Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מאוטומוטור 2004

theshadowmaster
שימו לב! השרשור הזה בן 7356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק בנוגע למופע - מן הסתם מה ש"קצת" עזר לסובארו לסחוב מול שתי המפלצות היה - שניתקו בהן את בקרת המשיכה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית ממש נהנתי!

הפורש קאררה GT היתה מ-ד-ה-י-מ-ה לא פחות ולא יותר,הרוחב, העוצמה הכל .....לכו תראו, חייב!

באולם הגדול של מרצדס, מיצובישי, פג'ו הכי נהנתי ,נתנו להיכנס למכוניות הם ענו על כל שאלה.

שאר האולמות פחות.האנשים שהביאו לשם ברובם לא הבינו כלום ולא הצליחו לענות על שאלות בסיסיות ביותר.

ולמה ל CSL היה חלונות חשמל ורדיו???? זה! עצבן אותי.איפה נעלמה הטוהרה שבמכונית הזאת? בושה וחרפה

יש עוד מלא מלא דברים לכתוב.אבל אני אדם עצלן ועייף לכו תראו,שווה.

הכוסית הגבוה(190 ס"מ, כמעט כמוני) מנתניה...אם מישהו רוצה טלפון בפרטי(כן הלוואי)

היה שווה ללכת רק בשביל הדוגמניות :lol:

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

במשפט אחד - WOW.

היה מדהים.

מזמן לא החסרתי כל כך הרבה פעימות.

היופי.

השלמות.

האיכות.

הרגליים.

איזה דוגמניות שוות סמל"ת הביאו.

כל הכבוד להם.

:lol:

וברצינות - היה חביב. למזלי, זה גם היה חינם.

כמה נקודות :

1) הקאררה מדהימה.

2) הקאררה מדהימה.

3) היו עוד כמה רכבים נחמדים... :wink: כמו למשל : רכב הראלי-פיבר של סקודה :p , ה"כאילו"-זוכת-דאקאר של ניסאן, האלתיאה המוצלחת, ה206RC די מרשימה, הקופרהR שנראית לא רע בכלל, 350Z מרשימה מאוד, המגאן קופה נראית טוב ב18" ובשחור :D , הסדרה 6 מ-ר-ה-י-ב-ה, פשוט ככה. הCSL - חלום.

האוו - מאכזב לראות שהדש בורד הוא אותו דש בורד של הלאנסר הישנות, פשוט מאכזב.

מעבר לזה - שוב, ח"ח ענק לסמל"ת על הבנות!!!!!!! :lol::lol: ... אה, ועל האלפא GT שנראית ואוו 8)

ועוד משהו - היה קטע משעשע כשהגענו עם אחד החבר'ה של "המאגר"... הייתה שם MR2 מרוסקת תלויה על הקיר והוא ניסה להתקיל אותנו : "אתם יודעים איזה רכב זה?!"... למזלו הרע - הוא נפל על חבר'ה שידעו קצת יותר ממנו :wink: .

היה משעשע להסביר לו את ההבדל בין מנוע מרכזי לאחורי, ולראות נחנק כששאלנו אם יש להם רדיודיסק לבימר E36... :)

בסה"כ - שווה את ההזמנה חינם :) לא שקל מעבר לזה...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליבו הוצגה? נתנו לשבת ב-407 לדוגמא?בשאר הדגמים הרגילים?

המליבו הוצגה - לא מרשימה.

ב407 נתנו לשבת עפ"י מה שראיתי.

ברוב הרכבים משום מה לא נתנו לשבת...

וסיכום קולע לתערוכה : "מכוניות יפות.כוסיות.חינם. מה יכול להיות רע?" 8)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דברים כמו -מכוניות ישנות, מכוניות על שלט ,מופעי שטח(לפחות עד שעזבתי בצהריים), אבל בסך הכל היה בסדר במיוחד אם נזכרים למה היינו צריכים ללכת שנה שעברה... וכמובן ח"ח לס"מלת!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליבו הוצגה? נתנו לשבת ב-407 לדוגמא?בשאר הדגמים הרגילים?

היו 407 רגילה ואחת סטיישן. הרגילה הייתה על תצוגה מסתובבת, ככה שממש לא היה ניתן לשבת בה. לגבי הסטיישן לא שמתי לב...יכול להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לZ הציגו את המיקרה? (שמעניינת אותי יותר מהZ).

מצמץ, שמתעניין הפעם במכוניות הרגילות מאשר ה"על" וכו'.

היא הייתה שם. נראתה סתמית למדי. אהבתי לעומת זאת את האפסילון של לנצ'יה. מכונית קטנה עם עיצוב מוזר קצת (פרונט מפחיד למדי) אבל מבפנים היא מפוארת כמו מכונית מנהלים. שליטה מההגה, שני סאנרופים, בד נעים למגע על לוח השעונים והמון פיצ'פקס... (תמונה מצורפת :wink: )

רוני

סמלת מתכוננים באמת להביא את האפסילון? מישהו יודע מה יהיה תג המחיר שלה ומתי היא תמכר בארץ(אם בכלל)?

רכב מדהים :!:

אני שונא צרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שם לב ליונדאי טוסון? ואם יש מישהו שצילם אני אשמח לראות ( למרות שאחרי החג היא כבר תהיה באולמות התצוגה...) :multi: ,בתור אחד שעבד לפחות בשלושת התערוכות האחרונות אני ממש שמח שלא נידבו אותי השנה ,זה היה סיוט מושלם...לראות חבורה של ערסים בני 16 ..." אחי אחי....בו תראה איזה מגנזיום פיצוץ....אח שלי הזמין כאלה מחו"ל לפיאט אונו שלו..." וכדומה....גם ככה יש לנו מספיק קרציות באולמות התצוגה כל השנה ( במיוחד הרוסים הזקנים שמסתובבים עם השקית הריקה, וכששואלים אותם אם אפשר לעזור להם במשהו הם מסננים בעצבנות :x " לא לא ...אני רוצה רואה..."ואחרי שלושים שניות," תגיד לי בבקשה , יש אוטו כזה ידני ....? :shock:

בקיצור עבודה קשה קשה... :D

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שם לב ליונדאי טוסון? ואם יש מישהו שצילם אני אשמח לראות ( למרות שאחרי החג היא כבר תהיה באולמות התצוגה...) :multi: ,בתור אחד שעבד לפחות בשלושת התערוכות האחרונות אני ממש שמח שלא נידבו אותי השנה ,זה היה סיוט מושלם...לראות חבורה של ערסים בני 16 ..." אחי אחי....בו תראה איזה מגנזיום פיצוץ....אח שלי הזמין כאלה מחו"ל לפיאט אונו שלו..." וכדומה....גם ככה יש לנו מספיק קרציות באולמות התצוגה כל השנה ( במיוחד הרוסים הזקנים שמסתובבים עם השקית הריקה, וכששואלים אותם אם אפשר לעזור להם במשהו הם מסננים בעצבנות :x " לא לא ...אני רוצה רואה..."ואחרי שלושים שניות," תגיד לי בבקשה , יש אוטו כזה ידני ....? :shock:

בקיצור עבודה קשה קשה... :D

הטוסון זאת הסטנה-פה פשוט עם שם אחר ועיצוב טיפה אחר?

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. חוץ מהעיצוב שהוא ממש ממש דומה,הטוסון הוא יותר קטן עם מנוע 2 ליטר וכנראה יגיע לארץ עם הנעה קדמית ודיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה. אם היבואן יכניס אותו במחיר אטרקטיבי , אני מניח שזאת הגטס של הקטגוריה .... :lol:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ממש נחמד, יותר טוב מבשנים האחרונות זה בטוח.

במרצדס היה אפשר לשבת בכולם חוץ מה-S AMG.

M3 היתה מדהימה כך גם ה-645

בקיצר היה ממש פצצה, ואחת הבחורות בביתן של פיאט היא ידידה שלי מערד (השם שמור במערכת) :D יפהיפיה.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד ללא ספק. היו שם כמה הפתעות.

פרס על ההשקעה: לפולקסווגן שפתחו את רוב הרכבים שלהם. זה היה באמת נחמד לשבת בטוראג. הביאו גם את הגולף החדשה, ובקיצור היה מה לראות באיזור שלהם.

הפרס על הטימטום הולך לסקודה: את הסופרבים הם פתחו לקהל הרחב, אבל את האוקטביה החדשה: לאאאאאאא !

הפרס על המיצג הכי יפה: לוקחת סמל"ת כמובן....ד"ש לבחורה ליד האפסילון.

פרס על ההנחה הכי טובה שקיבלתי מקבלת אוטו דיפו, קניתי אצלהם טורטל-ואקס לרכב מטאלי ב40% הנחה (24 ש"ח במקום 40)

פרס על המיצג הכי עלוב מקבלת שברולט: כל הרכבים היו סגורים, לא מוארים, ומוחבאים. אה, כן, הם הביאו את הדבר הצבעוני הזה שאני אפילו לא יודע איך להגדיר....

פרס על הקונספט: סאאן-יאנג עם המכונית המדהימה, C.E.O

אממ.. זהו אני חושב ! :D

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב או עוד מישהו ראה שלקסארה WRC לא היה מנוע בכלל.

גם היא וגם הפביה היו סתאם רכבי תצוגה.

היתה תצוגה ממש נחמדה , מישהו נהג בWRC3 בדוכן של סובארו וAXN ?

מה התוצאות שעשיתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרס על המיצג הכי עלוב מקבלת שברולט: כל הרכבים היו סגורים, לא מוארים, ומוחבאים. אה, כן, הם הביאו את הדבר הצבעוני הזה שאני אפילו לא יודע איך להגדיר....

:D

לדבר הצבעוני הזה קוראים SSR וזה אמור להיות שילוב של פיקאפ ומכונית ספורט..... לא נראה שהצליח להם כל כך :?

שברולט באמת אכזבו. אם הם רק היו מתאמצים טיפה ומביאים את הקורבט החדשה.........

להתאמץ טיפהההה..... :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...