Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות פיג'ו 207

YAHAV_940
שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקרא לזה איך שאתה רוצה אבל זה המצב.

אני לא אומר שפיג'ו זה רכב מושלם אבל הוא לא "דפוק" כמו שעושים ממנו בארץ ,ממש לא.

באירופה מוכרים מליונים של פיג'ו וחברת פיג'ו ממשיכה לעבוד אז רק הישראלים הכי חכמים בעולם?

ומאזדה זה הרכב הכי טוב בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא לזה איך שאתה רוצה אבל זה המצב.

אני לא אומר שפיג'ו זה רכב מושלם אבל הוא לא "דפוק" כמו שעושים ממנו בארץ ,ממש לא.

באירופה מוכרים מליונים של פיג'ו וחברת פיג'ו ממשיכה לעבוד אז רק הישראלים הכי חכמים בעולם?

ומאזדה זה הרכב הכי טוב בעולם?

ישראלים=עם של דבילים

כן,כן..גם אני.

בקיצור ללכת על 308,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק,

לא חושב שהרכב דפוק, בכלל לא, אבל לא כל מה שטוב לאירופה טוב גם פה.

בהחלט יכול להיות שבאירופה היותר קרירה יחסית , המזגן מספק - בחום של המזרח התיכון פחות.

בהחלט יכול להיות שסתם דוגמא (לא משהו עובדתי), הדלק באירופה איכותי וטוב יותר, ואילו פה פחות(יש סיכון ליפול עם תחנה שמוהלת הרבה יותר).

בהחלט יכול להיות שמערכת הקרור עובדת מצויין באירופה - במזרח התיכון קשה לה הררבה יותר לקרר את המנוע.בהחלט יכול להיות שהרכב רגיש הרבה יותר לזלזול והזנחה ודחיית טיפולים ותיקונים שוטפים - מה שבאירופה אולי קורה פחות מאשר בלבנט.

אגב (ואני באמת לא יודע אז תקנו אותי מקסימום), כמה פיז'ו מצליחה בארה"ב (אם בכלל)?

האם גם השוק האמריקאי הוא שוק של אידיוטים?

קיצר, אם כבר ננעלת והחלטת על פיז'ו, לך בלי לחשוב פעמיים על ה308 מול ה207.

לזכותה יאמר שהיא נוחה מאד, יפהפיה אמיתית, מאובזר מאד גם בגרסה הבסיסית, נעימה מאד לשהייה.

גם אם אתה לא מחפש משפחתית בגודל מלא, הרי לפעמים משנעים 4 אנשים, צריכים תא מטען סביר, יוצאים לאיזה טיול ורוצים להשעין את המושב אחורה, שם אתה תצטער שלא לקחת 308, אלא את אחותה הקטנה.

בהצלחה.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הבדלי האקלים - ממש לא הייתי דואג.

הייתי לפני שבועיים בצרפת ובאיטליה, היה חם שם לפחות כמו בארץ, והמוני פג'ו 207 הסתובבו שם במרץ כאילו היו (במחילה מכבודן) יונדאי גטס בתל אביב.

יכול להיות שאם הייתי דני רופ הייתי יודע שממוצע הטמפ' ברומא נמוך מזה של בתל אביב ב-3 מעלות, אבל זה לא רלוונטי. אם כבר, דווקא יש בעיה עם הבדלי האקלים של הארץ שלנו ושל יפן - ראה למשל את הדייהטסו סיריון בגרסה ה"ישראלית" שעד לפני שנתיים הייתה לה פלולה מכוערת בפרונט כדי שהמזגן שלה לא יקרוס בחום המדברי שלנו. או המאזדה 3 החדשה, שדלק מוטורס מתגאים שבזכותם סידרו את המזגן החלשלוש והתאימו אותו לאקלים ישראלי. אבל מעולם - מעולם! - לא שמעתי מישהו אומר שלקנות מכונית יפנית עשוי לגרום לבעיות בגלל שיותר קר שם.

אני לא חושב שפג'ו משווקת כיום בארה"ב.

גם אלפא רומיאו, אם אני לא טועה, לא משווקת שם. האם זה אומר שהמכוניות של אלפא רומיאו הן גרועות?

לא, זה מעיד בעיקר על השוק האמריקני, שלפחות עד השנים האחרונות היה אפילו יותר סטיגמתי ומקובע מאשר השוק שלנו. בשנים האחרונות, עקב משבר הדלק/הפיננסי/קריסת היצרניות האמריקניות/האופנה הירוקה, התחילו בארה"ב להתעניין גם במכוניות ששוקלות פחות מ-8 טון, ולכן לא מעט יצרניות אירופאיות עושות קאמבק לאמריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנהיגה של הרכב תחליט אתה בעצמך ,לגבי חוזק המזגן (אין בקרת אקלים ) אני מניח שאחרי שהמכונית תעמוד בשמש הקייצית תוכל להגיע להחלטה לבד .

לזוגתי היתה כזו במשך שנה וחצי עם כ 20000 ק"מ שנת ייצור 2008 ,צבע שחור מהראשונות שהגיעו לארץ .

במשך הזמן לא בוצע טיפול שכן הטיפול כל שנתיים או 30000 ק"מ.

במהלך הזמן תוקנו במסגרת אחריות יצרן, מפתח שאיבד את הקידוד לשליטה מרחוק (חיכינו כשלושה שבועות למפתח חדש ),

פירקו דלת נוסע לאתר מדוע כל הזמן הוא מרעיש ,החליפו רמקול קידמי שמאלי ,הרכב כל הזמן הרעיש בצורה מוגזמת אז החליפו סט שסתומים ,כל כשלשה חודשים היו חסרים מים ולא מצאו במוסך את הנזילה בהיסטורית טיפולים נכתב ,חוסר מים מתחת לקו המינימום לא נמצאה נזילה ,מולאו מים הלקח מתבקש לעקוב :roll:

בפברואר החלטנו למכור את המכונית ,מחירון 88000 ש"ח , דרשנו מראש 85000 ש"ח ,לא היו טלפונים ,היו הצעות מגוחכות וכל זה כשלשה חודשים בניסיון למכור את המכונית אף אחד לא הציע אפילו 80000 ש"ח (רכשנו את המכונית ב117000 ש"ח)

בסוף מאי הגיע בחור שעשה טוטל-לוס עם ה 206 שלו בא,בדק ושילם בפוקס 85000 ש"ח .

הזוי לגמרי כל סיפור המכירה ,עכשיו נותר לך להחליט בהצלחה .

נ.ב קנינו יפני משומש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנהיגה של הרכב תחליט אתה בעצמך ,לגבי חוזק המזגן (אין בקרת אקלים ) אני מניח שאחרי שהמכונית תעמוד בשמש הקייצית תוכל להגיע להחלטה לבד .

לזוגתי היתה כזו במשך שנה וחצי עם כ 20000 ק"מ שנת ייצור 2008 ,צבע שחור מהראשונות שהגיעו לארץ .

במשך הזמן לא בוצע טיפול שכן הטיפול כל שנתיים או 30000 ק"מ.

במהלך הזמן תוקנו במסגרת אחריות יצרן, מפתח שאיבד את הקידוד לשליטה מרחוק (חיכינו כשלושה שבועות למפתח חדש ),

פירקו דלת נוסע לאתר מדוע כל הזמן הוא מרעיש ,החליפו רמקול קידמי שמאלי ,הרכב כל הזמן הרעיש בצורה מוגזמת אז החליפו סט שסתומים ,כל כשלשה חודשים היו חסרים מים ולא מצאו במוסך את הנזילה בהיסטורית טיפולים נכתב ,חוסר מים מתחת לקו המינימום לא נמצאה נזילה ,מולאו מים הלקח מתבקש לעקוב :roll:

בפברואר החלטנו למכור את המכונית ,מחירון 88000 ש"ח , דרשנו מראש 85000 ש"ח ,לא היו טלפונים ,היו הצעות מגוחכות וכל זה כשלשה חודשים בניסיון למכור את המכונית אף אחד לא הציע אפילו 80000 ש"ח (רכשנו את המכונית ב117000 ש"ח)

בסוף מאי הגיע בחור שעשה טוטל-לוס עם ה 206 שלו בא,בדק ושילם בפוקס 85000 ש"ח .

הזוי לגמרי כל סיפור המכירה ,עכשיו נותר לך להחליט בהצלחה .

נ.ב קנינו יפני משומש .

תודה,חיזקת את דבריי.

לא באתי להחליט אם האוטו טוב או לא ,אני מדבר רק עובדתי ועובדתי שלרכב הזה אין שוק(ולא משנה כרגע הסיבות לכך ואם זה מוצדק או לא?! וגם אין לי ממש מושג למה),הרכב הזה משווק בארץ יותר משנתיים ולא רואים אותו על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...