Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לקניית סיאט איביזה 2002

Guest pilpell_1
שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אני מעוניינת לקנות רכב סיאט איביזה, שנת 2002. עשיתי לה בדיקה לפני הקנייה ואני רוצה לשמוע אם הרכב שווה:

מנוע,מערכת קירור,מערכת דלק,מערכת הצתה:רעש מערכת זימון ושסתומים,לבדוק מועד החלפת רצועת תיזמון,נזילת שמן מנוע,שריפת שמן.

סרו קידמי ומערכת היגוי:לתקן לכוון ציר קידמי ואחורי+חופשים.

קפיצים:בלאי בולמי זעזועים.

מערכת אורות:לתקן אורות.

מערכת בלמים:לפרק גלגלים לבדיקה.

העברת כוח:בלאי דיסקיות הילוכים,חופש ונקישה בשילוב הילוכים והשייה.

לא עברה תאונות יד שנייה,עברה 160000 ק"מ,מחיר מחירון שלה 30600,מבקשים 30000,רוצה לשמוע איך יצאה הבדיקה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אוטומטי?

סה"כ בדיקה טובה למרות שלא ציינת מה לגבי פגיעות או תיקוני פח (כן רשמת שלא עברה תאונות השאלה מה כתבו לגבי זה). כן יש לעשות טיפול גדול כללי ולהחליף טיימינג, להחליף חלקים של מערכת היגוי שיש בהם חופשים ולעשות כיוון פרונט. לבדוק לגבי שריפת שמן.

כמוון לסגור מחיר בהתאם לעלות תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה,לגבי שילדת מרכב אז לחיצות פח פגיעות ושריטות,תיקוני פח וצבע,חלקי פלסטיק פגום+ריפוד, החשש שלי הוא שעשו מאוטו מכונית מרוצים בגלל שהיא יחסית 2002 וכל כך הרבה בלאי,ויש לי חשש שאצטרך עוד מעט גם להחליף תיבה אוטומטית בגלל בלאי דיסקיות ההילוכים,ובלאי בולמי זעזועים,כנראה גם טסט אני לא אעבור עם זה,ועוד היה כתוב באתר ששריפת שמן סימן שמנוע לקראת סופו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת ההילוכים לא חפה מבעיות, לפי הבוחן. שיפוץ/החלפת תיבת הילוכים אוטומטית אינו תהליך זול וכדאי לקחת זאת בחשבון.

אם הרכב מוצא חן בעינייך, כדאי להציע למוכר מחיר מחירון בהפחתת טיפול כללי + טיימינג + מחצית מעלות החלפת בולמי הזעזועים וכמחצית מעלות שיפוץ התיבה שעשויה להתרחש כבר בזמן הקרוב.

לא להתפתות לקנות את הרכב במחיר המבוקש! כמו שכתבו כאן לא פעם -- ישנם הרבה דגים בים, ועם מעט סבלנות ניתן יהיה לרכוש אקזמפלר שמור בהרבה!

בהצלחה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא מהטרייד אין ורציתי לדעת האם הסוחרים שקונים לחברה רכבים קונים מאנשים שרוצים להיפטר מהרכבים בכל מחיר,האם שווה לקנות מהטרייד אין אוטו מהסוג הזה או להתרחק??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לפתוח נושא דומה על סיאט איביזה 2002, אבל אני כבר אתפוס טרמפ על האשכול הזה.

רציתי לשמוע חוות דעת על האוטו, מבחינת אמינות בעיקר.

המחיר שלו(בסביבות ה30K) סביר לחלוטין, אבל העובדה שהוא אירופאי ולא יפני מרתיע אותי מאוד לקנות אותו בשל פחד מטיפולים תכופים מדי וכו'.

אשמח לשמוע חוות דעת על האוטו בנושא הזה בעיקר, ובכלל מה אתם חושבים על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...