Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לפני קבלת גולף GTI חדשה.

ranll
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו יודע אם על שירוקו (הזולה ביותר) רוב חברות הביטוח מחייבות איתוראן?

אם לא, עדיף לי לוותר עליו ולחסוך במחיר, או לבקש במקומו דיבורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש.

לגבי עניין מערכות איתור, רוב חברות הביטוח דורשות אותו לרכב שהוא מעל 160K.

שאני ביררתי רק מגדל הסכימו לבטח בלי איתוראן אך העלות היתה ב2K יותר גבוה מביטוח של הראל(שכן דורשים מערכת איתור).

אם אתה הולך להחזיק את הרכב מעל שנה יותר משתלם לעשות איתוראן.

באיזה סוכנות רכשת את הרכב? מהרגע שנחתמה העסקה יש ליבואן 15 ימי עסקים להעביר לך את הרכב,בטח יקח בין שבועיים לשלושה.

במקרה ראית בבונדד שירוקו לבנה שקוראת בשמי? :).

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן,לפי מה שאני ביררתי דרך אלייד מוטורוס החברה היחידה שמוכנה לבטח בלי מערכת איתור זה מגדל.

לפי מה שהבנתי מגדל לא נחשב לחברת ביטוח טובה.

בכל אופן אני נהג מתחת לגיל 24,המחיר של מגדל יקר יותר מאשר הראל ב2K בכל שנה,הרכב הולך להיות אצלי 3 שנים.

חוץ מהעלות הראשונית של 2.5K על פוינטר יש עלות חודשית של 59 ש"ח.

יוצא לי ב3 שנים 4600 ש"ח(מורכב מעלות של המערכת עצמה ומעלות חודשית כפול 36) שבעצם במגדל יצא לי 6000 יותר מאשר בהראל למשך אותה תקופה.

בכל אופן(מבחיניתי שאני מתחת לגיל 24) יותר כדאי מבחינה כספית כן לשים מערכת איתור.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ QUOTE=gil;2561067]אל תגזים לגבי ה-swirl marks והדיטיילר. הרכב יגיע במצב טוב מאוד (חדש...) ואל תכניס לעצמך דברים מיותרים לראש.

בכל מקרה אחרי פעם שתשטוף אותו בעצמך, רוב הסיכויים שיתחילו להופיע סימנים שאתה אפילו לא תראה - אלא אם אתה נוהג להביא את מוצרי השטיפה המובילים בעולם.

את הדיטיילינג תעשה אחרי חצי שנה, שתהיה סיבה.

אני מקווה שהרכב שלו יגיע "במצב טוב מאוד", כי שלי לא הגיע ככה. זה מילא, אבל אני לא מבין את ההמלצה שלא לעשות לאוטו ווקס כחדש. זה הזמן הטוב ביותר להתחיל להגן על הצבע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק בקשר לואקס. זה לא עושה שום נזק, להתחיל מיידית.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, אל דאגה, תמונות יגיעו.

איתן, בזמנו כשביררתי לגביי השירוקו 1.4 ידני גם דרשו ממני איתוראן/פוינטר.

בן ה, כשהייתי בבונדד העיניים שלי סרקו ללא הרף את כל הרכבים בחניון,

(הבנתי למה הקופסא השחורה במטוס היא בצבע כתום, מכל הרכבים נורא בלטו הסיאט הכתומות! ובכלל היו מלא סיאטים).

לא שמתי לב לשירוקו, זאת חנייה ענקית ואתה מתחיל להתבלבל מכל המכוניות. :)

מה שכן, בליין אחרי שטיפה ראיתי GTI פרמיום לבנה מדהימה, מישהו עומד לשמוח מאוד השבוע.

כל זה היה יום ראשון הזה ואז בוצע התשלום, מקווה באמת שלא ייקח להם 3 שבועות להכין את הרכב,

אולי זה שהם משלמים לי על רכב שכור בינתיים ייתן להם מוטיבציה לשחרר לי כבר את הרכב.

אחרי שנסעתי משם הרגשתי שנפנפו לי את הגלידה(וניל) מול העיניים ולקחו בחזרה,

בכלל זאת חוויה מפוקפקת לראות את הרכב ככה יתום ומלוכלך, אך מרגיע שהרכב הגיע ארצה ולפי המפרט.

Ofer&Roee, תודה על ההמלצה לווקס, אבדוק בהמשך כשהרכב יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים הקודמים של הרכב שלי הזמינו את הפרימיום עם סלון עור וקסנון מקורי. לבנה 3 דלתות.

בקשר לפויינטר זה 50 ש"ח אם הביטוח לא דורש יחידת גיבוי אלא רק פויינטר אחד.

דמי המנוי ליחידה השניה הם עוד 9 ש"ח . אני לא איקטבתי אותה אצלי כי הביטוח לא דרש.

איתן: המלצה שלי :כמה שפחות התקנות מקומיות. לא חיישני רוורס , לא דיבורית. לא רוצה מתנות כאלה שדורשות פירוק פלסטיקה.

אם רוצים לפנק שיתנו מודול BT שמתחבר לRCD510 או חיישני רוורס / מצלמת רוורס מקוריים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים הקודמים של הרכב שלי הזמינו את הפרימיום עם סלון עור וקסנון מקורי. לבנה כמובן.

יצא לי לראות הרבה GTI בחיים אבל נראה לי שעדיין לא יצא לי לראות גולף עם ריפודי עור.

אמרת שהבעלים הקודם שלך הרכב שלך קנה גולף GTI בשביל האבזור ולא בשביל הנהיגה... קצת מוזר לא?

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,כמה זמן אמרו לך שייקח לאוטו להגיע?

ששאלתי אם באמת לוקח 15 ימי עסקים הסוכן אמר שהוא לא רוצה להגיד לי סתם אבל שזה לוקח בין שבועיים לשלושה.

אם אפשר לדעת,מדוע משלמים לך על רכב סחור? התחייבו לתאריך מסויים שהאוטו יגיע ואיחרו את התאריך?

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהרכב שלו יגיע "במצב טוב מאוד", כי שלי לא הגיע ככה. זה מילא, אבל אני לא מבין את ההמלצה שלא לעשות לאוטו ווקס כחדש. זה הזמן הטוב ביותר להתחיל להגן על הצבע.

יש יוצאים מן הכלל, אבל רוב הסיכויים שהרכב שלו יגיע במצב טוב. במיוחד אם הוא לבן (שעליו דברים פחות בולטים) ולכן לא צריך סתם להלחיץ את הבחור. הנקודה שלי הייתה שסביר להניח, עקב השטיפות שהוא יעשה לרכב כל שבוע, יופיעו לו סימני swirl marks. אז מה שמגיע בזמן קבלת הרכב באמת לא קריטי.

לא אמרתי לא לעשות ווקס, זה אפילו מומלץ.

התכוונתי שפוליש לא כדאי לעשות לצבע חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות טיפה על השרשור.

מסקרן אותי מדוע לוקח ליבואן הרבה זמן להכין את הרכב למסירה,כמה זמן לוקח לעשות לו רישיון? יום/יומיים?

צריך להתקין בו מערכת איתור וזהו(למי שלא הזמין כל מיני תוספות).

אני יודע שGPS מתקינים כבר גם בבונדד כי זה התקנה מאוד פשוטה.

אז למה לוקח שבועיים/שלושה עד שמקבלים את הרכב?

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, סתם לידע כללי.

היה מבחן של הילוך חמישי אני חושב, מה הכי פחות מזיק לצבע, מכונה, שטיפה ידנית, או שטיפה בלחץ מים.

ואיזה פלא, המכונה הכי פחות הזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות הרבה GTI בחיים אבל נראה לי שעדיין לא יצא לי לראות גולף עם ריפודי עור.

אמרת שהבעלים הקודם שלך הרכב שלך קנה גולף GTI בשביל האבזור ולא בשביל הנהיגה... קצת מוזר לא?

אם תשלם את הכסף, צ'מפיון יספקו לך את זה.

היו בארץ אפילו כמה גולף GTI דור 4 שהסתובבו עם רקארו עור עם תפרים אדומים.

לדעתי היתה גם אחת מודל 2008 עם עור.

בקשר לבעלים הקודם: את ה GTI הנוכחית שלי הם רכשו כנראה בגלל האיבזור אבל דרך האיבזור גילו את ההנאה מנהיגה. :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן ה, הרכב השכור הוא לאחר תלאות רבות שעברתי עם צ'מפיון.

אתה הולך להצטער ששאלת את השאלה הזאת...

הייתי אמור להיות עם שירוקו חדשה 1.4 ידנית כבר בחודש אוקטובר שנה שעברה אך הרכב איחר להגיע ופתאום השיקו את הGTI החדשה.

מיד החלפתי את ההזמנה לGTI בנובמבר והייתי אמור להיות עם הGTI בסוף פברואר השנה.

אני לא יודע מה קרה שם, אבל שוב פתאום באמצע ינואר או שזה היה נובמבר התקשרו אליי ואמרו שהגיע הרכב, מיד התחלתי בטלפונים לבנק ולסוכנויות ביטוח כאשר לאחר יום-יומיים הודיעו לי שהרכב ללא שליטה מההגה והציעו הנחה של 2000 ש"ח.

אמרתי להם שהם לא הוגנים כי:

א. הם תימחרו את התוספת של השליטה מההגה בשירוקו במחיר של 3200 ש"ח.

ב. זה לא מה שהזמנתי.

אמרתי להם שאני אחכה לרכב שלי ונאמר לי שהוא יגיע בסוף מרץ.

לקראת סוף מרץ אמרו לי שלא יודעים מתי אבל כנראה סוף מאי תחילת יוני.

ספגתי עלויות של שכירת רכב (ליסינג) תקופה ארוכה כאשר בסוף מרץ כמעט ונשברתי,

אחרי שיחות ארוכות עם צ'מפיון נתנו לי רכב על חשבונם מתחילת אפריל ועד שיגיע הרכב.

(גם על זה היו ויכוחים, רצו לתת לי פולו, לא הסכמתי במיוחד מהאספקט הבטיחותי [לא סתם רכשתי GTI, הבטיחות מאוד חשובה לי], בסוף שחררו לי גולף.)

ודווקא עכשיו שכבר התחלתי להתרגל לגולף 1.6 DSG MK6 מגיעה הGTI, איזה רעים הם. :)

עזוב שעברתי כמה "מדורי גיהנום" עם התמחור של הGTI שהשתנה תוך כדי וכו'...

הגעתי למפקדה בגרמניה והגעתי למנהלים בכירים בצ'מפיון וחבר דירקטוריון אחד שעזרו המון.

(לולא הם כנראה שכבר הכל היה מתבטל, אם הם רואים את זה, תודה על העזרה.)

כמעט וביטלתי את ההזמנה כמה פעמים בתוך התקופה הזאת והנה אני כאן עכשיו לאחר 7 חודשים מנסה להיות אופטימי כמו שgil אמר לי.

צ'מפיון הוציאו לי את המיץ אבל איכשהוא יצאו בסוף בסדר. (כנראה משהו השתבש שם או שנתנו את הרכב שלי למישהו אחר?!) 

כשהם רוצים לתת שירות הם יודעים איך רק חבל שהם לא נוקטים בגישה "בעד הלקוח" כבר מהתחלה.

ובטון קצת פחות רציני,

לפעמים התחושה היא שצ'מפיון מתנהגים כמו הבחורה הכי שווה על הבר. (על כל המשתמע מכך) :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...