Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בהתקנת Counter-Strike

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

הבעיה תוקנה. כנראה כשה COUNTER STRICK "נתקע" הוא בעצם הוריד את המפה. (זה ניחוש שלי - כי אני לא סגור על זה...) אבל בקיצור - הבעיה נפתרה.

עכשיו הבעיה היחידה היא שאני מרסס שחקנים ביריות, והם בצרור קצר מורידים אותי....ככה שיוצא שכל 10 פעמים שירו בי, אני מצליח להרוג שחקן אחד...:oops:

בקופסה של half life יש סריאל אחד או כמה????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

הבעיה תוקנה. כנראה כשה COUNTER STRICK "נתקע" הוא בעצם הוריד את המפה. (זה ניחוש שלי - כי אני לא סגור על זה...) אבל בקיצור - הבעיה נפתרה.

עכשיו הבעיה היחידה היא שאני מרסס שחקנים ביריות, והם בצרור קצר מורידים אותי....ככה שיוצא שכל 10 פעמים שירו בי, אני מצליח להרוג שחקן אחד...:oops:

אז גם אתה תעשה צרורות...למרות שלאחר תקופה מסוימת תחזור לריסוס :lol: אבל זה בשלב מאוחר יותר...

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

תמיד תנסה להתכופף לפני שאתה מתחיל לירות, אם אתה יורה בנשק רגיל (קלאצ', M4 וכו') אז תירה בצרורות של 3-4 כדור ותכוון לראש, אם אתה יורה בSMG (הרובים הקטנים יותר שנמצאים תחת תפריט מספר 3) תרגיש חופשי לרסס.

דייטסו שרייד בטירוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

Sniper is the Best !!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

אז גם אתה תעשה צרורות...למרות שלאחר תקופה מסוימת תחזור לריסוס :lol: אבל זה בשלב מאוחר יותר...

תגיד, איך זה שבסרבר שלך תוך 5 דקות הצלחתי לחסל 17 איש ולהוביל בראש הטבלה, ובסרברים אחרים אני יורה, יורה ובכל זאת הבן אדם לא מת ומחסל אותי ???

זה מוזר לאללה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק מנסה לחקות את תגובת הנשקים במציאות (לא יצא לי עוד להתעסק עם נשק אז אני לא יודע כמה הוא מצליח/נכשל)

אבל דברים שרצוי שתדע

לקלאץ' יש רתע עצום,הוא אמנם מאד חזק אבל ידייק רק ביריה הראשונה ומאז זה רק מתדרדר..תירה בהקלקות קצרות על העכבר בצרורות של לא יותר מ3-7 כדורים תלוי כמובן במרחק מן המטרה-כמו כן לזוז ולירות באותו זמן זה מתכון בטוח לפספוס.

לM4a1 יש רתע נמוך יותר לכן איתו אפשר לירות צרורות ארוכים יותר,שים לב שעם משתיק (כפתור ימני) היריה הראשונה תהיה פחות מדויקת אך הרתע יקטן והדיוק הממוצע יגדל-משתיק מוריד בקצת את הנזק הנגרם.

ה MP5 הוא כמעט חסר רתע,תתעלם מהכוונת שגדלה למימדים מפחידים..תרסס ותזוז,תנסה לשמור את הראש של היריב בתחומי הכוונת כל הזמן ויש סיכוי גדול שתפגע,רק שים לב שקצב הירייה שלו מאד גבוה לכן מומלץ לבדוק את כמות התחמושת שנשארה במחסנית בתכיפות

זהו,לא מאמין שרשמתי כ"כ הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

תגיד, איך זה שבסרבר שלך תוך 5 דקות הצלחתי לחסל 17 איש ולהוביל בראש הטבלה, ובסרברים אחרים אני יורה, יורה ובכל זאת הבן אדם לא מת ומחסל אותי ???

זה מוזר לאללה...

גם לי אין מושג יכול להיות שנפלתה על אפסים...או שפשוט אצלנו צ'יטרים לא יכנסו כי רוב הזמן יש אדמין...

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגיד רוצה לשחק בSteam בקאונטר אבל הוא מבקש מימני Serial number עכשיו...

אני צריך לקנות בשביל זה את ה Half Life Blueshift ????

אם כן אז כמה אחוז מזה שהסריאל יעבוד??? תודה רבה רבה לעוזרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האריזה כתוב שאפשר לשחק עם הסריאל בקונטרסטריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האריזה כתוב שאפשר לשחק עם הסריאל בקונטרסטריק.

סבבה אח שלי תודה אני היום רץ לחפש את המשחק :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...