,

דבר ראשון תתחדש על הכלי המגניב שרכשת,

כנציג בחברת צ'מפיון (הייתי במחלקת נסיעות מבחן וכן ביצעתי גם מסירות-כיום אני בסיאט) אני יכול להגיד לך כי :

א- הרכב עובר שטיפה וכן ניקיון מאוד יסודי (לא יודע מה היה לרועי וזאת כי שלו מהדור הקודם והרי צ'מפיון רק משפרת ומשתפרת בנושא השירות ללקוח),

ב-לגיב הדלק אז הוראות היצרן ממליצות על 95 אך רוב האנשים שרכשו את הGTI,קופרה,והשניים שעם הלאון קופרה R מתלדקים בדלק 98 וזאת כי הוא יותר טוב והרי הזמנת רכב שיתן לך גם פאן בנהיגה ולא רק שיוט כיפי :arrow:

ג-עניין ההרצה-אנו ממליצים לבצע הרצה לכל רכב של הקבוצה ,ההרצה הינה 1000 ק"מ שמהירות הנסיעה לא יותר מ110.

אם לא חובה 95 , אז מדוע הרכב מגיע מהיבואן עם מדבקה בעברית בתוך דלתית הדלק בה כתוב בעברית אדום על גבי לבן " אוקטן 98 " ?

המדבקה הזו מכסה את המדבקה של היצרן בה כתוב: 98(95) כלומר לפי מה שאני הבנתי : אפשר 95, מומלץ 98.

מה יעשו אלו שלא טרחו להסתכל מתחת למדבקה שצ'מפיון מדביקים בארץ ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן מצטער לשמוע שעברת הרבה תלאות בדרך.

העיקר שתקבל את הרכב בקרוב, אם לא שירוקו הgti היתה הבחירה שלי( למרות שהיתי צריך לסחוט את הכיס).

הצבע לבן הכי מתאים לה.

באיזה סניף רכשת את הרכב?

באולם תצוגה/מוסך בחולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר לשרשור, נניח והיום שחררו את הרכב שלי מהנמל. כמה זמן בתכלס יקח עד שאקבל אותו?(אמרו לי ש15 ימי עסקים) השאלה היא אם יש סיכוי שבפחות?

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לענות לך.

אני ביצעתי העברה בנקאית, שלחתי להם את האישור העברה (הכסף עבר למעשה רק למחרת) והרכב נכנס לתור.

אני מבין את ההתלהבות והלחץ לקבל את הרכב אך יום לפה או יום לשם זה כבר זניח,

תנסה להנות מההתרגשות הזאת עכשיו של לפני. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרגשות יש כבר שלושה חודשים.

בינתיים 180 שקל ביום הולך על השכרת רכב לא כולל דלק, זה סיבה למה אני רוצה שהאוטו יגיע כבר.

איך אומרים, הסבלנות מרירה אך פרותיה מתוקים.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות מהשטח!

צ'מפיון לקחו את עניין השטיפה לתשומת ליבם!

הגיע לידי וידאו של הרכב בשטיפה חיצונית!

תענוג לראות את ההשקעה בניקיון הרכב, ראו ושיפטו בעצמכם:

GTI שטיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חובה 95 , אז מדוע הרכב מגיע מהיבואן עם מדבקה בעברית בתוך דלתית הדלק בה כתוב בעברית אדום על גבי לבן " אוקטן 98 " ?

המדבקה הזו מכסה את המדבקה של היצרן בה כתוב: 98(95) כלומר לפי מה שאני הבנתי : אפשר 95, מומלץ 98.

מה יעשו אלו שלא טרחו להסתכל מתחת למדבקה שצ'מפיון מדביקים בארץ ?

וואלה זה צ'מפיון מדביקים? אני חשבתי שזה הבעלים הקודם של רכבי :? (אפילו התקשרתי לכמה מוסכים של צ'מפיון ובכולם אמרו שאפשר 95 ואין נזק משמעותי)

גם אני שאלתי את זה פעם אגב - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2193361&postcount=1

גם אצלי רשום 98 או 95.

אני ממלא 95 כבר שנתיים והכל תקין.

כנ"ל :)

ranll - מזל"ט,פנק בתמונות כשתוכל ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...