Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כלב מומלץ לילדים?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעניין הביגל, תכין תקציב חודש די גדול בשביל הכלב הזה.

הכלבים האלה אומנם עם אופי מעולה והם טובים עם ילדים אבל יש להם די הרבה בעיות בריאות.

את האוזניים שלהם צריך לפתוח כל יום לכמה דקות כדי שתהיה תחלופת אויר טובה בחלל האוזן, אחרת יתחילו דלקות בגלל מבנה האוזן. הפרווה שלהם רגישה לכל מיני חומרי רחצה וצריך שמפו נגד אלרגיה וכל הקישקושים האלה. הכלב הזה למרות שלא נראה ספורטאי, דורש פעילות כדי למנוע ממנו השמנה.

אם זה כלב ראשון שלכם\לא מעוניינים להשקיע הרבה, אני ממליץ לרדת מהביגל כי אתם תסבלו וגם הוא יסבול.

מה שכן מומלץ זה לחפש כלב בגודל של הביגל עם אופי כמו של הביגל כי זה באמת שילוב מעולה לילדים.

בכלל, כלב מעורב יהיה הרבה פחות בעייתי מבחינת מחלות וזה דבר שכדאי לחשוב עליו.

כלבים תמצא בשפע בצער בעלי חיים וכ"ו, אומנם תאלץ לשלם על הכלב, אבל הוא יהיה מחוסן מסורס ואולי אפילו עם משמעת בסיסית ולרוב המחיר לא גבוהה ושווה את זה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על בורדר קולי

או ג'ק ראסל שהם מדהימים וקטנים

אין לך כלב יותר קשה לגידול להמליץ עליו :roll:

הכוונה שלנו היא לקחת כלב יחסית בוגר (בן שנה, נניח), שכבר מחונך, מעוקר, ומחוסן, משום שזמן לחנך/לאלף לא כל כך בנמצא...

ההמלצה הכי טובה בשבילך שאני יכול לתת היא שאם אין לך זמן אל תיקח כלב שהוא לא קטן, ואני מתכוון ליותר קטן מביגל (אפרופו ביגל, הם עקשנים ועצמאיים ודי קוץ בתחת). כלב קטן פירושו טיולים קטנים וה-רבה פחות טירחה. מקסימום, מריצים אותו בבית ומלמדים אותו לעשות צרכים בארגז, כמו חתול.

היתה איזו עמותה בירושלים, אם אני זוכר נכון, שעבדה בשיתוף עם מאלף שהיה מאלף אילוף בסיסי כלבים לפני מסירה. אם תמצא, זה אידיאלי.

אני הייתי הולך על סטף אנגלי או בול טרייר, במידה ואתה חושש מדעות קדומות על הגזעים (ולא בצדק) הייתי הולך על בולדוג צרפתי.

הרבעה, גידול ומכירה של הכלבים הללו לא חוקי בישראל. גם כשהיה, המלטות של סטף אנגלי כמעט לא היו. אלו באמת כלבים טובים מאוד עם ילדים, בגלל העמידות הפיסית שלהם להתעללות ממושכת...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה.

האם יש סוגי כלבים בעלי תוחלת חיים גבוה הרבה יותר מ13 שנים בממוצע?

לשאלתך כן יש כלבים כאלה,באופן עקרוני ככול שהגודל של הכלב קטן יותר כך יש יותר סיכויים שהוא יעריך ימים,במו עיניי ראיתי כלב כזה(אין לי מושג איך קוראים לגזע בעברית) בן 18.אבל זה די נדיר לרוב הם חיים 16-17 שנה.

בעיניין ההמלצות גדלתי עם רועה גרמני,לא מאוד ממולץ לילדים קטנים כי זה כלב עם אנרגיות שאני באמת לא מבין איך יש להם כול כך הרבה מרץ.במיוחד הזכרים צריכים בעלים מאוד חזקים ש"יראה להם מי הבוס".אם כי זה הוא כלב מקסים מאוד חכם מאוד מאוד נאמן ושומר טוב על הבית:).

אני מצטרף בחום להמלצה על לברדור נקבה,כן הן באמת יותר רגועות מאשר הזכרים במיוחד הלא מסורסים וגם יוצרות איזה שהוא קשר רגשי עם הילדים.יש משפט שאומר לפי הכלב אפשר לשפוט את הבעלים אם הבעלים טיפש אז גם הכלב יהיה כזה אם הבעלים שלו יהיה אכזר(כמעט ברוב המקרים) גם הכלב יהיה בהתאם.ראיתי במו עיניי כמה לברדורים וזה אולי הכלב הכי ממולץ לילדים קטנים.

אפשר גם להסתכל על גולדן רטריבר גם כן כלב מאוד מתאים לילדים.

אגב אתה מתכוון לקחת גור ולאלף אותו בעצמך או אתה מכתוון לקחת כלב יחסית בוגר?

הכלב שמעריך ימים נראה ככה:

נ.ב אם הייתי צריך לקחת כלב היום סביר להניח שזה היה כזה:(שימו לב הוא בטח ראה כלבה והתחרמן עליה:roll:

MiniDachshund1_wb.jpg

agat1.jpg

leo1.jpg

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה איזו עמותה בירושלים, אם אני זוכר נכון, שעבדה בשיתוף עם מאלף שהיה מאלף אילוף בסיסי כלבים לפני מסירה. אם תמצא, זה אידיאלי.

quote]

אם אני לא טועה יש כמה עמותות שעושות את זה כדי שיהיה רצון גדול יותר מצד אנשים לאמץ את הכלבים\חתולים בעמותה.

אם אני לא טועה גם ברחובות עושים את זה, ממה שזכור לי אבנר (הלוחש לכלבים) עושה את זה עם אחת העמותות.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה על לברדור וגולדן רטריבר.

אבל המלצה באמת חמה.....

סאן ברנרד. הוא כלב ענק, אבל ככה גם הלב שלו! זה הכלב הכי ידידותי בעולם

קרא קצת:

הסן ברנרד הוא צאצא של המולוסרים. ככל הנראה נוצר כהכלאה בין הדני הענק והפרינאי הלבן. נקרא על שם אכסנייתו של הנזיר סן-ברנרד באלפים השווייצרים, ששימשה כמקום מקלט לאנשים שחצו את הרי האלפים. זוג כלבים שהצטרפו אל הנזיר באמצע המאה ה -17 החלו לגלות חוש הצלה, הישרדות והתמצאות יוצאי דופן בזמן סופות השלגים. הנזירים שהבינו שהכלבים יוכלו לחלץ אבודים בשלג לבדם, מיהרו לרכוש מהחוואים המקומיים עוד כלבים כאלו. תוך זמן קצר הפכו הכלבים למחלצים הרשמיים של האלפים ושמם יצא למרחקים.

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד עם כ-60 שנה כלבים,עליהם גדלתי מגיל אפס וגידלתי ילדים כנ"ל- כלל אצבע הוא שככל שכלב יותר גדול הוא יותר סובלני להצקות ילדים קטנים. בני, היום באמצע שנות ה-30 שלו, היה רע במיוחד לסנט ברנרדית אחת (מתוך 3 שהיו בזמן שילדי היו קטנים ). היה רץ ונופל עליה, "מבריג" לה אצבע לתוך העין ומוציא לה חופן שערות מהראש.היא היתה קמה בשקט, כדי שלא ייפול, ונשכבת בפינה אחרת. שם היה הקרציה חוזר על ההצגה. כך כל הזמן.

למי שאיו מקום/תקציב לגדולים-גולדן/לבראדור רטריבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על סטף אנגלי או בול טרייר, במידה ואתה חושש מדעות קדומות על הגזעים (ולא בצדק) הייתי הולך על בולדוג צרפתי.

איזה המלצה לא חכמה בלשון המעטה. אני עצמי מגדל סטף אנגלי בביתי אמז שנולד ועד היום, כבר 7 שנים. הכלב מאוד חכם ואפילו ידידותי, אבל יכול לשבור לך את הצלעות ולא לשים לב!

יש לו רק לשחק בראש. אני בתור "ילד גדול" לא ממש מפחד מזה שיקפוץ עלי ויתן לי כאפות, אבל ילדים קטנים יכולים לקבל נזק גדול ממנו. אני זוכר שהאחיינית הקטנה שלי שיחקה איתו, והוא כל כך התלהב שנתן לה מן בעיטה אם הרגל בחזה והיא עפה מטר אחורה.. בנס לא נפגעה. מאז אני מרחיק אותו מילדים קטנים

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ווימר מגודל שמצויין עם ילדים אך ממש מגושם ויכול לפגוע בהם ללא כוונה.

בקרוב יהיה לי ילד- אני מקנא בו שיהיה לו אח כמו קאטם למרות הכל.

קישור לתמונות של התכשיט - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=214561

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנברד בהחלט כלב מדהים,אך אני חושב שיש צורך להתחשב גם בגודל הבית ורצון האישה להחזיק כלב בגודל כזה

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על סטף אנגלי או בול טרייר,

אין מצב שכתבת את זה ברצינות....:roll:

מכ-----ל הגזעים בעולם זה אלה הגזעים שהכי מומלצים לדעתך להורים עם ילדים????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...