Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לפני קבלת גולף GTI חדשה.

ranll
שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל,

באם תדלק 95 לא יקרה כלום ואתה יודע זאת טוב מאוד אממה אתה יודע שה98 מוציא תגובה יותר טובה ואת זה יודעים רוב האנשים שאוהבים מכוניות ואוהבים לנהוג,כמובן שאני מכיר בחור שנוהג בלאון קופרה ונוהג בה כאילו וזו לאון 1.6 והוא אף מתדלק 95 (אצלו באמת חבל לתדלק 98 כי הוא לא מנצל כלום מהרכב) אז... יש גם כאלה .

לגבי ההתנהלות של ה15 יום אז אני יכול להגיד (מראות עיני בלבד) כי ה15 יום נותנים זמן להרבה דברים בכדי שהרכב יגיע אלייך תקין,יפה וללא תקלות.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יודע ולמרות זאת אין לי אומץ/ לב לשים 95 :)

את התשובה אני מתכוון לקבל בצורה מדעית, כשיגיע כבל הדיאגנוסטיקה החדש שהזמנתי,

אסע עם VAG COM מחובר ואראה בזמן אמת כמה תיקוני הצתה מתבצעים בזמן X מסויים בנסיעה מסויימת עבור כל אוקטן.

לדוגמא:

אם עבור 95 יבוצע תיקון 1 בX זמן ועבור 98 0 תיקונים, אז מבחינתי זה קביל.

אם עבור 95 יבוצעו באיזור 10 תיקונים ועבור 98 0-1 תיקונים עבור אותו X זמן, אז כנראה שה95 לא מתאים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם תדלק 95 לא יקרה כלום ואתה יודע זאת טוב מאוד אממה אתה יודע שה98 מוציא תגובה יותר טובה ואת זה יודעים רוב האנשים שאוהבים מכוניות ואוהבים לנהוג,כמובן שאני מכיר בחור שנוהג בלאון קופרה ונוהג בה כאילו וזו לאון 1.6 והוא אף מתדלק 95 (אצלו באמת חבל לתדלק 98 כי הוא לא מנצל כלום מהרכב) אז... יש גם כאלה .

ותתפלא, יש גם אנשים שאוהבים מכוניות ואוהבים לנהוג, שיודעים את היתרונות של 98 ועדיין ממלאים 95 (כי לא בא להם לשלם תוספת של יותר משקל לליטר) ובכל זאת לא נוסעים ברכב שלהם כאילו הוא לאון 1.6 וכן מנצלים את רוב היכולות של הרכב שלהם. אז... יש גם כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דדי, תודה על התגובה.

השאלה המעניינת היא כמה באמת מפסידים במנוע הזה (ללא שיפורים) כאשר מתדלקים 95.

מעניין מה המסקנות בנושא של החבר'ה מסדנאות השיפורים קרי פיט-סטופ, E&A וכו'...

(הרי אם למישהו יש מידע מהשטח שמבוסס על מדידות זה כנראה להם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם מנוע זהה על 95, בספר הרכב כתוב שאפשר למלא 95 או 98 רק שצריך לקחת בחשבון ירידה קלה בביצועים ב- 95.

בגלל העדר הפיקוח על 98 בארץ יש יתרון ל-95 בדמות סיכוי נמוך יותר לדלק מהול.

בקליאו ספורט שמתי רק 98 כי בה היצרן ממליץ על 98.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה סטנדרטי 98 לא ייתן לך כמעט כלום.

תנסה בעצמך ותראה.

אני ב2.0TFSI שלי מתדלק רק 95 ולא ממש נוהג כמו1.6.

בקשר לפחד- מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותתפלא, יש גם אנשים שאוהבים מכוניות ואוהבים לנהוג, שיודעים את היתרונות של 98 ועדיין ממלאים 95 (כי לא בא להם לשלם תוספת של יותר משקל לליטר) ובכל זאת לא נוסעים ברכב שלהם כאילו הוא לאון 1.6 וכן מנצלים את רוב היכולות של הרכב שלהם. אז... יש גם כאלה.

יקירי,

את עניין הלאון 1.6 כנראה לא הבנת כמו שריציתי אך זה לא נורא (כמו לקנות S3 אך לא למשוך טיפה סל"ד כי מנסים לשבור שיא בצריכת דלק ).

לגבי ה95 אז ברור שמה שכתבת הוא נכון אך אתה יכול להסכים כם לגבי ה98.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת לנסוע חזק עם הרכב, לא? אז למשל אני כן נוסע חזק עם הרכב אבל עדיין מנסה לחסוך בדלק בנסיעות השגרתיות שלי.

אתה לא תראה אותי מתגרזן על הכביש רק כי יש לי S3. רוב הזמן אני לא צריך לנסוע חזק, לבזבז דלק ולהגביר את הבלאי של הרכב.

כמובן שאני מסכים לגבי ה98. ברור שהביצועים שלו טובים יותר. אבל ה95 לא מזיק לרכב.

אני מעדיף להתקין צ'יפ ל95 ולקבל 315 כ"ס (שזה חזק בהרבה מה265 שאמורים להיות לרכב עם 98 ) ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להסביר לי איך אני יכול לראות את המכוניות שהגיעו לנמל? האם ניתן להגיע לשם בשבת?

אתמול התקשרו אלי מצ'מפיון ואמרו שהשירוקו האדומה "שלי" הגיעה לנמל ואם אשלם את יתרת הסכום, תוך שבועיים היא אצלי.

העניין הוא שלא ראיתי אדומה במציאות ולשאלתי אם ניתן לראות את האוטו נציג המכירות אמר שלא, "כי הוא מכוסה בגריז".

אני רוצה לראות כמה שחורות יש שם, אולי יתמזל מזלי ומישהו יבטל הזמנה (אחרת אצטרך לחכות לסוף אוגוסט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם גריז אבל הן ממש מלוכלכות.

יצא לי לראות שירוקו אדומה,אני אישית הכי אהבתי את הלבן(וזה גם מה שהזמנתי). בארץ שלנו צבעים כאלה הם "בעיתיים" לכל האנשים שאוהבים להשאיר מתנות על האוטו וכ'ו.

יש בפורום חבר שיש לו שירוקו אדומה,תראה אם תוכל להגיע לראות את הרכב שלו ולהתרשם.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באולם תצוגה/מוסך בחולון.

אני מקווה ששחר דאג שתקבל שירות כמו שצריך כשהיה לי טוארג V8 הייתי מטפל אצלו הבנאדם כמו חבר גם ההורים שלי טיפלו אצלו וכל הזמן היה נותן יחס של משפחה.

תתחדש על הרכישה רכב מצוין.  

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...