Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריעות זפת פזקר VS יריעות דיינמט

RHAK123
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה , כבר הרבה זמן שאני מחפש דרך להוציא מהדוטק שלי יותר , או מה שלפחות טוענים שיש להם להציע , אני לא יודע מה איתכם,אבל ממש מתסכל אותי שכדי לעשות איטום לרכב יכול לעלות יותר מהמערכת עצמה ,אז חשבתי , למה לא להחליף את החומר

ה"מיוחד" לרכב בחומר "מיוחד" לשאר השוק ?? במיוחד שלפי מה שהבנתי , הבדלי המחירים נעים במאות אחוזים ויותר.

חכמי הפורום , אני יודע שחייב להיות הבדל בין השניים , אבל האם הוא זניח מעט , (כמו חברות של RCA )וניתן להשיג עם יריעות זפת סאונד הרבה יותר טוב ויותר באס , ותוצאה לא רעה בכלל ??

תודה רבה, והמשך יום מעולה ..רועי @

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר שאוטופרט שלטו בשוק האיטום, המחירים היו בשמיים ואנשים חיפשו פתרונות שונים ומשונים (ובצדק)

אבל היום שבמאות בודדות של שקלים אתה קונה חומר לאיטום בסיסי של דלת

כבר אין טעם בהרפתקאות האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק על ריפה-בנד (Repa-band) חומר איטום תוצרת גרמניה עשוי שכבות ביטומניות עם יריעת אלומיניום, נועד לאיטום ארובות וחלקי מתכת בגגות, בתכלס בעל spec זהה לdynamat xtreme. והמחיר: 50% (מחושב לפי שטח). יש להם יבואן בארץ.

אני בזמנו רציתי להשתמש בזה אבל לא היה במלאי ולא רציתי לחכות יותר, אבל יש מצב שעכשיו כבר יש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם הרפה בנד היא שהעובי של כל יריעה הוא חצי מהעובי של יריעה אחת של דיינאמאט או סקנד סקין דמפליפייר פרו...

אז יוצא שהמחיר אותו הדבר.

אם כבר הייתי מתעניין בVOODOMAT שסטאס הזמין - בזמנו שקלתי גם כן להזמין.

מעבר לכך אל תיגע בפזקר - חומר מסריח ולא בריא, מתייבש ומעבד את כל התכונות שלו ואי אפשר להדביק עליו שכבות נוספות - מנסיון... תתרחק.

רציתי גם לקנות גליל של EDEAD של אלמנטל דיזיין אבל עלות המשלוח פשוט שערוריה לשמה.

במחיר שאתה קונה היום קיט באלק של דיינאמאט אתה מבודד שתי דלתות בצורה מכובדת של שתי שכבות מלאות לכל דלת - שווה את ההשקעה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל בידוד בסיסי (בפעם הטריליון - לא איטום, בידוד!) לא צריך משכנתא. ביאריס שלי 10 יריעות עשו עבודה מעל ומעבר והעלות ממש לא הייתה אסטרונומית. אין לי ספק שבספקים שאם הייתי משקיע את אותו הסכום בשדרוג הרמקולים הקדמיים התמורה הייתה נמוכה משמעותית.

על פזקר אני ממש לא ממליץ. החומר מתקשה ומתנתק לאחר פרק זמן, הוא לא מיועד להדבקה על פח בצורה אנכית.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיינמאט אקסטרים באלק (זה מה שנבחר אצלי ברכב)

זה 18 על 32 אינץ'

שזה בעברית 80X45 ס"מ בקירוב

השתמשתי ב6 יריעות כאלה בשביל שתי דלתות קדמיות פנימי+חיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,אז לא פזקר ספיציפית , אבל אתם שמים לב שבמחיר של איטום\בידוד (מה שייתן סאונד ובאס טוב יותר לא יודעכבר ) של 4 דלתות עם

הדיינמט הזה, אפשר באותו מחיר לאטום\לבודד 3 מכוניות ?

יש עוד חברה טובה מפזקר\פיתרון אחר לשיפור ? תודה רבה על התשובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי ברפה בנד לאיתום שתי דלתות ,

אני בטוח שזה לא נותן את אותה התוצאה כמו חומר יעודי אבל לדרישות שלי הוא הספיק לחלוטין ויצאתי מרוצה.

החומר עבור שתי הדלתות עלה לי כ - 500 שקלים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה..

מהיא בדיוק המטרה של איטום הדלתות/ בידוד הדלתות ברכב כאשר מדברים על נושא הסאונד ?

מה בעצם מנסים להשיג ?

יריעות ביטומניות זה דבר שיכול לשמש תחליף לאיטום ?

יש לי חבר שמתעסק עם יריעות ביטומניות לאיטום שאולי אני יכול לעזור לכם מבחינת מחירים בנושא הזה, בכדי לא לקרוע את הכיס, וגם קצת נגיד באיזור מרכז הארץ ..

אשמח לקצת מידע בנושא.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה הבסיסית של החומר היה להדביק משקל כמה שיותר גדול על משטח משוחרר, כדי שהתדר תהודה של אותו חלק ירד מתה לתחום פחות שמיע, וגם ככל שהתדר יורד כך צריך להפעיל יותר כוח כדי להגיע לאותה רמה של רעש = החלק עדיין מרעיש, אך בתדר נמוך יותר ובעוצמה חלשה יותר.

בנוסף, החומר משומש כדי לסתום את החורים בדלת - ליצור נפח אתום מעולם החיצון. ושהסתימות לא יהיו דקים ולא יזוזו עם הרוח...

לפחות כה זה עם הדיינמט ושאר חומרים מסוגו.

[under construction]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...