Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת מכוניות השוואת מחירים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שטפתי שם כמה פעמים, שטפו לי עם ספוג ופעם אחת עם כפפה, שטיפה חיצונית עלתה לי 20ש"ח + טיפ...

איפה אתה שוטף?

לא יודע מתי היית

אבל אני הייתי ,ואף יצא להיות שם כמה וכמה פעמים והם מוצאים את המטאטא ישר יצאתי אליו הוא השתמש בגילדה.

עכשיו העלו את המחירים ,אתה כניראה היית בחודש-חודשים הרצעה שלהם שהם נתנו, פלסטינה +פוליש+ווקס+שטיפה חיצונית פנימית ב250ש"ח.

ולשאלתך אני לא שוטף את האוטו בשטיפות יותר ,

תוכל לעיין פה מדוע

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=491610

אני שוטף את האוטו בפארק תחת צל .

יש כאלה יגידו שאני פסיכופט, אבל זה אני

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחזור על שאלה מפוסטים קודמים ואדייק:

שטיפה ידנית איכותית ב: חולון/בת-ים/ראשון, אפילו יפו. מחיר משנה פחות, האיכר האיכות. שלא יהיו שריטות על הרכב ולא ישארו אזורים לא לגמרי נקיים. חיצוני בלבד.

הרכב הולך גם לעבור דיטיילינג בקרוב, כך שאצתרך מקום שלא יהרוס את התוצאה בואט אחת.

החניה שלי ללא צל, כך שלא יכול לשטוף את הרכב בעצמי :(

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש חוות דעת\תגובות\טענות וכו' לגבי קאר ספא, צומת סביון, אור יהודה ?

אני רוצה לעשות שם טיפול ווקס, המחיר די סביר ואני רואה שמלא שם רוב הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שבקארספורום אין אנשים ששוטפים את הרכב במכונה.

"האומנים"

40 ש"ח - פנים+חוץ ידני. עבודה מעולה, לוקחים את הזמן ואף פעם לא מתקתקים.

מג'ד אל כרום, כניסה מתחנת הדלק פז ולפנות שמאלה, הם 400 מטר מצד ימין.

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שבקארספורום אין אנשים ששוטפים את הרכב במכונה.

"האומנים"

40 ש"ח - פנים+חוץ ידני. עבודה מעולה, לוקחים את הזמן ואף פעם לא מתקתקים.

מג'ד אל כרום, כניסה מתחנת הדלק פז ולפנות שמאלה, הם 400 מטר מצד ימין.

שטיפת מכוניות במכונה אכן זוועתית ויותר מזיקה מ-מועילה, מה הבעיה בידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד שם.

אני יכול להגיד לך שבאמת שטיפה זבל. בקשר לדבריך - אנחנו עובדים כמו חמורים והמוטיבציה יורדת כשאתה עובד חצי שעה משקיע ובסוף אומרים לך " תודה רבה" בלי טיפ, או שאתה מקבל טיפ של 5 שקל. זאת המשכורת שלנו. אם אתה נותן טיפ קטן כמו חמש שקל, המשכורת שלנו יוצאת פחות מהמינימום. תגיע תגיד שאתה מתכוון לשטיפה מושקעת תביא 20 שקל טיפ אני מצחצח לך את האוטו.

שמע חבר, התגובה שלך הרתיחה אותי.

אף אחד מהלקוחות שמגיעים לשטיפה הוא לא לשכת הסעד ולא ביטוח לאומי, זה שהטיפ זה המשכורת שלך, זו בעיה שאתה צריך לפתור מול המעסיק.

אני בתור לקוח, לא אמור לחשוב כמה יומית תצא לך, הטיפ הוא נגזרת של התוצאה - אם אני רואה שהרכב באמת יצא נקי, הטיפ יהיה בהתאם.

מה הטעם שאני אשלם 40 ש"ח לשטיפה ואז אבוא אליך, אתן לך עוד 20 ש"ח כדי שהאוטו באמת יצא נקי? אז למה אני משלם לשטיפה? אשלם ישירות לך.

שלא תבין לא נכון, גם אני עבדתי בשטיפת מכוניות כשהייתי בן 16, הנשמה היתה יוצאת לי על כל רכב שהייתי מצחצח וגם כשקיבלתי 5-10 ש"ח טיפ, הייתי מחייך ואומר תודה. את העבודה משתדלים לעשות על הצד הטוב ביותר, הטיפ זה רק בונוס.

מצטער אם התגובה תשמע משתלחת, אין לי משהו אישי נגדך, פשוט התגובה שלך הרגיזה אותי.

מיכאל

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהלקוחות שמגיעים לשטיפה הוא לא לשכת הסעד ולא ביטוח לאומי, זה שהטיפ זה המשכורת שלך, זו בעיה שאתה צריך לפתור מול המעסיק.

אני בתור לקוח, לא אמור לחשוב כמה יומית תצא לך, הטיפ הוא נגזרת של התוצאה - אם אני רואה שהרכב באמת יצא נקי, הטיפ יהיה בהתאם.

מה הטעם שאני אשלם 40 ש"ח לשטיפה ואז אבוא אליך, אתן לך עוד 20 ש"ח כדי שהאוטו באמת יצא נקי? אז למה אני משלם לשטיפה? אשלם ישירות לך.

שלא תבין לא נכון, גם אני עבדתי בשטיפת מכוניות כשהייתי בן 16, הנשמה היתה יוצאת לי על כל רכב שהייתי מצחצח וגם כשקיבלתי 5-10 ש"ח טיפ, הייתי מחייך ואומר תודה. את העבודה משתדלים לעשות על הצד הטוב ביותר, הטיפ זה רק בונוס.

מצטער אם התגובה תשמע משתלחת, אין לי משהו אישי נגדך, פשוט התגובה שלך הרגיזה אותי.

מיכאל

מחזק :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל

+1

ממליץ לכולם להסתכל על פוסט שכתבתי והוא ניקרא 14 סיבות למה לא לשטוף במכון שטיפה.

ולהבין אחת ולתמיד מה זה רוב מכוני השטיפה לא כולם אבל רובם

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפת מכוניות במכונה אכן זוועתית ויותר מזיקה מ-מועילה, מה הבעיה בידנית?

ההיפך הגמור.

מה שאני לא מבין זה שמרבית חברי הפורום כחובבי רכב מסוגלים להתעלל ככה ברכבם. גיוועלד!

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
יש למישהו המלצה על שטיפת רכב אמינה איכותית מקצועית ובמחיר סביר בירושלים?

לפני שנכנסתי לעולם הדיטיילינג הייתי שוטף בתחנה של גבעת זאב, זולים מאוד ביחס למה שהכרתי.

בהמשך, שקעתי לתוך העולם הזה, וצמיגי הרכב לא פסעו עוד אל מכונות השטיפה.

באופן חד פעמי, הייתי חייב לשטוף את הרכב לאחד המפגשים, ונתקעתי בעבודה כך שלא היה מצב שהייתי מספיק לשטוף. אז, נתתי צ'אנס לשטיפה בחניון קרתא (החניון השני בשדרות ממילא). היה צריך להסביר לחבר'ה שם מה זה דיטיילינג, נתתי להם ללטף את הרכב ולראות את מצב הפח. בסוף הם הבינו את השיגעון וכפפת המיקרופייבר נשלפה אחר כבוד, הרכב גם זכה ל"פרי-ווש" והתוצאה הייתה נחמדה. לא משהו שאחד המקפידים היה מקבל, אבל בטח תוצאה שהלקוח הממוצע שבלאו הכי ניגש למקום כזה - יהיה מבסוט.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...